Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.

Filtry a přepěťové ochrany

 
6690
31949016690319490
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 18 položek celkem

   
 • AUDIOQUEST NIAGARA 1200 1199
  AUDIOQUEST NIAGARA 1200

  Skvělý systém je vybudován na pevném základu a základy začínají napájením. S AudioQuest Niagara 1200 zažijete poprvé jasnost, prostor, frekvenční a dynamický kontrast a důraz, vlastnosti, které Váš systém vždy byl schopen přenášet—jen kdyby měl správné napájení!

  High-End síťový filtr Niagara 1200 představuje více než 20 let důkladného výzkumu, který přinesl osvědčené výrobky pro AC napájení určené pro audiofily, rozhlasové techniky a profesionální audio aplikace.

  Niagara 1200 používá optimalizované vysokofrekvenční směrové vedení; kondenzátory s technologií vyvinutou společností Jet Propulsion Laboratories pro NASA a AC vstupní a výstupní kontakty ze silně postříbřené, extrémně čisté mědi a beryliové mědi, zajišťující dokonalou vodivost a vysoký výkon systému.

   

  Součástí síťového filtru Niagara 1200 je nedestruktivní přepěťová ochrana s obvodem pro rychlé odpojení při extrémním přepětí. Akceptuje opakovaně přechodová přepětí a špičky až do 6000 V nebo 3000 A (maximum, které může zvládnout domácí nebo kancelářská elektrická instalace). Poškození z elektrických bouří nebo z výkyvů napájecí sítě je tak prakticky nemožné. V okamžiku, kdy se hodnoty napětí vrátí do bezpečného provozního rozsahu, ochranný obvod Niagara 1200 se automaticky přepne do provozního režimu.

  Připojte Niagaru 1200 a zapomeňte na ni

  Součástí dodávky je vysoce kvalitní napájecí kabel

  AudioQuest NRG Y3 v délce 2 m.                                                               Niagara-1200-AC-NRG-Y3-dodavka

  33 790 Kč (–26 %)
  24 990 Kč
  Značka: AudioQuest
 • audioquest niagara 3000 sitovy filtr (1) 1640
  AUDIOQUEST NIAGARA 3000

  excelentní síťový filtr s proudovou rezervou 55 A


    Síťový filtr AudioQuest NIAGARA 3000EU zaručuje maximální poslechové zážitky díky účinné eliminaci šumu na pozadí, způsobenému problémovým napájením. Využívá téměř všechny pokročilé funkce oceňovaných vyšších modelů Niagara 5000 a Niagara 7000 a omezuje kontaminaci zvuku vždy bez aktuální komprese výkonu. Špičkové technologie Ground Noise-Dissipation System, Transient Power Correction a extrémní rozsah širokopásmového fitrování jsou nyní k dispozici za mnohem nižší cenu.

   V Niagara 3000EU, najdete optimalizované vysokofrekvenční směrové vedení; kondenzátory s technologií vyvinutou společností Jet Propulsion Laboratories pro NASA a AC vstupní a výstupní kontakty ze silně postříbřené, extrémně čisté mědi, zajišťující dokonalé spojení, vysokou vodivost, nízkou impedanci a špičkový výkon celého systému. Stejně jako u vyšších modelů filtrů Niagara, najdete i zde směrové vodiče s pevným jádrem, minimálním odporem a filtry optimalizované pro co nejvyšší účinnost vysokofrekvenčního rušení.

   Jedinečný obvod Transient Power Correction poskytuje proudovou rezervu více než 55 A pro proudové špičky a je speciálně navržen pro napájení moderních výkonových zesilovačů. Většina střídavých napájecích zdrojů s "High-Current“ zásuvkami pouze minimalizuje proudovou kompresi; Niagara 3000EU ji opraví.

   Skvělý audio systém musí být vybudován na pevném základu a základy začínají napájením. S AudioQuest Niagara 3000EU zažijete poprvé jasnost, prostor, frekvenční a dynamický kontrast a důraz, vlastnosti, které Váš systém vždy byl schopen přenášet—jen kdyby měl správné napájení!

   Niagara 3000EU přináší pozoruhodné výsledky vysoce optimalizované správy napájení: překvapivě hluboké ticho, ohromující dynamickou svobodu, výjimečně vykreslenou atmosféru a nádhernou lokalizaci nástrojů i hudebníků v prostoru. Jakmile vše prožijete, bude to elegantní, logické, a tak samozřejmé, až se budete divit, proč vše nebylo možné již dříve. 

   Niagara 3000EU disponuje dvěmi napájecími zásuvkami “HIGH-CURRENT / LOW-Z POWER CORRECTION“. Tyto zásuvky jsou vybaveny technologií Transient Power Correction a jsou navrženy tak, aby se pomocí nízko-impedanční proudové rezervy pro špičky maximalizoval výkon napájených výkonových zesilovačů. Bez ohledu na třídu provozu (zesilovače třídy A, A/B, G, D atd.) nebo topologii obvodů (elektronkové, tranzistorové, digitální, nebo jiné), obvody pro přechodnou korekci výkonu nebudou komprimovat napájení jakéhokoli připojeného výkonového zesilovače. Právě naopak, výkon zesilovače se zlepší díky napájení proudem s nízkou impedancí, které každý zesilovač tak zoufale potřebuje.

   Pro připojení DAC převodníku a / nebo univerzálního přehrávače v jedné izolované skupině, předzesilovače a gramofonu v jiné skupině, ale i pro připojení dalších digitálních zařízení a video produktů, nabízí Niagara 3000EU 5 zásuvek ve dvou oddělených skupinách se systémem Level-X Linear Noise-Dissipation (ultra-lineární systém pro rozptýlení šumu). Tyto obvody nikdy netrpí aktuální kompresí, ale jejich nižší vstupní úroveň a vyšší zisk vyžadují robustnější způsob rozptýlení šumu. Klíčovou vlastností diskrétních AC zásuvek na jednotce Niagara 3000EU je, že se s jednotlivými okruhy nezachází stejně, ale každá skupina zásuvek je optimalizována pro nejlepší výkon připojených zařízení. 

   Součástí síťového filtru Niagara 3000EU je nedestruktivní přepěťová ochrana s obvodem pro rychlé odpojení při extrémním přepětí. Akceptuje častá přechodová přepětí a špičky až do 6000V nebo 3000A (maximum, které může zvládnout domácí nebo kancelářská elektrická instalace). Poškození z elektrických bouří nebo z výkyvů napájecí sítě je tak prakticky nemožné. V okamžiku, kdy se hodnoty napětí vrátí do bezpečného provozního rozsahu ochranný obvod Niagara 3000EU se automaticky přepne do provozního režimu.

   Připojte Niagaru 3000EU a zapomeňte na ni.

   


  99 890 Kč
  Značka: Acoustique Quality
 • NIApng (1) 806
  AUDIOQUEST NIAGARA 5000

  AUDIOQUEST NIAGARA 5000 - High-End síťový filtr


  149 890 Kč
  Značka: AudioQuest
 •  
 • AUDIOQUEST NIAGARA 7000 1202
  AUDIOQUEST NIAGARA 7000

  Niagara 7000EU JE NEKOMPROMISNÍ SÍŤOVÝ FILTR A PŘEPĚŤOVÁ OCHRANA S ODDĚLOVACÍM TRANSFORMÁTOREM A VÝKONOVOU REZERVOU 80 A PRO NAPÁJENÍ ZESILOVAČŮ, SUBWOOFERŮ A AKTIVNÍCH REPROSOUSTAV

   High-End síťový filtr Niagara 7000EU představuje více než 20 let důkladného výzkumu, který přinesl osvědčené výrobky pro AC napájení, určené pro audiofily, rozhlasové techniky a profesionální audio aplikace. Každičký jednotlivý detail byl revidován: V Niagara 7000EU, najdete optimalizované vysokofrekvenční směrové vedení a AC vstupní a výstupní kontakty ze silně postříbřené, beriliové mědi, zajišťující dokonalou vodivost a vysoký výkon systému.


