Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
 

Audioquest Golden Gate - RCA - RCA

 

Stíněný gramofonový kabel s konektory RCA, zemněním a vodiči z premiové mědi PSC

Nový gramofonový kabel GOLDEN GATE TURNTABLE slibuje lepší kabelové spojení a přidanou hodnotu na základě prověřených technologií společnosti AudioQuest. kabely GOLDEN GATE zaručují takovou úroveň detailu, která je v této kategorii a za tuto cenu zcela neobvyklá. Podstatou kvality je technologie Perfect-Surface Copper, která navyšuje výkonnost kabeláže vysoko nad ostatní konkurenci.

Varianta
3 490 Kč
Značka AudioQuest
Kategorie Gramofonové kabely
 

V čem spočívá solidnost materiálu  Solid Perfect-Surface Copper Conductors aneb PSC znamená velmi hladký měděný povrch vodiče. Tato skvělá technologie je patentem společnosti AudioQuest, kdy užitím a zpracováním kovu je chráněn povrch drátu v každé jeho specifikaci. PSC kabely se se zrodily s použitím výjimečné technologie pro ultra-čistou měď. Výsledný zvukový efekt na té nejvyšší úrovni je samozřejmostí a prioritou. PSC s převahou překonává všechny dříve užívané měděné kovy a dodává tak kabelům GOLDEN GATE pod taktovkou skvělého výrobce bezprecedentní postavení.

Zemnící vodič Zemnící vodič minimalizuje zkreslení a chrání před RFI rušením. Základem jsou masivní měděné vodiče s dokonale hladkým povrchem (PSC +), technologie stínění NDS pomocí uhlíkové vrstvy, směr řízený k přesměrování RF šumu a přímo postříbřené 3/16 ″ (4,8 mm) vidličky.

 Co znamená FP ( Foamed Polyethylene) - Pěnová polyetylenová izolace  Jakýkoliv pevný materiál blízko vodiče se ve skutečnosti stává součástí nedokonalého obvodu. Izolace kabelů a desky plošných spojů absorbují energii a způsobují ztráty. Část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení. Golden Gate využívá k izolaci vodičů pěnovou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyethylen je nízkoztrátový a příznivý co se zkreslení týče. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk, než při použití běžných materiálů.

Kovová vrstva pro stínění a rozptýlení vnějších vlivů  NDS systém, dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání ovlivnění zvuku.

Za studena svařované, pozlacené jack konektory Toto řešení z rovnice spojení vyřazuje pájku, která bývá často zdrojem zkreslení. Protože jsou těla konektorů lisovaná, ne obráběná, lze pro výrobu vybrat kov s malými sklony ke zkreslení signálu, namísto kovu snadno opracovatelného.

AudioQuest - spolehlivý partner

Kabelový sortiment vyrábí mnoho různých značek. Tento precizně vytvořený kabel má však na svědomí americká renomovaná společnost, kterou založil mladý, talentovaný fajnšmekr William „Bill“ Low. Od mládí miloval hudbu a umění, zabýval se zkoumáním kabelů a hi-fi produktů. Věděl, že propojovací kabely jsou zjevně hlavní příčinou zkreslení v signálu, načež začal pracovat na systému inovací a modifikací, jenž vedly účelně ke zdokonalení kabeláže, její konstrukce, výběru materiálů, a potažmo i k lepší celkové kvalitě. V roce 1980 William „Bill“ Low již prodává kabely po celé Jižní Kalifornii a později zakládá společnost AUDIOQUEST. Jeho zboží proniklo do celých USA a následně se rozšířilo do celého světa. Moderní doba rozvoj nezpomalila, naopak jej urychlila a úspěch se znásobil. Nyní patří společnost k čelním výrobcům vysoce výkonných, kvalitních audio video kabelů a mnoha dalšího high-end hi-fi sortimentu.

 PŘEDNOSTI

  • Vodiče jsou z mědi s hladkým povrchem PSC
  • Izolace tvořená pěnovým polyethylenem
  • Kapacitance 90 pF
  • Kovová stínící vrstva (Noise-dissipation system - NDS)
  • Za studena svařované zlacené konektory
  • 2 x RCA na 2 x RCA