Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.

Filtry a přepěťové ochrany

 
6690
31949016690319490
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

   
 • AUDIOQUEST NIAGARA 1200 1199
  AUDIOQUEST NIAGARA 1200

  Skvělý systém je vybudován na pevném základu a základy začínají napájením. S AudioQuest Niagara 1200 zažijete poprvé jasnost, prostor, frekvenční a dynamický kontrast a důraz, vlastnosti, které Váš systém vždy byl schopen přenášet—jen kdyby měl správné napájení!

   

  High-End síťový filtr Niagara 1200 představuje více než 20 let důkladného výzkumu, který přinesl osvědčené výrobky pro AC napájení určené pro audiofily, rozhlasové techniky a profesionální audio aplikace.

   

  Niagara 1200 používá optimalizované vysokofrekvenční směrové vedení; kondenzátory s technologií vyvinutou společností Jet Propulsion Laboratories pro NASA a AC vstupní a výstupní kontakty ze silně postříbřené, extrémně čisté mědi a beryliové mědi, zajišťující dokonalou vodivost a vysoký výkon systému.

   

  Součástí síťového filtru Niagara 1200 je nedestruktivní přepěťová ochrana s obvodem pro rychlé odpojení při extrémním přepětí. Akceptuje opakovaně přechodová přepětí a špičky až do 6000 V nebo 3000 A (maximum, které může zvládnout domácí nebo kancelářská elektrická instalace). Poškození z elektrických bouří nebo z výkyvů napájecí sítě je tak prakticky nemožné. V okamžiku, kdy se hodnoty napětí vrátí do bezpečného provozního rozsahu, ochranný obvod Niagara 1200 se automaticky přepne do provozního režimu.

   

  Připojte Niagaru 1200 a zapomeňte na ni.


  33 790 Kč
  Značka: AudioQuest
 • audioquest niagara 3000 sitovy filtr (1) 1640
  AUDIOQUEST NIAGARA 3000

  excelentní síťový filtr s proudovou rezervou 55 A


    Síťový filtr AudioQuest NIAGARA 3000EU zaručuje maximální poslechové zážitky díky účinné eliminaci šumu na pozadí, způsobenému problémovým napájením. Využívá téměř všechny pokročilé funkce oceňovaných vyšších modelů Niagara 5000 a Niagara 7000 a omezuje kontaminaci zvuku vždy bez aktuální komprese výkonu. Špičkové technologie Ground Noise-Dissipation System, Transient Power Correction a extrémní rozsah širokopásmového fitrování jsou nyní k dispozici za mnohem nižší cenu.

   V Niagara 3000EU, najdete optimalizované vysokofrekvenční směrové vedení; kondenzátory s technologií vyvinutou společností Jet Propulsion Laboratories pro NASA a AC vstupní a výstupní kontakty ze silně postříbřené, extrémně čisté mědi, zajišťující dokonalé spojení, vysokou vodivost, nízkou impedanci a špičkový výkon celého systému. Stejně jako u vyšších modelů filtrů Niagara, najdete i zde směrové vodiče s pevným jádrem, minimálním odporem a filtry optimalizované pro co nejvyšší účinnost vysokofrekvenčního rušení.

   Jedinečný obvod Transient Power Correction poskytuje proudovou rezervu více než 55 A pro proudové špičky a je speciálně navržen pro napájení moderních výkonových zesilovačů. Většina střídavých napájecích zdrojů s "High-Current“ zásuvkami pouze minimalizuje proudovou kompresi; Niagara 3000EU ji opraví.

   Skvělý audio systém musí být vybudován na pevném základu a základy začínají napájením. S AudioQuest Niagara 3000EU zažijete poprvé jasnost, prostor, frekvenční a dynamický kontrast a důraz, vlastnosti, které Váš systém vždy byl schopen přenášet—jen kdyby měl správné napájení!

