Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.

PRO-JECT

209
2599901209259990

Stránka 1 z 3 - 35 položek celkem

   
 • phono box e black predzesilovac pro mm prenosky cerny 1619
  Phono BOX E

  Základní gramofonový předzesilovač pro MM přenosky s kompaktními rozměry

  • Konstrukce inspirovaná Dr. Sýkorou
  • SMD obvody
  • Speciální komponenty s nízkou úrovní šumu
  • Vnitřní kovové stínění
  • Malé rozměry umožňují instalaci v blízkosti gramofonu
  • Pozlacené RCA konektory 
  • Externí napájecí zdroj je součástí dodávky

  1 799 Kč
  Značka: PRO-JECT
 • pro ject 6 perspex sb 2117
  Pro-Ject 6-Perspex SB

  Designový audiofilský gramofon z akrylu s magneticky nadnášeným subšasi oceněný cenou EISA

  U modelu gramofnu 6PerspeX našli v Pro-Jectu způsob, jak dosáhnout dokonalé eliminace všech nechtěných vibrací. Kovové pružiny byly nahrazeny magnetickým plovoucím sub-panelem, díky čemuž je filtrace chvění naprosto fenomenální. Toto vrcholné řešení bylo doplněno novým, vynikajícím high-endovým ramenem Pro-Ject 9cc Evolution, které je vyrobeno z karbonového vlákna. Výsledný přístroj posouvá hranice analogové techniky a dělá z každého poslechu naprosto unikátní, hluboký zážitek. Ani vzhledem vynikající gramofon 6PerspeX není pozadu, moderní, svěží vzhled jistě potěší každého audiofila.

   Na těle motoru je integrovaný speed box pro komfortní elektronické přepínání rychlostí a řízení otáček motoru.

  6PerspeX je zcela prost kompromisů, a nabízí audiofilský zvukový zážitek. Zcela jednoznačně patří mezi nejlepší volby každého náročného posluchače.

   

  61 990 Kč (–16 %)
  51 990 Kč
  Značka: PRO-JECT
 • pro ject a1 plne automaticky gramofon (1) 2609
  Pro-Ject A1

  Plně automatický gramofon s vestavěným předzesilovačem, přenoskou Ortofon OM 10 a vynikajícím poměrem výkon / cena 

  Gramofon Pro-Ject A1 je prvním plně automatickým gramofonem tohoto Rakouského výrobce. Snaží se oslovit široké spektrum začínajících audiofilů, kteří preferují pohodlné ovládání a uživatelskou vstřícnost.  A1 je ručně vyráběn v Německu tradiční manufakturou s bohatými zkušenostmi s výrobou automatických gramofonů. Dokonce i jednotlivé komponenty jsou z 98 % navrženy a vyrobeny v Německu. Ve spojení s technologií a inovacemi Pro-Ject tak A1 nastavuje nové standardy v designu automatických gramofonů a má ambice stát se nejlepším společníkem pro pohodlný poslech vinylových záznamů.


  9 999 Kč
  Značka: PRO-JECT
 •  
 • pro ject brush it kartacek 482
  Pro-Ject Brush it

  PRO-JECT BRUSH IT - KARTÁČEK

  Vysoce kvalitní kartáček na čištění LP desek s uhlíkovým vlákny a antistatickým účinkem

  S tímto antistatickým kartáčkem můžete šetrně, rychle a účinně vyčistit z vašich drahocenných vinylových záznamů prach a nečistoty. Uhlíková vlákna jsou vodivá a dostatečně jemná, aby pronikla hluboko do drážek a zbavila je většiny nečistot, které by se jinak zachytily na hrotu přenosky. Vodivost tisíců vláken zároveň pomáhá vybíjet statický náboj a tím eliminovat praskání při přehrávání. Pravidelným čištěním drážek gramofonové desky přináší lepší zvukový zážitek a prodlužuje zároveň životnost hrotu přenosky a záznamu.

   

   


  389 Kč
  Značka: PRO-JECT
 • pro ject clamp it pritlacna svorka 2519
  Pro-Ject Clamp it

  Univerzální přítlačná hliníková clamp svorka


  2 490 Kč
  Značka: PRO-JECT
 • prg 953/82
  PRO-JECT CONNECT IT 5P-CC

  PROJECT CONNECT IT 5P-CC

  • Vodiče z čisté bezkyslíkaté mědi s karbonovou vrstvou
  • Nízký kapacitní odpor
  • Velmi kvalitní dielektrikum
  • Postříbřené kontakty

  od 3 590 Kč
  Značka: PRO-JECT
 •  
 • cc 947/41
  PRO-JECT CONNECT IT RCA-CC

  PROJECT CONNECT IT RCA-CC

  • Vodiče z čisté bezkyslíkaté mědi OFC
  • Nízký kapacitní odpor
  • Vynikající izolace
  • zemnící vodič
  • Kvalitní konektory

  od 2 100 Kč
  Značka: PRO-JECT
 • Pro-ject Damp It 500
  Pro-ject Damp It

  PRO-JECT DAMP IT - GUMOVÁ NOŽKA

   

  stránky výrobce      PRO-JECT


  209 Kč
  Značka: PRO-JECT
 • Pro-Ject DEBUT CARBON DC + 2M-RED 344/PIA
  Pro-Ject DEBUT CARBON DC + 2M-RED

  Debut Carbon DC  + 2M-RED

   


  12 590 Kč
  Značka: PRO-JECT
 •  
 • pro ject debut carbon esprit walnut le sumiko oyster Akce 1787
  Pro-Ject Debut Carbon Esprit walnut LE + Sumiko Oyster

  Limitovaná edice gramofonu DEBUT CARBON ESPRIT LE s vynikající přenoskou SUMIKO OYSTER


   Debut Carbon Esprit  LE je navržen s cílem nabídnout audiofilský gramofon v nižší cenové kategorii. Poměr Výkon / Cena je v tomto případě mimořádně atraktivní. Při návrhu nebyla opomenuta ani estetická stránka a gramofon se tak může pochlubit moderní povrchovou úpravou z přírodní ořechové dýhy a akrylátovým talířem s nulovou rezonancí.

   Model Debut Carbon Esprit nastavil standardy v oblasti gramofonů a zůstává nepokořeným favoritem mnoha nezávislých testů. Stylový, těžší a větší akrylátový talíř pro hladké a plynulé otáčení, synchronní, extra tichý motor s kvalitním TPE tlumením pro co nejefektivnější omezení vibrací, to z něj dělá špičkový produkt ve své kategorie a zajišťuje bezkonkurenčně čistý zvuk.

   Největší předností je však osazení ramena tubusem z uhlíkového vlákna (carbon fibre). Tento materiál výborně tlumí vibrace, je velice pevný a lehký, a až do nedávna byl k nalezení pouze v high-endových přístrojích.

   Pro tuto silně limitovanou edici je rameno osazeno vynikající přenoskou SUMIKO OYSTER, která je ručně vyráběná v Japonsku. Oyster cílí na poctivost analogové reprodukce, zůstává věrná tomu, co je ve zvuku působivě přesvědčivé a detailní reprodukcí posluchače intenzivně přibližuje k hudbě. Přenoska s pohyblivými magnety typu MM s robustním sférickým hrotem a konzolou ze slitiny se perfektně hodí pro jakýkoli předzesilovač MM a představuje fantastický krok vpřed od většiny levnější konkurence. Hladký charakter prezentace přináší vrstvu sametových basů doprovázenou lákavým rozšířením o střední a vysoké frekvence.

   

  9 999 Kč
  Značka: PRO-JECT
 • pro ject debut carbon evo 2mred 1778/HIG
  Pro-Ject Debut Carbon Evo + 2MRed

  pro-ject Debut Carbon Evo + 2MRed 

  Evoluce legendárního gramofonu s ramenem 8,6" z uhlíkového vlákna, přenoskou Ortofon 2M-red a elektronickým řízením rychlosti


  Od poloviny 90. let, jen několik let po založení Pro-Ject Audio Systems a právě v období vrcholící popularity CD formátu jsme zaznamenali rostoucí počet audiofilů, kteří nostalgicky udržovali tradici analogového poslechu. V roce 1998 Heinz Lichtenegger a jeho britský distributor a dlouholetý přítel Laurence Armstrong, seděli spolu a snili o znovuzrození gramofonu, který by zpřístupnil analogový zvuk většímu množství příznivců. Chtěli nabídnout nové modely které by mohly nabídnout zvuk s maximální kvalitou přibližující se parametrům špičkových přístrojů, ale za cenu, kterou si bude moci dovolit také nová mladší nastupující generace. Tak se zrodil gramofon DEBUT.

  Dnes, po více než 20 letech, od vstupu na trh je Debut, s téměř milionem prodaných kusů skutečně jedním z nejprodávanějších produktů v historii Hi-Fi. Nyní v roce 2020 nastal znovu čas pro novou evoluci legendárního modelu.

  Oceneni_2020

   qY4XzDjyCZaVQYpHrUY7KH-200-80

   


  14 990 Kč
  Značka: PRO-JECT
 • pro ject debut pro pick it pro satin black Novinka 2147
  Pro-Ject Debut PRO + Pick it PRO - Satin Black

  Jubilejní gramofon vyrobený k 30. výročí společnosti PRO-JECT s ramenem 8,6" z uhlíkového vlákna a přenoskou Pick it PRO

  Debut PRO je milníkem pro příští desetiletí: Kultovní produkt, který oslavuje velký úspěch reprodukce analogové hudby a radost z domácího Hi-Fi poslechu.

  ".... vstupní úroveň má nového šampióna...."      Hi-Fi NEWS


  19 490 Kč
  Značka: PRO-JECT
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 35 položek celkem