Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.

Video

 
549
39990154939990
Značky

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem

   
 • audioquest opticky hmdi kabel root beer 18 (1) 2934/5-0
  AUDIOQEST Optický HMDI kabel Root Beer 18

  Aktivní optický HDMI kabel ROOT BEER 18 ideální pro nejnáročnější aplikace  

  Aktivní hybridní optický kabel ROOT BEER 18 (HAOC), stejně jako osvědčený dražší model Cherry Cola, využívá pokročilý elektrooptický konverzní modul a čtyři optické vodiče ze skleněných vláken (oxid křemičitý) ke spolehlivému přenosu datových paketů 18 Gbps, včetně 4K Ultra HD a HDR, na vzdálenost až 30 m. 4 optická vlákna jsou nevodivá a proto absolutně imunní vůči indukovanému vysokofrekvenčnímu rušení. Vodiče eARC z mědi LGC s dlouhým zrnem a zemnící vodiče (pocínovaná měď) jsou směrové s galvanickou izolací. Díky tomu je minimalizováno zkreslení způsobené vysokofrekvenčním rušením. HDMI kabel ROOT BEER disponuje pláštěm s přetlakovou izolací a vyhovuje tak požadavkům CMG (CL3 / FT4) na nízkou hořlavost .
    
  4K / 8K Vysokorychlostní kabely HDMI AudioQuest 18 Gbps mají požadovanou šířku pásma pro video až 4K / 60 nebo 8K / 30 (8-bit, 4: 2: 0), což je rozlišení 7680 x 4320 (více než 33 milionů pixelů) při rychlosti až 30 snímků za sekundu (fps). 24 a 30 snímků za sekundu jsou snímkové frekvence pro téměř všechny filmy a mnoho televizních pořadů.
   
  eARC (Zpětný zvukový kanál) Předchozí funkce ARC hardwaru HDMI se maximálně projeví ztrátovým (komprimovaným) 5.1 kanálovým prostorovým zvukem. Nejen, že všechny generace kabelů AudioQuest HDMI „s Ethernetem“ podporují ARC, ale aby byl zajištěn vynikající zvukový výkon, je dvojice vodičů kanálu ARC vnitřně řízena pro směr (běží opačným směrem než 4 páry, které přenášejí informace k televizi). Nový hardware HDMI 2.1 podporuje Enhanced Audio Return Channel (eARC), který dramaticky zvyšuje šířku pásma a podporuje nekomprimovaný a bezztrátový vícekanálový zvuk s vysokým rozlišením, včetně Dolby TrueHD a Atmos, a DTS-HD Master Audio a DTS: X. Všechny kabely HDMI AudioQuest “ s Ethernetem “mají vodiče a šířku pásma potřebné pro rozšířené zvukové schopnosti eARC.
   
  18 Gbps Všechny vysokorychlostní kabely HDMI AudioQuest splňují parametry pro přenos šířky pásma 18 Gbps, požadované pro působivé funkce jako je video 8K / 30, HDR (vysoký dynamický rozsah) a eARC (rozšířený zpětný zvukový kanál).
   
  HDR Vysokorychlostní kabely HDMI AudioQuest 18 Gbps podporují High Dynamic Range (HDR) a Dynamic HDR. Obsah HDR rozšiřuje kontrast obrazu o černější černou a jasnější bílou, stejně jako vyšší sytost barev a jas. Dynamic HDR (například HDR 10+ a Dolby Vision) navíc umožňuje optimalizaci HDR snímek po snímku, oproti HDR, které je pevné pro celý program.

  od 11 690 Kč
  Značka: AudioQuest
 • audioquest blueberry hdmi kabel hdmi hdmi (7) 1898/0-6
  AUDIOQUEST BlueBerry HDMI

  Audioquest BlueBerry HDMI - HDMI kabel s rychlostí až 18 Gbps s šířkou pásma pro video s rozlišením až 8K.

  Nová generace kabelů HDMI je plně kompatibilní se zařízeními, která vyžadují širší pásmo a vyšší přenosovou rychlost než umožňují stávající kabely HDMI verze 1.4. HDMI BLUEBERRY je však zároveň zpětně kompatibilní s veškerými předchozími verzemi a vyhovuje tak i starším typům audio / video zařízení. 


  od 749 Kč
  Značka: Acoustique Quality
 • audioquest carbon 48 hdmi kabel hdmi hdmi (7) 1889/0-6
  AUDIOQUEST Carbon 48 HDMI

  Audioquest Carbon 48 HDMI - HDMI kabel CARBON 48 pro video s rozlišením až 10K s postříbřenými vodiči (5 %).

  Nová generace kabelů HDMI 48 je plně kompatibilní s nejnovějším hardware osazeným konektory HDMI 2.1. Tato nejnovější zařízení vyžadují širší pásmo a vyšší přenosovou rychlost než umožňují stávající kabely HDMI verze 1.4 nebo 2.0. HDMI CARBON 48 je však zároveň zpětně kompatibilní s veškerými předchozími verzemi a vyhovuje tak i starším typům audio / video zařízení. 


  od 4 490 Kč
  Značka: AudioQuest
 •  
 • audioquest cinnamon 48 hdmi kabel hdmi hdmi (10) 1886/0-6
  AUDIOQUEST Cinnamon 48 HDMI

  Audioquest Cinnamon 48 HDMI - HDMI kabel CINNAMON 48 pro video s rozlišením až 10K s postříbřenými vodiči (1,25 %).

  Nová generace kabelů HDMI 48 je plně kompatibilní s nejnovějším hardware osazeným konektory HDMI 2.1. Tato nejnovější zařízení vyžadují širší pásmo a vyšší přenosovou rychlost než umožňují stávající kabely HDMI verze 1.4 nebo 2.0. HDMI CINNAMON 48 je však zároveň zpětně kompatibilní s veškerými předchozími verzemi a vyhovuje tak i starším typům audio / video zařízení


  od 3 490 Kč
  Značka: AudioQuest
 • audioquest dragon earc prioity hdmi kabel hdmi hdmi 2931/0-6
  AUDIOQUEST Dragon eARC priority HDMI

  HDMI kabel DRAGON eARC s prioritou zpětného zvukového kanálu a propustností 48 Gb/s s šířkou pásma pro video s rozlišením až 10K

  Zvuk je na prvním místě!  Kabely AudioQuest eARC - Priority jsou HDMI kabely řady 48 s šířkou pásma 48 Gb/s požadovanou pro video 8K - 10K a všemi nejnovějšími funkcemi pro video. Zatímco hlavní datové páry pro A/V mají parametry nižších modelů stejné řady, datový pár vodičů pro zpětný zvukový kanál eARC včetně zemnících vodičů využívají stejné pokročilé technologie jako jejich plnohodnotné verze z řady „48“.

  Proč eARC - Priority? Toto řešení je nákladově mimořádně výhodné pro A/V systémy, u kterých jsou zvuková data do zesilovače posílána prostřednictvím zpětného zvukového kanálu. Typicky se jedná o propojení televizoru se soudbarem, AV receiverem nebo zesilovačem vybaveným HDMI konektorem s podporou eARC. V těchto případech jde především o kvalitu zvuku (v kabelu jsou využívány pouze vodiče aARC a CEC), zatímco video data zpracovává televizor a přes kabel nejsou přenášena. U těchto systémů tedy není nutno investovat do plnohodnotného HDMI kabelu, ale vyplatí se věnovat péči právě vodičům pro zpětný zvukový kanál. Kabely eARC Priority tedy zaručují špičkovou kvalitu zvuku za významně nižší cenu než  jejich plnohodnotné verze.

  Kabel DRAGON eARC využívá pro video data vodiče s tuhým jádrem z mědi LGC s postříbřeným povrchem (0,5 %). Vodiče pro eARC audio data a zemnící vodiče eARC jsou však celostříbrné - (100 %) vysoce čistého stříbra s dokonale hladkým povrchem (PSS). Aplikován je i pokročilý systém pro rozptyl šumu na úrovni 6 a další technologie, stejně jako u plnohodnotného kabelu DRAGON 48.

  Ačkoliv je věnována mimořádná péče vodičům pro zpětný zvukový kanál, přesto jsou kabely eARC - Priority schopné přenášet kompletní A/V data působivou rychlostí 48 Gb / s, stejně jako ostatní HDMI kabely AudioQuest z řady 48. 

   4K / 8K / 10K - kompatibilní! Nová generace kabelů HDMI 48 je plně kompatibilní s nejnovějším hardware osazeným konektory HDMI 2.1. Tato nejnovější zařízení vyžadují širší pásmo a vyšší přenosovou rychlost než umožňují stávající kabely HDMI verze 1.4 nebo 2.0. HDMI DRAGON eARC je však zároveň zpětně kompatibilní s veškerými předchozími verzemi a vyhovuje tak i starším typům audio / video zařízení. 


  od 27 490 Kč
  Značka: AudioQuest
 • audioquest firebird 48 hdmi kabel hdmi hdmi (6) 1904/0-7
  AUDIOQUEST Firebird 48 HDMI

  Audioquest Firebird 48 HDMI - HDMI kabel FIREBIRD 48 pro video s rozlišením až 10K, s vodiči ze 100 % stříbra a stíněným z grafenu.

  Nová generace kabelů HDMI 48 je plně kompatibilní s nejnovějším hardware osazeným konektory HDMI 2.1. Tato nejnovější zařízení vyžadují širší pásmo a vyšší přenosovou rychlost než umožňují stávající kabely HDMI verze 1.4 nebo 2.0. HDMI FIREBIRD 48 je však zároveň zpětně kompatibilní s veškerými předchozími verzemi a vyhovuje tak i starším typům audio / video zařízení. 


  od 39 990 Kč
  Značka: Acoustique Quality
 •  
 • audioquest forest 48 hdmi kabel hdmi hdmi (8) 1883/0-6
  AUDIOQUEST FOREST 48 HDMI

  Audioquest FOREST 48 HDMI HDMI kabel FOREST 48 s šířkou pásma pro video s rozlišením až 10K a postříbřenými vodiči (0,5 %).

  Nová generace kabelů HDMI 48 je plně kompatibilní s nejnovějším hardware osazeným konektory HDMI 2.1. Tato nejnovější zařízení vyžadují širší pásmo a vyšší přenosovou rychlost než umožňují stávající kabely HDMI verze 1.4 nebo 2.0. HDMI FOREST 48 je však zároveň zpětně kompatibilní s veškerými předchozími verzemi a vyhovuje tak i starším typům audio / video zařízení. 


  od 1 690 Kč
  Značka: AudioQuest
 • audioquest forest active hdmi kabel 2940/7-5
  AUDIOQUEST Forest Active HDMI kabel

  Aktivní HDMI - HDMI kabel s postříbřenými vodiči, 18 Gbps, 4 K, HDCP 2.2

  HDMI 2.0: Forest HDMI má oproti svým předchůdcům navíc 0,5 % postříbření vodičů s pevným jádrem. Jako všechny AudioQuest HDMI kabely i Forest HDMI používá pevnou vysokohustotní polyetylenovou izolaci a přesnou geometrii. Zvláštní pozornost je věnována věnovali také maximalizaci výkonu HDMI a skutečně, AudioQuest HDMI kabely podávají výkon hodný nové úrovně.

  stažený soubor (1)


  od 9 190 Kč
  Značka: AudioQuest
 • ant 794/1-5
  AUDIOQUEST FOREST ANTENNA MF

  AUDIOQUEST FOREST ANTENNA MF - Kvalitní high-endový anténní kabel s konektory koax samec - koax samice​.

  • Vodiče z dlouhých vláken 0,5 % stříbra
  • Třívrstvé stínění
  • Pozlacené konektory

  od 1 290 Kč
  Značka: AudioQuest
 •  
 • AUDIOQUEST FOREST HDMI Akce Výprodej 2919
  AUDIOQUEST FOREST HDMI

  Forest HDMI má oproti svým předchůdcům navíc 0,5% postříbření vodičů s pevným jádrem. Jako všechny AudioQuest HDMI kabely i Forest HDMI používá pevnou vysokohustotní polyetylenovou izolaci a přesnou geometrii. Zvláštní pozornost jsme věnovali také maximalizaci výkonu HDMI a skutečně, AudioQuest HDMI kabely opravdu podávají výkon hodný nové úrovně.Vodiče z dlouhých vláken 0,5% stříbra: Pevné vodiče eliminují interakce mezi vlákny a chvění, běžné zdroje rušení. Pevné postříbřené vodiče jsou perfektní při použití vysokofrekvenčních signálů. Tyto signály právě pro svou vysokofrekvenčnost cestují téměř výlučně na povrchu vodiče. Protože je povrch tvořen vysoce čistým stříbrem, výkon je velmi blízko výkonu kabelu z čistého stříbra, ale cena takového kabelu se blíží spíše kabelu měděnému. Jedná se o neuvěřitelně cenově přijatelný způsob výroby velmi kvalitních HDMI kabelů.

  1 290 Kč (–23 %)
  990 Kč
  Značka: AudioQuest
 • redukce 788
  AUDIOQUEST HDMI A - C&D ADAPTÉR

  AUDIOQUEST HDMI A - C&D ADAPTÉR

  Praktická redukce Mikro a Mini HDMI na klasický HDMI kabel.

  Samice HDMI na 1x Mikro HDMI / 1x Mini HDMI.

  Zlacené konektory bránící oxidaci.


  549 Kč
  Značka: AudioQuest
 • red1 791
  AUDIOQUEST HDMI ADAPTÉR 90°N - OTOČENÍ DOLŮ

  AUDIOQUEST HDMI ADAPTÉR 90°N - OTOČENÍ DOLŮ HDMI SAMEC-HDMI SAMICE

  Úhlový adaptér HDMI samice - HDMI samec otočený dolů. 

  Díky svým minimálním rozměrům je ideálním pomocníkem při instalaci HDMI kabelů např. u TV umístěné na zdi.
  Velmi pevná a precizní konstrukce.
  Zlacené konektory bránící oxidaci.


  549 Kč
  Značka: AudioQuest
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem