Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 9
 

Bowers & Wilkins 607 S3

 

SKLADEM NA PRODEJNĚ

Regálový reproduktor 607 S3 nabízí výkon a rozsah, který je v rozporu s jeho kompaktními rozměry, a kombinuje nový výškový reproduktor Titanium Dome™ s přesností a transparentností uznávané basové/středotónové membrány Continuum™.

Stejná velikost, ještě více detailů
Model 607 S3 je ideální pro menší prostory a odhalí neuvěřitelnou pronikavost a dynamiku vaší hudby. Díky použití stejných převratných technologií jako jeho sourozenci je 607 S3 ideální pro poslech hudby nebo pro zajištění prostorového zvuku jako součást systému domácího kina.

Vrstvené, krásné detaily
Nový model 607 S3 představuje zcela nový výškový reproduktor s titanovou kopulkou, který kombinuje výjimečné rozlišení a pronikavost s plynulou a vytříbenou reprodukcí vysokých frekvencí. Výsledek? Přesný a pohlcující vhled do vaší oblíbené hudby.

17 990 Kč
Značka Bowers & Wilkins
Webová stránka značky bowerswilkins.com
Kategorie Reprosoustavy
 

Skutečně úžasný zvuk
Model 607 S3 představuje novou a akusticky ještě průzračnější mřížku výškového reproduktoru, která byla poprvé vyvinuta pro uznávané modely Signature. Spolu s novým výškovým reproduktorem Titanium Dome je rozlišení a realističnost výjimečná.

Přesnost a transparentnost
Díky své kompozitní konstrukci se kužel Continuum vyhýbá náhlým změnám chování, které mohou zhoršit výkon konvenční reproduktorové jednotky. S reproduktorem 607 S3 zažijete otevřenější a neutrálnější výkon, který přenáší hlasy a nástroje s přesností a transparentností.

Modernizované svorky reproduktorů
Reproduktorové terminály nového modelu 607 S3 jsou odvozeny od reproduktorových terminálů, které byly nedávno představeny v řadě 700, a vyznačují se vylepšeným uspořádáním a čistší cestou signálu mezi zesilovačem a reproduktory.

 

Výškový reproduktor: 2,5 cm - titanová kopulka
Středobasový reproduktor: 13 cm - membrána Continuum
Bassreflex: Flowport
Frekvenční odezva: 52 - 28 000 Hz (+/- 3 dB)
Citlivost: 84 dB / 2,83 V / m
Impedance: 8 ohm (min. 3)
Doporučený výkon zesilovače: 30 - 100 W
Rozměry (v x š x h): 30 x 16,5 x 20,7 cm
Váha: 4,65 kg / kus