Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.

Sonus Faber

19990
8999011999089990

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • SONUS FABER SONETTO 1 3A 1496
  Sonus Faber Sonetto I

  Sonus Faber Sonetto I 

  • barva černá klavírní lak
  •           bílá matná
  •           ořechová dýha

   dvoupásmové Sonetto I jsou rozměrově v podstatě nejmenšími reprosoustavami řady Sonetto, neznamenají však žádný kompromis. Je zde vše, co je pro tuto řadu typické - ozvučnice s půdorysem tvaru loutny pro omezení vnitřních rezonancí, povrch kombinující pravé dřevo s kůží na horní stěně a hlavně temperamentní, dynamický zvuk. Reprodukci basů napomáhá směrem dolů vyvedený basreflex, jenž pak vyúsťuje dopředu kanálkem ve spodní desce.

  Je použit 1x 29mm vysokotónový reproduktor s DKM membránou a technologií DAD a 1x 150mm středobasový reproduktor s membránou ze směsi celulózové dřeně a jiných přírodních vláken.

  Stojan pro reprosoustavy není součástí dodávky, lze jej však samostatně dokoupit.

  video


  37 990 Kč
  Značka: Sonus Faber
 • SONUS FABER SONETTO 2 5A 1772/BIL
  Sonus Faber Sonetto II

  Sonetto II  -  regálová reprosoustava Sonetto II má klasickou dvoupásmovou konstrukci. Přes svůj malý objem překvapí dynamikou a schopností zahrát i hluboké basy. Zajímavým řešením je směrem dolů vyvedený basreflex, jenž pak vyúsťuje dopředu kanálkem ve spodní desce. Ozvučnice má stejně jako u všech modelů řady půdorys tvaru loutny pro omezení vnitřních rezonancí. Povrch zdobí dřevěná dýha a kůže s logem Sonus Faber, vsazená v horní desce.

  Je použit 1x 29mm vysokotónový reproduktor s DKM membránou a technologií DAD a 1x 165mm středobasový reproduktor s membránou ze směsi celulózové dřeně a jiných přírodních vláken.

  Stojan pro reprosoustavy není součástí dodávky, lze jej však samostatně dokoupit.


  49 990 Kč
  Značka: Sonus Faber
 • SONUS FABER SONETTO 3 3 1769/BIL
  Sonus Faber Sonetto III

  Sonetto III  -  je nejkompaktnější ze sloupových modelů řady Sonetto. Používá 3-pásmovou konstrukci a ozvučnici s půdorysem tvaru loutny, což omezuje vnitřní rezonance. Povrch je tvořen pravou dřevěnou dýhou a k luxusnímu vzhledu přispívá i horní stěna potažená kůží s logem Sonus Faber. Basreflex je vyveden směrem k podlaze.

  Je použit 1x 29mm vysokotónový reproduktor s DKM membránou a technologií DAD, 1x 150mm středotónový s membránou ze směsi celulózové dřeně a jiných přírodních vláken a 2x 150mm basový reproduktor s aluminiovou membránou.

  sonus-faber-logo


  89 990 Kč
  Značka: Sonus Faber
 •  
 • cde66b1ca4b36174d0556b41d067f0f1 Výprodej 584
  Sonus Faber Venere 1.5

  Nejkompaktnější regálová reprosoustava řady Venere. Ozvučnice této řady již používají technologii Lyra Shape pro maximální utlumení rezonancí a v horní části jsou opatřeny temperovaným sklem.

  Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.

  Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.

  Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.  

   
  31 990 Kč (–38 %)
  19 990 Kč
  Značka: Sonus Faber

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem