Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 8
 

Bowers & Wilkins 704 S3

 

Nejštíhlejší podlahový reproduktor Bowers & Wilkins 704 S3 má přesto silný zvuk. Jeho dva basové reproduktory s profilem Aerofoil zajišťují dostatečný rozsah a škálu, zatímco oddělený středotónový reproduktor Continuum FST™ poskytuje křišťálově čistý výkon ve svém pásmu.

Štíhlý design, velký zvuk
Tento elegantní podlahový reproduktor je štíhlejší a lépe se do něj vejde než kdykoli předtím. Ideální pro špičkový zvuk v menších prostorech.

Varianta
75 990 Kč
Značka Bowers & Wilkins
Webová stránka značky bowerswilkins.com
Kategorie Reprosoustavy
 

Výškové reproduktory s uhlíkovou kopulkou jsou speciálně konstruovány pro řadu 700. V porovnání s hliníkovým dvojitým kopulovitým výškovým reproduktorem přinášejí výrazné zlepšení a zvyšují rezonanční kmitočet až na 47 kHz, což zajišťuje přesnost a detailnost zobrazení.

Skutečně úžasný zvuk
Díky své kompozitní konstrukci se membrána Continuum™ vyhýbá náhlým změnám chování, které mohou zhoršit výkon konvenčních měničů. Výsledkem je otevřenější, neutrální výkon, který přenáší hlasy a nástroje s přesností a transparentností.

Čisté a jasné
Každý třípásmový reproduktor nové řady 700 má speciální středotónovou membránu využívající čtyři klíčové technologie Bowers & Wilkins: membránu Continuum, FST™, biomimetické zavěšení a oddělování středního pásma, přičemž poslední jmenovaná technologie zajišťuje minimální rušení basových měničů reproduktoru.

Triumf vědy
Basový měnič s profilem Aerofoil™, vyvinutý pomocí pokročilých technik počítačového modelování, má proměnlivou tloušťku a poskytuje tuhost a pevnost tam, kde je to nejvíce potřeba. Výsledkem jsou hluboké a dynamické basy.

Vysokotónový reproduktor:: 1x 25 mm | uhlíková kopulka
Středotónový reproduktor:: 1x 130 mm | Continuum FST membrána
Basový reproduktor:: 2x 130 mm | Aerofoil profil
Impedance:: 8 ohm
Citlivost (2,83 V / m):: 88 dB
Frekvenční rozsah (+/- 3 dB):: 48 - 28 000 Hz
Celkový frekvenční rozsah:: 43 - 33 000 Hz
Doporučený výkon zesilovače:: 30 - 150 W / 8 ohm
Použité technologie:: Oddělený tweeter s uhlíkovou kopulkou / Continuum™ středotónová membrána FST™ / Oddělený středotónový měnič / Aerofoil™ basové membrány / Flowport™
Systém:: 3-pásmový s bassreflexem
Rozměry (V x Š x H):: 96,4 x 25,2 x 32,1 cm (včetně podstavce)
Váha (ks):: 20,53 kg