  274 890 Kč
  Značka: AudioQuest
 • AUDIOQUEST POWERQUEST 2 SCHUKO 1196
  AUDIOQUEST POWERQUEST 2 SCHUKO

  AudioQuest PowerQuest 2 - Síťový filtr s ochranou proti přepětí

  AudioQuest PowerQuest 2 přináší lepší audiovizuální zážitek i spolehlivou ochranu vašeho systému

  AudioQuest PowerQuest 2 je vysoce kvalitní síťový filtr, který zajišťuje absolutně stabilní napájení bez rušení pro domácí AV systém. S čistým napájením dosáhnete dokonalého „černého“ pozadí a nepřijdete tak o nejjemnější detaily. Váš domácí systém bude znít mnohem lépe.

  PowerQuest 2 je velmi zajímavé řešení pro náročné milovníky hudby a domácího kina. S tímto zařízením můžete optimalizovat celý systém najednou - včetně AV komponent - a za cenu, kterou si mohou dovolit každý.

  Čistá elektřina = čistý zvuk

  PowerQuest 2 přináší řadu pokročilých řešení AudioQuest, která čistí váš zdroj napájení od vysokofrekvenčního (RF) a nízkofrekvenčního rušení (brumu a dalších problémů sítě).

  AudioQuest PowerQuest 2 filtruje rušení signálu pro audio i video přehrávače, zobrazovače i další části řetězce. Jedna z šesti zásuvek není filtrována a umožňuje připojení vysoce výkonných komponentů (zesilovačů, subwooferů nebo aktivních reproduktorů bez aktuální komprese). Třešničkou na dortu jsou dva vysokorychlostní nabíjecí porty USB, přes které mohou rychle nabíjet váš mobilní telefon, tablet, reproduktor Bluetooth, sluchátka a další.


  6 690 Kč
  Značka: AudioQuest
 • powerquest 3 1193
  AUDIOQUEST POWERQUEST 3 SCHUKO

  AudioQuest PowerQuest 3 - Síťový filtr s ochranou proti přepětí

  AudioQuest PowerQuest 3 přináší lepší audiovizuální zážitek i spolehlivou ochranu vašeho systému

  AudioQuest PowerQuest 3 je vysoce kvalitní síťový filtr, který zajišťuje absolutně stabilní napájení bez rušení pro domácí AV systém. S čistým napájením dosáhnete dokonalého „černého“ pozadí a nepřijdete tak o nejjemnější detaily. Váš domácí systém bude znít mnohem lépe.

  PowerQuest 3 je velmi zajímavé řešení pro náročné milovníky hudby a domácího kina. S tímto zařízením můžete optimalizovat celý systém najednou - včetně AV komponent - a za cenu, kterou si mohou dovolit každý.

  Čistá elektřina = čistý zvuk

  PowerQuest 3 přináší řadu pokročilých řešení AudioQuest, která čistí váš zdroj napájení od vysokofrekvenčního (RF) a nízkofrekvenčního rušení (brumu a dalších problémů sítě).

  AudioQuest PowerQuest 3 filtruje rušení signálu pro audio i video přehrávače, zobrazovače i další části řetězce. Dvě z osmi zásuvek nejsou filtrovány a umožňují připojení vysoce výkonných komponentů (zesilovačů, subwooferů nebo aktivních reproduktorů bez aktuální komprese).  Třešničkou na dortu jsou čtyři vysokorychlostní nabíjecí porty USB, přes které můžete rychle nabíjet váš mobilní telefon, tablet, reproduktor Bluetooth, sluchátka a další.