   Niagara 3000EU přináší pozoruhodné výsledky vysoce optimalizované správy napájení: překvapivě hluboké ticho, ohromující dynamickou svobodu, výjimečně vykreslenou atmosféru a nádhernou lokalizaci nástrojů i hudebníků v prostoru. Jakmile vše prožijete, bude to elegantní, logické, a tak samozřejmé, až se budete divit, proč vše nebylo možné již dříve. 

   Niagara 3000EU disponuje dvěmi napájecími zásuvkami “HIGH-CURRENT / LOW-Z POWER CORRECTION“. Tyto zásuvky jsou vybaveny technologií Transient Power Correction a jsou navrženy tak, aby se pomocí nízko-impedanční proudové rezervy pro špičky maximalizoval výkon napájených výkonových zesilovačů. Bez ohledu na třídu provozu (zesilovače třídy A, A/B, G, D atd.) nebo topologii obvodů (elektronkové, tranzistorové, digitální, nebo jiné), obvody pro přechodnou korekci výkonu nebudou komprimovat napájení jakéhokoli připojeného výkonového zesilovače. Právě naopak, výkon zesilovače se zlepší díky napájení proudem s nízkou impedancí, které každý zesilovač tak zoufale potřebuje.

   Pro připojení DAC převodníku a / nebo univerzálního přehrávače v jedné izolované skupině, předzesilovače a gramofonu v jiné skupině, ale i pro připojení dalších digitálních zařízení a video produktů, nabízí Niagara 3000EU 5 zásuvek ve dvou oddělených skupinách se systémem Level-X Linear Noise-Dissipation (ultra-lineární systém pro rozptýlení šumu). Tyto obvody nikdy netrpí aktuální kompresí, ale jejich nižší vstupní úroveň a vyšší zisk vyžadují robustnější způsob rozptýlení šumu. Klíčovou vlastností diskrétních AC zásuvek na jednotce Niagara 3000EU je, že se s jednotlivými okruhy nezachází stejně, ale každá skupina zásuvek je optimalizována pro nejlepší výkon připojených zařízení. 

   Součástí síťového filtru Niagara 3000EU je nedestruktivní přepěťová ochrana s obvodem pro rychlé odpojení při extrémním přepětí. Akceptuje častá přechodová přepětí a špičky až do 6000V nebo 3000A (maximum, které může zvládnout domácí nebo kancelářská elektrická instalace). Poškození z elektrických bouří nebo z výkyvů napájecí sítě je tak prakticky nemožné. V okamžiku, kdy se hodnoty napětí vrátí do bezpečného provozního rozsahu ochranný obvod Niagara 3000EU se automaticky přepne do provozního režimu.

   Připojte Niagaru 3000EU a zapomeňte na ni.

   


  99 890 Kč
  Značka: Acoustique Quality
 • NIApng (1) 806
  AUDIOQUEST NIAGARA 5000

  AUDIOQUEST NIAGARA 5000 - High-End síťový filtr


  149 890 Kč
  Značka: AudioQuest
 •  
 • AUDIOQUEST NIAGARA 7000 1202
  AUDIOQUEST NIAGARA 7000

  Niagara 7000EU JE NEKOMPROMISNÍ SÍŤOVÝ FILTR A PŘEPĚŤOVÁ OCHRANA S ODDĚLOVACÍM TRANSFORMÁTOREM A VÝKONOVOU REZERVOU 80 A PRO NAPÁJENÍ ZESILOVAČŮ, SUBWOOFERŮ A AKTIVNÍCH REPROSOUSTAV

   High-End síťový filtr Niagara 7000EU představuje více než 20 let důkladného výzkumu, který přinesl osvědčené výrobky pro AC napájení, určené pro audiofily, rozhlasové techniky a profesionální audio aplikace. Každičký jednotlivý detail byl revidován: V Niagara 7000EU, najdete optimalizované vysokofrekvenční směrové vedení a AC vstupní a výstupní kontakty ze silně postříbřené, beriliové mědi, zajišťující dokonalou vodivost a vysoký výkon systému.


