Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 11
 

AUDIOQUEST Optický HMDI kabel Cherry Cola 48

 

Aktivní optický HDMI kabel CHERRY COLA 48 ideální pro nejnáročnější 8K aplikace

AudioQuest Cherry Cola 48 Active Optical HDMI je prvotřídní řešení společnosti AudioQuest pro aplikace HDMI s dlouhou délkou, které vyžadují plnou šířku pásma 48 Gbps/8K bez externího zdroje napájení. Bez ohledu na aktuální potřebu 4K/120 nebo 8K/60 nabízí Cherry Cola 48 vynikající výkon pro zdroje 10,2 - 18 - 48 Gb/s.
 
Šířka pásma 48 Gbps  Kabely HDMI „48“ AudioQuest mohou přenášet až profesionální 10K Ultra-HD video. Šířku pásma 48 Gb/s umožňují 4 symetrické audio / video páry vodičů, každý s rychlostí 12 Gb/s. Přesnost a přísnější výrobní tolerance potřebné k výrobě kabelů HDMI, které přenášejí šířku pásma až 48 Gb/s, znamenají, že mnohé z osvědčených materiálů a technologií AudioQuest jsou důležitější než kdykoli předtím.
 
 8K / 10K HDMI kabel Cherry Cola HDMI 48 má šířku pásma potřebnou pro video s rozlišením až 10K a rozlišením / obnovovací frekvencí až 8K / 60 a 4K / 120 a je zcela zpětně kompatibilní se stávajícími 4K displeji.
 
 Křemenné sklo AV vodiče pro s optickými vlákny eliminují různé formy degradace i na dlouhé vzdálenosti. Napájení zajišťuje přímo port HDMI a není potřeba žádný AC adaptér. Tyto optické vodiče jsou naprosto imunní vůči vysokofrekvenčnímu rušení. Sofistikovaný systém stínění NDS (Noise-Dissipation System) společnosti AudioQuest kombinuje vysokofrekvenční uhlík pohlcující šum a směrově řízené postříbřené vodiče (eRAC vodiče a zemnící vodiče). Právě vrstva postříbření má zásadní vliv na vynikající zvukové kvality kabelu. Díky tomu je minimalizován šum a  zkreslení způsobené vysokofrekvenčním rušením. Kabel Cherry Cola 48 disponuje pláštěm s přetlakovou izolací a vyhovuje tak požadavkům CMG (CL3 / FT4) na nízkou hořlavost . 
 
 
eARC
 
 
Starší funkce ARC hardwaru HDMI se maximálně projeví ztrátovým (komprimovaným) 5.1 kanálovým prostorovým zvukem. Nejen, že všechny generace kabelů AudioQuest HDMI „s Ethernetem“ podporují ARC, ale aby byl zajištěn vynikající zvukový výkon, je dvojice vodičů kanálu ARC vnitřně řízena pro směr, (běží opačným směrem než 4 páry, které přenášejí informace k televizi). Nový hardware HDMI 2.1 podporuje Enhanced Audio Return Channel (eARC), který dramaticky zvyšuje šířku pásma a podporuje nekomprimovaný a bezztrátový vícekanálový zvuk s vysokým rozlišením, včetně Dolby TrueHD a Atmos, a DTS-HD Master Audio a DTS: X. Všechny kabely HDMI AudioQuest “ s Ethernetem “mají vodiče a šířku pásma potřebné pro rozšířené zvukové schopnosti eARC.
  
HDR Vysokorychlostní kabely HDMI AudioQuest 48 Gbps podporují High Dynamic Range (HDR) a Dynamic HDR. Obsah HDR rozšiřuje kontrast obrazu o černější černou a jasnější bílou, stejně jako vyšší sytost barev a jas. Dynamic HDR (například HDR 10+ a Dolby Vision) navíc umožňuje optimalizaci HDR snímek po snímku, oproti HDR, které je pevné pro celý program.
Varianta
24 990 Kč 27 490 Kč 29 990 Kč od 24 990 Kč
Značka AudioQuest
Kategorie HDMI
 
PŘEDNOSTI
 
Cherry Cola 48 je HDMI kabel, na který se můžete za všech okolností plně spolehnout. Je ideální do náročných instalací kde zaručí vždy špičkový obraz a vynikající zvuk.

 

  • - Cherry Cola je dlouhý aktivní optický kabel HDMI - AOC (aktivní optický kabel). Dostupné délky: 5 m, 10 m, 15 m.
  • - Přenáší beze ztrát pakety dat 48 Gbps, 8K/60 i 4K/120.
  • - 100 % špičkový výkon v přenosu zvuku a videa jako u všech kratších délek.
  • - 4 optické vodiče ze skelných vláken.
  • - Nově vyvinutý pokročilý modul pro elektro-optickou konverzi a aktivní obvod nové generace.
  • - eARC a zemnící vodiče s vrstvou postříbření.
  • - Cherry Cola využívá sofistikovaný systém Noise-Dissipation System úrovně 4+ na bázi kombinace uhlíkových vrstev a směrového vedení vodičů pro odstínění šumu a RF rušení.