Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.

Filtry a přepěťové ochrany

 
6490
23387016490233870
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

   
 • NIAGjpg (1) 803
  AUDIOQUEST NIAGARA 1000

  AUDIOQUEST NIAGARA 1000 - High-End síťový filtr


  31 000 Kč
  Značka: AudioQuest
 • AUDIOQUEST NIAGARA 1200 1199
  AUDIOQUEST NIAGARA 1200

  Skvělý systém je vybudován na pevném základu a základy začínají napájením. S AudioQuest Niagara 1200 zažijete poprvé jasnost, prostor, frekvenční a dynamický kontrast a důraz, vlastnosti, které Váš systém vždy byl schopen přenášet—jen kdyby měl správné napájení!

   

  High-End síťový filtr Niagara 1200 představuje více než 20 let důkladného výzkumu, který přinesl osvědčené výrobky pro AC napájení určené pro audiofily, rozhlasové techniky a profesionální audio aplikace.

   

  Niagara 1200 používá optimalizované vysokofrekvenční směrové vedení; kondenzátory s technologií vyvinutou společností Jet Propulsion Laboratories pro NASA a AC vstupní a výstupní kontakty ze silně postříbřené, extrémně čisté mědi a beryliové mědi, zajišťující dokonalou vodivost a vysoký výkon systému.

   

  Součástí síťového filtru Niagara 1200 je nedestruktivní přepěťová ochrana s obvodem pro rychlé odpojení při extrémním přepětí. Akceptuje opakovaně přechodová přepětí a špičky až do 6000 V nebo 3000 A (maximum, které může zvládnout domácí nebo kancelářská elektrická instalace). Poškození z elektrických bouří nebo z výkyvů napájecí sítě je tak prakticky nemožné. V okamžiku, kdy se hodnoty napětí vrátí do bezpečného provozního rozsahu, ochranný obvod Niagara 1200 se automaticky přepne do provozního režimu.

   

  Připojte Niagaru 1200 a zapomeňte na ni.


  25 990 Kč
  Značka: AudioQuest
 • NIApng (1) 806
  AUDIOQUEST NIAGARA 5000

  AUDIOQUEST NIAGARA 5000 - High-End síťový filtr


  116 870 Kč
  Značka: AudioQuest
 •  
 • AUDIOQUEST NIAGARA 7000 1202
  AUDIOQUEST NIAGARA 7000

  Niagara 7000EU JE NEKOMPROMISNÍ SÍŤOVÝ FILTR A PŘEPĚŤOVÁ OCHRANA S ODDĚLOVACÍM TRANSFORMÁTOREM A VÝKONOVOU REZERVOU 80 A PRO NAPÁJENÍ ZESILOVAČŮ, SUBWOOFERŮ A AKTIVNÍCH REPROSOUSTAV

   High-End síťový filtr Niagara 7000EU představuje více než 20 let důkladného výzkumu, který přinesl osvědčené výrobky pro AC napájení, určené pro audiofily, rozhlasové techniky a profesionální audio aplikace. Každičký jednotlivý detail byl revidován: V Niagara 7000EU, najdete optimalizované vysokofrekvenční směrové vedení a AC vstupní a výstupní kontakty ze silně postříbřené, beriliové mědi, zajišťující dokonalou vodivost a vysoký výkon systému.


  233 870 Kč
  Značka: AudioQuest
 • AUDIOQUEST POWERQUEST 2 SCHUKO 1196
  AUDIOQUEST POWERQUEST 2 SCHUKO

  AudioQuest PowerQuest 2 - Síťový filtr s ochranou proti přepětí

  AudioQuest PowerQuest 2 přináší lepší audiovizuální zážitek i spolehlivou ochranu vašeho systému

  AudioQuest PowerQuest 2 je vysoce kvalitní síťový filtr, který zajišťuje absolutně stabilní napájení bez rušení pro domácí AV systém. S čistým napájením dosáhnete dokonalého „černého“ pozadí a nepřijdete tak o nejjemnější detaily. Váš domácí systém bude znít mnohem lépe.

  PowerQuest 2 je velmi zajímavé řešení pro náročné milovníky hudby a domácího kina. S tímto zařízením můžete optimalizovat celý systém najednou - včetně AV komponent - a za cenu, kterou si mohou dovolit každý.

  Čistá elektřina = čistý zvuk

  PowerQuest 2 přináší řadu pokročilých řešení AudioQuest, která čistí váš zdroj napájení od vysokofrekvenčního (RF) a nízkofrekvenčního rušení (brumu a dalších problémů sítě).

  AudioQuest PowerQuest 2 filtruje rušení signálu pro audio i video přehrávače, zobrazovače i další části řetězce. Jedna z šesti zásuvek není filtrována a umožňuje připojení vysoce výkonných komponentů (zesilovačů, subwooferů nebo aktivních reproduktorů bez aktuální komprese). Třešničkou na dortu jsou dva vysokorychlostní nabíjecí porty USB, přes které mohou rychle nabíjet váš mobilní telefon, tablet, reproduktor Bluetooth, sluchátka a další.


  6 490 Kč
  Značka: AudioQuest
 • powerquest 3 1193
  AUDIOQUEST POWERQUEST 3 SCHUKO

  AudioQuest PowerQuest 3 - Síťový filtr s ochranou proti přepětí

  AudioQuest PowerQuest 3 přináší lepší audiovizuální zážitek i spolehlivou ochranu vašeho systému

  AudioQuest PowerQuest 3 je vysoce kvalitní síťový filtr, který zajišťuje absolutně stabilní napájení bez rušení pro domácí AV systém. S čistým napájením dosáhnete dokonalého „černého“ pozadí a nepřijdete tak o nejjemnější detaily. Váš domácí systém bude znít mnohem lépe.

  PowerQuest 3 je velmi zajímavé řešení pro náročné milovníky hudby a domácího kina. S tímto zařízením můžete optimalizovat celý systém najednou - včetně AV komponent - a za cenu, kterou si mohou dovolit každý.

  Čistá elektřina = čistý zvuk

  PowerQuest 3 přináší řadu pokročilých řešení AudioQuest, která čistí váš zdroj napájení od vysokofrekvenčního (RF) a nízkofrekvenčního rušení (brumu a dalších problémů sítě).

  AudioQuest PowerQuest 3 filtruje rušení signálu pro audio i video přehrávače, zobrazovače i další části řetězce. Dvě z osmi zásuvek nejsou filtrovány a umožňují připojení vysoce výkonných komponentů (zesilovačů, subwooferů nebo aktivních reproduktorů bez aktuální komprese).  Třešničkou na dortu jsou čtyři vysokorychlostní nabíjecí porty USB, přes které můžete rychle nabíjet váš mobilní telefon, tablet, reproduktor Bluetooth, sluchátka a další.


  8 990 Kč
  Značka: AudioQuest

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.