  274 890 Kč
  Značka: AudioQuest
 • AUDIOQUEST POWERQUEST 2 SCHUKO 1196
  AUDIOQUEST POWERQUEST 2 SCHUKO

  AudioQuest PowerQuest 2 - Síťový filtr s ochranou proti přepětí

  AudioQuest PowerQuest 2 přináší lepší audiovizuální zážitek i spolehlivou ochranu vašeho systému

  AudioQuest PowerQuest 2 je vysoce kvalitní síťový filtr, který zajišťuje absolutně stabilní napájení bez rušení pro domácí AV systém. S čistým napájením dosáhnete dokonalého „černého“ pozadí a nepřijdete tak o nejjemnější detaily. Váš domácí systém bude znít mnohem lépe.

  PowerQuest 2 je velmi zajímavé řešení pro náročné milovníky hudby a domácího kina. S tímto zařízením můžete optimalizovat celý systém najednou - včetně AV komponent - a za cenu, kterou si mohou dovolit každý.

  Čistá elektřina = čistý zvuk

  PowerQuest 2 přináší řadu pokročilých řešení AudioQuest, která čistí váš zdroj napájení od vysokofrekvenčního (RF) a nízkofrekvenčního rušení (brumu a dalších problémů sítě).

  AudioQuest PowerQuest 2 filtruje rušení signálu pro audio i video přehrávače, zobrazovače i další části řetězce. Jedna z šesti zásuvek není filtrována a umožňuje připojení vysoce výkonných komponentů (zesilovačů, subwooferů nebo aktivních reproduktorů bez aktuální komprese). Třešničkou na dortu jsou dva vysokorychlostní nabíjecí porty USB, přes které mohou rychle nabíjet váš mobilní telefon, tablet, reproduktor Bluetooth, sluchátka a další.


  6 690 Kč
  Značka: AudioQuest
 • powerquest 3 1193
  AUDIOQUEST POWERQUEST 3 SCHUKO

  AudioQuest PowerQuest 3 - Síťový filtr s ochranou proti přepětí

  AudioQuest PowerQuest 3 přináší lepší audiovizuální zážitek i spolehlivou ochranu vašeho systému

  AudioQuest PowerQuest 3 je vysoce kvalitní síťový filtr, který zajišťuje absolutně stabilní napájení bez rušení pro domácí AV systém. S čistým napájením dosáhnete dokonalého „černého“ pozadí a nepřijdete tak o nejjemnější detaily. Váš domácí systém bude znít mnohem lépe.

  PowerQuest 3 je velmi zajímavé řešení pro náročné milovníky hudby a domácího kina. S tímto zařízením můžete optimalizovat celý systém najednou - včetně AV komponent - a za cenu, kterou si mohou dovolit každý.

  Čistá elektřina = čistý zvuk

  PowerQuest 3 přináší řadu pokročilých řešení AudioQuest, která čistí váš zdroj napájení od vysokofrekvenčního (RF) a nízkofrekvenčního rušení (brumu a dalších problémů sítě).

  AudioQuest PowerQuest 3 filtruje rušení signálu pro audio i video přehrávače, zobrazovače i další části řetězce. Dvě z osmi zásuvek nejsou filtrovány a umožňují připojení vysoce výkonných komponentů (zesilovačů, subwooferů nebo aktivních reproduktorů bez aktuální komprese).  Třešničkou na dortu jsou čtyři vysokorychlostní nabíjecí porty USB, přes které můžete rychle nabíjet váš mobilní telefon, tablet, reproduktor Bluetooth, sluchátka a další.


  9 990 Kč
  Značka: AudioQuest
 •  
 • setevoy filtr audioquest powerquest pq 303 original 95 2 3374
  Audioquest PowerQuest 303 SCHUKO

  Nové síťové filtry PowerQuest 303, 505 a 707, které spojují vynikající výkon AudioQuest s nedestruktivní přepěťovou ochranou, vytvářejí vynikající základy pro stereo systémy, vícekanálová domácí kina a vlastní instalace.


  14 990 Kč
  Značka: AudioQuest
 • audioquest powerquest 505 front 3371
  Audioquest PowerQuest 505 SCHUKO

  Nové síťové filtry PowerQuest 303, 505 a 707, které spojují vynikající výkon AudioQuest s nedestruktivní přepěťovou ochranou, vytvářejí vynikající základy pro stereo systémy, vícekanálová domácí kina a vlastní instalace.


  19 990 Kč
  Značka: AudioQuest
 • P12 Silver Front 2000 Edit 3061
  PSAUDIO POWERPLANT 12

  kompaktní AC regenerátor P12 regeneruje nový, bezpečný a čistý AC z vašich domácích zásuvek pro dech beroucí zlepšení.

  DirectStream Power Plant 12 odebírá vaši příchozí střídavou energii a regeneruje novou sinusovou dokonalou regulovanou střídavou energii s vysokým proudem. V procesu regenerace jsou eliminovány jakékoli problémy na vašem elektrickém vedení, jako je nízké napětí, zkreslené průběhy, pokles výkonu a šum. Výsledky jsou jak zvukově, tak vizuálně ohromující při napájení audio nebo video produktů. Kromě toho je úroveň ochrany poskytované připojeným zařízením mimořádná. Buďte si 100% jisti, že P12 poskytne čistý a bezpečný výkon za jakýchkoli podmínek. Nenechte svou hudbu hladovět a neriskujte poškození zařízení. P12 vám poskytuje výrazně lepší výkon a bezpečnost od pouhého zapojení do zásuvky a mnohem lepší dynamiku, basy a mnohem větší, otevřenou zvukovou scénu než jakýkoli pasivní kondicionér na trhu.

  Stereophile-logo

   


  190 290 Kč
  Značka: PS AUDIO
 •  
 • P15 front silver 1 scaled cdd9bcb7 7c70 4750 8804 83bbd73c350c 3076
  PSAUDIO POWERPLANT 15
  Čistěte, chraňte, regulujte a obnovujte neomezený výkon s POWERPLANT P15, naším druhým nejvýkonnějším AC regenerátorem.
  POWERPLANT DirectStream P15 je zlatým standardem pro bezpečnost, spolehlivost a vysoce výkonnou regeneraci střídavého proudu. P15 zlepšuje mikro a makro dynamiku, čistotu zvuku, instrumentální separaci, šířku a hloubku zvukové scény a snižuje šum na pozadí pro jakékoli připojené zařízení. Od středních až po velké výkonové zesilovače až po nejmenší kusy zdrojových zařízení, P15 bude působit zázračně na výkon vašeho systému. Nenechte svou hudbu hladovět a neriskujte poškození zařízení. P15 vám poskytuje výrazně lepší výkon a bezpečnost od pouhého zapojení do zásuvky a mnohem lepší dynamiku, basy a mnohem větší, otevřenou zvukovou scénu než jakýkoli kondicionér na trhu.
   
  logo-small
   
   

  259 590 Kč
  Značka: PS AUDIO
 • P20 Silver Front 1024x1024 3079
  PSAUDIO POWERPLANT 20
  POWERPLANT P20, největší a nejvýkonnější regenerátor PS Audio, je důvěryhodný pro ochranu a napájení nejdražších systémů na světě.
  DirectStream P20 Power Plant je naším nejlepším vyjádřením umění dodávat chráněný, čistý, regulovaný střídavý proud bez zkreslení. Se špičkovými úrovněmi výkonu 3600 wattů nemůže žádné zařízení zdanit mocný P20. Konečně mají vaše nejžádanější komponenty příležitost naplno využít svůj potenciál. DirectStream P20 reguluje jak dlouhodobé výkyvy, tak špičkovou dynamiku bez odchylek, čímž zajišťuje pevný základ, ze kterého lze postavit nejmodernější systém.
  hifivoice-doporucuje

  319 490 Kč
  Značka: PS AUDIO

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem