Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.

Gramofonové kabely

 
749
62990174962990
Značky

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

   
 • audioquest angel tonearm 5p rca 1 2 m 2138/RCA
  Audioquest Angel

  Stíněný gramofonový kabel s konektory RCA, zemněním, systémem DBS, stříbrnými vodiči (PSS) a vzduchovými trubicemi

  Nový gramofonový kabel ANGEL TURNTABLE slibuje to nejlepší kabelové spojení a přidanou hodnotu na základě prověřených technologií společnosti AudioQuest. S patentově chráněným Dielektric-Bias systémem přinášejí kabely ANGEL takovou úroveň deteilu, která je v této kategorii a za tuto cenu zcela neobvyklá. Podstatou kvality je technologie Perfect-Surface aplikovaná na povrch celostříbrných vodičů, která navyšuje výkonnost kabeláže vysoko nad ostatní konkurenci.

   


  33 790 Kč
  Značka: AudioQuest
 • audioquest cougar tonearm cable (2) 1634/5PI
  AUDIOQUEST Cougar

  Stíněný phono kabel se zemněním, systémem DBS a s vodiči z PSC+ mědi


  Jsou černější než noc, čistota, hladkost, svižnost a charisma zvyšuje jejich potenciál. S precedenty divokého zvířete se derou na trh a slibují lepší kabelové spojení. Tohle umí vytvořit a prezentovat jenom společnost AudioQuest - vyrábět s přidanou hodnotou, na základě nejmodernějších technologií a v tom nejpokročilejším designovém pojetí. S patentově chráněným Dielektric-Bias systémem přinášejí kabely Cougar takovou úroveň deteilu, jenž v této kategorii a za tuto cenu je zcela neobvyklá. Třešničkou na dortu kvality je technologie Perfect-Surface Copper, což navyšuje výkonnost kabeláže nad ostatní konkurenci.

   V čem spočívá solidnost materiálu

  Solid Perfect-Surface Copper+ Conductors aneb PSC+ znamená skutečně perfektní měděný povrch a k tomu ještě něco navíc. Ono plus zahrnuje překvapivě hladký a čistý povrch. Tato skvělá technologie je patentem společnosti AudioQuest, kdy užitím a zpracováním kovu je chráněn povrch drátu v každé jeho specifikaci. PSC + se zrodil s použitím výjimečné technologie pro ultra-čistou měď. Výsledný zvukový efekt na té nejvyšší úrovni je samozřejmostí a prioritou. PSC + hravě zdolává všechny dříve užívané měděné kovy a dodává tak kabelům Cougar pod taktovkou skvělého výrobce precedentní postavení.

   Co znamená Foamed Polyethylene

  FPE neboli pěnová polyethylenová izolace se týká technologické úpravy.  Kterýkoli pevný materiál, náležící k vodiči je vlastně součástí nedokonalého obvodu. Při izolaci drátu a plošných materiálových spojů je absorbována energie, což znamená ztrátu. Část této energie se však ukládá, a poté uniká v podobě zkreslení. Typ Cougar však užívá vzduchem plněnou polyethylenovou izolaci - vzduch pohlcuje velmi málo energie a zároveň polyethylen má minimální ztráty, výsledný profil zkreslení je nad očekávání. 

   

  Dielectric-Bias System

  Tento inovativní postup společnosti Audioquest je patentovaný. Jde o nestrannou izolaci, jenž zpomaluje signál inovativním způsobem. DBS pracuje s velmi silným stabilním elektrostatickým polem a polarizuje molekuly dielektrika. Tím je eliminována kumulace energie v izolaci a výsledný zvuk se vyznačuje mnoha novými detaily a nečekaným dynamickým kontrastem.

   Carbon-Base 3-layer Noise-Dissipation System

  NDS je technologie, týkající se rozptylu šumu. Tento systém účinně zachycuje rušení rádiových frekvencí a nežádoucí šum.

   Inovace neminula ani konektory

  Cougar je tichý dravec, která je na trhu žhavou novinkou. S pomocí promyšleného designu je taktéž eliminováno zkreslení, způsobené kontaktem uvnitř většiny pinů. Koncovky typu RCA (cinch) jsou hlavními složkami kabeláže, jejich detaily jsou jemnější a přidávají tak kabelům typu Cougar na zvukové čistotě, jasnosti a dynamičnosti.

   AudioQuest - spolehlivý partner

  Kabelový sortiment vyrábí mnoho různých značek. Tento precizně vytvořený kabel má však na svědomí americká renomovaná společnost, kterou založil mladý, talentovaný fajnšmekr William „Bill“ Low. Od mládí miloval hudbu a umění, zabýval se zkoumáním kabelů a hi-fi produktů. Věděl, že propojovací kabely jsou zjevně hlavní příčinou zkreslení v signálu, načež začal pracovat na systému inovací a modifikací, jenž vedly účelně ke zdokonalení kabeláže, její konstrukce, výběru materiálů, a potažmo i k lepší celkové kvalitě. V roce 1980 William „Bill“ Low již prodává kabely po celé Jižní Kalifornii a později zakládá společnost AUDIOQUEST. Jeho zboží proniklo do celých USA a následně se rozšířilo do celého světa. Moderní doba rozvoj nezpomalila, naopak jej urychlila a úspěch se znásobil. Nyní patří společnost k čelním výrobcům vysoce výkonných, kvalitních audio video kabelů a mnoha dalšího high-end hi-fi sortimentu.

   


  10 790 Kč
  Značka: AudioQuest
 • audioquest golden gate turntable rca rca 1 5 m 2132/1-5
  Audioquest Golden Gate - RCA - RCA

  Stíněný gramofonový kabel s konektory RCA, zemněním a vodiči z premiové mědi PSC

  Nový gramofonový kabel GOLDEN GATE TURNTABLE slibuje lepší kabelové spojení a přidanou hodnotu na základě prověřených technologií společnosti AudioQuest. kabely GOLDEN GATE zaručují takovou úroveň detailu, která je v této kategorii a za tuto cenu zcela neobvyklá. Podstatou kvality je technologie Perfect-Surface Copper, která navyšuje výkonnost kabeláže vysoko nad ostatní konkurenci.


  3 490 Kč
  Značka: AudioQuest
 •  
 • audioquest leopard tonearm cable 956
  AUDIOQUEST LEOPARD TONEARM CABLE

  AUDIOQUEST LEOPARD TONEARM CABLE - High-endový audio kabel pro gramofonová raménka.

  • Délka: 1,2 m.
  • Vodič: pevný – čisté stříbro s hladkým povrchem.
  •  Dielektrikum: FEP (Fluor-Polymer) – vzduchové trubice.
  •  DBS systém (dielectric-bias system)

  24 290 Kč
  Značka: AudioQuest
 • audioquest saturn ground goody psc zemnici kabel 2195/0-6
  AUDIOQUEST SATURN

  SATURN – zemnící vodič ke gramofonu z mědi PSC+

  Můžete ho přiřadit k jakémukoliv kabelu AudioQuest s konektory RCA a vytvořit tak specifický gramofonový kabel. Zemnící vodič Saturn minimalizuje zkreslení a chrání před RFI rušením.

  Masivní měděné vodiče s dokonale hladkým povrchem (PSC +)

  • Systém NDS stínění pomocí uhlíkové vrstvy
  • Směr řízený k odtoku RF šumu
  • Přímo postříbřené 3/16 ″ (4,8 mm) vidličky

  od 749 Kč
  Značka: Acoustique Quality
 • audioquest well signature limited tonearm 5p rca 1 2 m 2144/5DI
  Audioquest Well Signature Limited

  High End stíněný gramofonový kabel s konektory 5P na RCA, zemněním, systémem DBS a stříbrnými vodiči

  Nový gramofonový kabel WELL SIGNATURE LIMITED TURNTABLE je nejvyšším modelem v nabídce společnosti AudioQuest a slibuje naprosto dokonalé kabelové spojení a přidanou hodnotu na základě prověřených technologií společnosti AudioQuest. S patentově chráněným Dielektric-Bias systémem přinášejí kabely WELL SIGNATURE takovou úroveň deteilu, která dosahuje těch nejvyšších High End standardů. Podstatou kvality je technologie Perfect-Surface aplikovaná na celostříbrné vodiče, která navyšuje výkonnost kabeláže vysoko nad ostatní konkurenci.


  62 990 Kč
  Značka: AudioQuest
 •  
 • audioquest wildcat tonearm cable 950/5PI
  AUDIOQUEST WILDCAT

  AUDIOQUEST WILDCAT TONEARM CABLE - špičkový audio kabel pro gramofonová raménka.


  3 090 Kč
  Značka: AudioQuest
 • Audioquest Yosemite 2141/5DI
  Audioquest Yosemite

  Stíněný gramofonový kabel s konektory 5P na RCA, zemněním, systémem DBS a vodiči z premiové mědi PSC+

  Nový gramofonový kabel YOSEMITE TONEARM slibuje lepší kabelové spojení a přidanou hodnotu na základě prověřených technologií společnosti AudioQuest. S patentově chráněným Dielektric-Bias systémem přinášejí kabely Yosemite takovou úroveň deteilu, která je v této kategorii a za tuto cenu zcela neobvyklá. Podstatou kvality je technologie Perfect-Surface Copper, která navyšuje výkonnost kabeláže vysoko nad ostatní konkurenci.

   


  13 690 Kč
  Značka: AudioQuest
 • prg 953/82
  PRO-JECT CONNECT IT 5P-CC

  PROJECT CONNECT IT 5P-CC

  • Vodiče z čisté bezkyslíkaté mědi s karbonovou vrstvou
  • Nízký kapacitní odpor
  • Velmi kvalitní dielektrikum
  • Postříbřené kontakty

  od 3 590 Kč
  Značka: PRO-JECT
 •  
 • cc 947/41
  PRO-JECT CONNECT IT RCA-CC

  SKLADEM NA PRODEJNĚ

  PROJECT CONNECT IT RCA-CC

  • Vodiče z čisté bezkyslíkaté mědi OFC
  • Nízký kapacitní odpor
  • Vynikající izolace
  • zemnící vodič
  • Kvalitní konektory

  od 2 100 Kč
  Značka: PRO-JECT

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem