Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 6
 

DENON DHT-S217

 

Denon DHT-S217 je štíhlý soundbar se dvěma výkonnými vestavěnými subwoofery s dolním vyzařováním a zvukovou technologií Dolby Atmos 3D, která umožňuje vytvořit prostorový zvuk bez samostatného subwooferu. Rychle připojte zařízení prostřednictvím vstupů HDMI (eARC) a optického vstupu nebo streamujte hudbu přes Bluetooth.

 3D ZVUK S DOLBY ATMOS Dolby Atmos přináší velkolepý, pohlcující 3D zvuk pro dokonalý zážitek z kina. Vychutnejte si bohaté basy, křišťálově čisté dialogy a obklopující zvuk.

ZVUK S PLNÝM ROZSAHEM Díky dvěma vestavěným subwooferům, dvěma středotónovým měničům a výškovým reproduktorům si při přechodu na špičkový zvuk Denon vychutnáte úžasný zvuk filmů a televizních pořadů.

4K HDMI SE ZPĚTNÝM AUDIO KANÁLEM Přenášejte zvuk ze streamovacích aplikací integrovaných v chytrém televizoru do soundbaru s rozhraním 4K UHD HDMI (1 vstup / 1 výstup s eARC) prostřednictvím dodaného kabelu HDMI.

PŘES 110 LET ZVUKOVÝCH INOVACÍ Společnost Denon byla založena v roce 1910 a díky neúnavné snaze o kvalitu, inovace a zvukový výkon umožňuje prožívat okamžiky, na kterých záleží. Inovujeme pro lepší zážitky.

BEZDRÁTOVÉ STREAMOVÁNÍ HUDBY Snadno streamujte svou oblíbenou hudbu přímo z chytrého zařízení do soundbaru přes Bluetooth.

ZVUKOVÉ REŽIMY PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST- Díky čtyřem různým zvukovým režimům - Film, Noc, Hudba a Pure - si můžete vybrat ideální režim pro každou příležitost.

REŽIM PURE Eliminuje zpracování prostorového zvuku a další upravené vlastnosti pro čistý poslech hudby.

SNADNÉ NASTAVENÍ A UŽIVATELSKÝ ZÁŽITEK - K televizoru se rychle připojíte pomocí dodaných kabelů HDMI nebo optických kabelů. Po připojení můžete bez problémů ovládat hlasitost soundbaru pomocí dálkového ovladače televizoru.

NÍZKOPROFILOVÝ DESIGN A MONTÁŽ NA ZEĎ Denon DHT-S217 je vysoký 60 mm, takže jej lze umístit před televizor, aniž by blokoval jeho spodní okraj, nebo jej lze snadno namontovat.

 

5 990 Kč
Značka DENON
Kategorie Reprosoustavy
 
Reproduktory: 2.1.3
HDMI: Ano (eARC)
Analogový vstup: Ano
Výstup pro subwoofer: Ano
Bluetooth: Ano (A2DP)
Optický vstup: Ano
Zvukové formáty: Dolby Atmos
Denon Dialog Enhancer: Ano
Možnost instalace: Na skříňku / na zeď
Rozměry (š x v x h): 89 x 6,7 x 12 cm
Váha: 3,6 kg