Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 20
 

Bowers & Wilkins 705 S3

 

SKLADEM NA PRODEJNĚ

Výškový reproduktor 705 S3 s uhlíkovou kopulkou je umístěn v pevné skříni Tweeter-on-Top, která byla vyvinuta z nejnovější generace řady 800 Diamond. Ten se připojuje k novému a jemně zakřivenému přednímu panelu, který je vybaven zcela novým krytem "hnízdo" pro basový/středotónový reproduktor Continuum.

Tento nekompromisní dvoupásmový reproduktor odhaluje jemné nuance v hudbě, které ostatní přehlížejí. Mezi jeho vysoce výkonné vlastnosti patří konstrukce Tweeter-on-Top s masivním tělem převzatá z řady 800 Diamond.

Řada 700 je vybavena nejnovější generací ikonického řešení Solid Body Tweeter-on-Top. Jeho nový, protáhlejší tvar zahrnuje delší systém tlumení ozvučnic, který vytváří ještě volnější a otevřenější zvuk s vysokými frekvencemi. Pečlivě oddělená skříň je vyfrézována z jediného masivního bloku hliníku, aby lépe odolávala rezonancím.

Výškové reproduktory s uhlíkovou membránou jsou speciálně konstruovány pro řadu 700. V porovnání s hliníkovými výškovými reproduktory s dvojitou kopulkou přinášejí výrazné zlepšení a zvyšují rezonanční kmitočet až na 47 kHz, čímž zajišťují přesnost a detailnost zobrazení.

Skutečně úžasný zvuk
Díky své kompozitní konstrukci se membrána Continuum™ vyhýbá náhlým změnám chování, které mohou zhoršit výkon konvenčních měničů. Výsledkem je otevřenější, neutrální výkon, který přenáší hlasy a nástroje s přesností a transparentností.

Varianta
61 990 Kč
Značka Bowers & Wilkins
Webová stránka značky bowerswilkins.com
Kategorie Reprosoustavy
 
Vysokotónový reproduktor:: 1x 25 mm | uhlíková kopulka
Středobasový reproduktor:: 1x 165 mm | Continuum membrána
Impedance:: 8 ohm
Citlivost (2,83 V / m):: 88 dB
Frekvenční rozsah (+/- 3 dB):: 50 - 28 000 Hz
Celkový frekvenční rozsah:: 45 - 33 000 Hz
Doporučený výkon zesilovače:: 30 - 120 W / 8 ohm
Použité technologie:: Oddělený tweeter s uhlíkovou kopulkou / Solid Body Tweeter-on-Top / Continuum™ středotónová membrána / Flowport™
Systém:: 2-pásmový s bassreflexem
Rozměry (V x Š x H):: 41,3 x 19,2 x 33,7 cm
Váha (ks): 9,58 kg