Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 16
 

Bowers & Wilkins 703 S3

 

Nový model 703 S3 je nyní poprvé vybaven naší ikonickou konfigurací Tweeter-on-Top spolu s odděleným středotónovým reproduktorem FST™ Continuum - vylepšeným o naše nové revoluční biomimetické zavěšení - a dvěma basovými reproduktory s profilem Aerofoil. Nová konfigurace Tweeter-on-Top a revoluční technologií Biomimetic Suspension v oddělené středotónové jednotce společně pozvedají 703 S3 na zcela novou úroveň výkonu.
Řada 700 je vybavena nejnovější generací ikonického pouzdra Solid Body Tweeter-on-Top. Jeho nový, protáhlejší tvar zahrnuje delší systém tlumení trubic, který vytváří ještě volnější a otevřenější zvuk s vysokými frekvencemi. Pečlivě oddělená skříň je vyfrézována z jediného masivního bloku hliníku, aby lépe odolávala rezonancím.

Ostřejší detaily
Výškové reproduktory s uhlíkovou membránou jsou speciálně konstruovány pro řadu 700. V porovnání s hliníkovými výškovými reproduktory s dvojitou kopulkou přinášejí výrazné zlepšení a zvyšují rezonanční kmitočet až na 47 kHz, čímž zajišťují přesnost a detailnost zobrazení.
Díky své kompozitní konstrukci se membrána Continuum™ vyhýbá náhlým změnám chování, které mohou zhoršit výkon konvenčních měničů. Výsledkem je otevřenější, neutrálnější výkon, který přenáší hlasy a nástroje s přesností a transparentností.

Čisté a jasné
Každý třípásmový reproduktor nové řady 700 má speciální středotónovou membránu využívající čtyři klíčové technologie Bowers & Wilkins: membránu Continuum, FST™, biomimetické zavěšení a oddělování středního pásma, přičemž poslední jmenovaná technologie zajišťuje minimální rušení basových měničů reproduktoru.

Dynamické basy
Basový kužel Aerofoil™, vyvinutý pomocí pokročilých technik počítačového modelování, má proměnlivou tloušťku a poskytuje tuhost a pevnost tam, kde je to nejvíce potřeba. Výsledkem jsou hluboké a dynamické basy.

Bowers-_-Wilkins-703-S3_web

 

Varianta
109 990 Kč
Značka Bowers & Wilkins
Webová stránka značky bowerswilkins.com
Kategorie Reprosoustavy
 

Působivé basy, detailní výšky a kompaktní zvuková scéna svědčí o konstruktérském umu, který byl vložen do vývoje třetí generace řady 700 společnosti Bowers & Wilkins, z velké části převzatého ze špičkových modelů 800 D4. Nikde to neplatí více než u modelu 703 S3 – štíhlých sloupů s výškový reproduktorem umístěným na vrcholu kabinetu, spojeným s dvojicí 165mm basových měničů Aerofoil a 150mm kónickým středotónovým reproduktorem Continuum. Tyto podlahové kabinety nabízejí přitažlivý a emotivní poslech a zpřístupňují špičkový výkon produktů B&W většímu počtu milovníků hudby. Vedle klasické bílé nebo černé varianty bezesporu zaujme i nové barevné provedení Mocha.

 

EISA PRÉMIOVÉ PODLAHOVÉ REPROSOUSTAVY 2023–2024

Vysokotónový reproduktor:: 1x 25 mm | oddělená uhlíková kopulka
Středotónový reproduktor:: 1x 150 mm | Continuum FST membrána
Basový reproduktor:: 2x 165 mm | Aerofoil profil
Impedance:: 8 ohm
Citlivost (2,83 V / m):: 90 dB
Frekvenční rozsah (+/- 3 dB):: 46 - 28 000 Hz
Celkový frekvenční rozsah:: 30 - 33 000 Hz
Doporučený výkon zesilovače:: 30 - 200 W / 8 ohm
Použité technologie:: Oddělený tweeter s uhlíkovou kopulkou / Solid Body Tweeter-on-Top / Continuum™ středotónová membrána FST™ / Oddělený středotónový měnič / Aerofoil™ basové membrány / Flowport™
Systém:: 3-pásmový s bassreflexem
Rozměry (V x Š x H):: 111,7 x 29 x 37,2 cm (včetně podstavce)
Váha (ks):: 28,81 kg