  9 990 Kč
  Značka: AudioQuest
 •  
 • setevoy filtr audioquest powerquest pq 303 original 95 2 3374
  Audioquest PowerQuest 303 SCHUKO

  Nové síťové filtry PowerQuest 303, 505 a 707, které spojují vynikající výkon AudioQuest s nedestruktivní přepěťovou ochranou, vytvářejí vynikající základy pro stereo systémy, vícekanálová domácí kina a vlastní instalace.


  14 990 Kč
  Značka: AudioQuest
 • audioquest powerquest 505 front 3371
  Audioquest PowerQuest 505 SCHUKO

  Nové síťové filtry PowerQuest 303, 505 a 707, které spojují vynikající výkon AudioQuest s nedestruktivní přepěťovou ochranou, vytvářejí vynikající základy pro stereo systémy, vícekanálová domácí kina a vlastní instalace.


  19 990 Kč
  Značka: AudioQuest
 • 1038 3 isotek v5 aquarius 01 slide silver 3478
  IsoTek V5 Aquarius

  inovativní výkonný síťový filtr a ochrana nejnovější V5 generace s maximální účinnosti čistého napájení pro vylepšení reprodukce celého AV systému;

  konstrukce šesti idividuálních filtrů v jednom boxu; výstup: 6x EU shuko zásuvka (2x vysokoproudé výstupy max.16A/3680W; 4x výstupy
  max. 6A/1380W); vstup/přívod: 16A IEC C20; 1x System Link; provedení stříbrné a černé; 450x110x350mm; 9,4kg

  příslušenství: 1x napájecí kabel EVO3 Premier C19 / 1,5m


  56 990 Kč
  Značka: ISOTEK
 •  
 • image (4) 3475
  IsoTek V5 Elektra

  nová V5 generace síťové a ochranné filtrace v základní kategorii s nejefektivnějším poměrem výkon/cena; 6-ti zásuvková jednotka účinně odstraňuje rušení sítě a optimalizuje čisté napájení pro vylepšení reprodukce celého AV systému

  výstup: 6x EU shuko zásuvka (2x vysokoproudé výstupy max.10A/2300W; 4x výstupy max. 5A/1150W);
  vstup/přívod: 10A IEC C14; 1x System Link; provedení stříbrné a černé; 450x106x350mm; 9,0kg

  příslušenství: 1x kabel EVO3 Initium C13/1,5m


  36 990 Kč
  Značka: ISOTEK
 • image 3466
  IsoTek V5 Gemini

  nová V5 genenece kompaktní "dvojzásuvky" s novými technologiemi přináší účinné vyčištění sítě pro menší AV systém s plnohodnotnou filtraci 10A/2300W jako u jednotek Polaris/Corvus; má výrazný vliv na kvalitu zvuku i obrazu připojeného zařízení; lze použít pro rozšíření výstupů např. modelů Genesis One/Titan One/Nova One;

  výstup: 2x EU shuko zásuvka (max.10A/2300W) + 1x System Link; vypínač: on/off; vstup/přívod: 10A IEC C14; provedení stříbrné; 80x50x269mm; 0,930kg


  8 990 Kč
  Značka: ISOTEK
 • IsoTek V5 POLARIS 3469
  IsoTek V5 POLARIS

  nová verze základního síťového filtru páté generace V5 s novými prvky a technologiemi pro maximální vyčištění napájení 6-ti zásuvkové lišty, doporučení pro hifi sestavu i systém domácího kina jako minimální ošetření sítě a ochrany AV zařízení pro výrazné zlepšení zvuku i obrazu;
  výstupy: 6x EU shuko zásuvka (max.10A/2300W) + 1x System Link; vstup/přívod: 10A IEC C14; vypínač: on/off; provedení stříbrné, 80x50x509mm; 1,57kg

  příslušenství : 1x kabel EVO3 Initium C13/1,5m; příprava pro uchycení na zeď (2x kovový držák/4x šroubek/2x hmoždinka/2x vrut), 4x samolepící podložka

  hifivoice-doporucuje

   


  15 790 Kč
  Značka: ISOTEK
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 18 položek celkem