Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 5
 

Bowers & Wilkins HTM 71 S3

 

Vlajková loď mezi středokanálovými reproduktory je vybavena měničem s uhlíkovou kopulkou umístěným ve skříni Tweeter-On-Top, 130mm (5") středotónovým reproduktorem Continuum Cone FST™ - obzvláště důležitým pro čistotu dialogů - a dvěma basovými membránami Aerofoil™. Je to dokonalý partner pro modely 705 S3, 703 S3 a 702 S3.

Model HTM71 S3 je nyní vybaven technologií Tweeter-on-Top, která zajišťuje dokonalou integraci s podobně vybavenými modely řady 700 v systému prostorového zvuku.

Varianta
39 990 Kč
Značka Bowers & Wilkins
Webová stránka značky bowerswilkins.com
Kategorie Reprosoustavy
 

ada 700 je vybavena nejnovější generací ikonického řešení Solid Body Tweeter-on-Top. Jeho nový, protáhlejší tvar zahrnuje delší systém tlumení ozvučnic, který vytváří ještě volnější a otevřenější zvuk s vysokými frekvencemi. Pečlivě oddělená skříň je vyfrézována z jediného masivního bloku hliníku, aby lépe odolávala rezonancím.

Ostřejší detaily
Výškové reproduktory s uhlíkovou membránou jsou speciálně konstruovány pro řadu 700. V porovnání s hliníkovými výškovými reproduktory s dvojitou kopulkou přinášejí výrazné zlepšení a zvyšují rezonanční kmitočet až na 47 kHz, čímž zajišťují přesnost a detailnost zobrazení.

Skutečně úžasný zvuk
Díky své kompozitní konstrukci se membrána Continuum™ vyhýbá náhlým změnám chování, které mohou zhoršit výkon konvenčních měničů. Výsledkem je otevřenější, neutrální výkon, který přenáší hlasy a nástroje s přesností a transparentností.

Čisté a jasné
Každý třípásmový reproduktor nové řady 700 má speciální středotónovou membránu využívající čtyři klíčové technologie Bowers & Wilkins: membránu Continuum, FST™, biomimetické zavěšení a oddělování středního pásma, přičemž poslední jmenovaná technologie zajišťuje minimální rušení basových měničů reproduktoru.

Triumf vědy
Basový měnič s profilem Aerofoil™, vyvinutý pomocí pokročilých technik počítačového modelování, má proměnlivou tloušťku a poskytuje tuhost a pevnost tam, kde je to nejvíce potřeba. Výsledkem jsou hluboké a dynamické basy.

Vysokotónový reproduktor: 1x 25 mm | oddělená uhlíková kopulk
Středotónový reproduktor: 1x 130 mm | Continuum FST membrána
Basový reproduktor: 2x 130 mm | Aerofoil profil
Impedance: 8 ohm
Citlivost (2,83 V / m): 89 dB
Frekvenční rozsah (+/- 3 dB): 50 - 28 000 Hz
Celkový frekvenční rozsah: 45 - 33 000 Hz
Doporučený výkon zesilovače: 30 - 200 W / 8 ohm
Použité technologie: Oddělený tweeter s uhlíkovou kopulkou / Solid Body Tweeter-on-Top / Continuum™ středotónová membrána FST™ / Aerofoil™ basové membrány / Flowport™
Systém: 3-pásmový s bassreflexem
Rozměry (V x Š x H): 23,3 x 62,8 x 35,6 cm
Váha (ks): 17,45 kg