Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 13
 

Bowers & Wilkins 603 S3

 

SKLADEM NA PRODEJNĚ

Model 603 S3 je největší model řady 600 a je ideální pro větší místnosti a domácí kina. Kombinuje nový výškový reproduktor Titanium Dome™ s přesností a transparentností uznávaného kuželového středotónového reproduktoru Continuum™ FST™.

Místnost vyplňující zvuk a autorita jsou zásluhou dvou basových měničů, zatímco vylepšené terminály a zdokonalené umístění měničů dělají z 603 S3 nejdokonalejší cenově dostupný podlahový reproduktor, jaký kdy v Bowers & Wilkins kdy vyrobili.

Nový model 603 S3 představuje zcela nový výškový reproduktor s titanovou kopulkou, který kombinuje výjimečné rozlišení a pronikavost s hladkou a vytříbenou reprodukcí vysokých frekvencí. Výsledek? Přesný a pohlcující vhled do vaší oblíbené hudby.

49 990 Kč
Značka Bowers & Wilkins
Webová stránka značky bowerswilkins.com
Kategorie Reprosoustavy
 

603 S3 představuje novou a ještě akusticky transparentnější mřížku výškového reproduktoru, která byla poprvé vyvinuta pro uznávané modely Signature. Spolu s novým výškovým reproduktorem Titanium Dome je rozlišení a realismus výjimečný.

Díky své kompozitní konstrukci se kužel Continuum vyhýbá náhlým změnám chování, které mohou zhoršit výkon konvenční reproduktorové jednotky. S reproduktorem 603 S3 zažijete otevřenější a neutrálnější výkon, který přenáší hlasy a nástroje s přesností a transparentností.

Modernizované svorky reproduktorů
Reproduktorové terminály nové řady 603 S3 jsou odvozeny od reproduktorových terminálů, které byly nedávno představeny v řadě 700, a vyznačují se vylepšeným uspořádáním a čistší cestou signálu mezi zesilovačem a reproduktory.

Výškový reproduktor: 2,5 cm - titanová kopulka
Středotónový reproduktor: 15 cm - membrána Continuum FST
Basový reproduktor: 16 cm - papír
Bassreflex: Flowport
Frekvenční odezva: 46 - 28 000 Hz (+/- 3 dB)
Citlivost: 90 dB / 2,83 V / m
Impedance: 8 ohm (min. 3 ohm)
Doporučený výkon zesilovače: 30 - 200 W
Rozměry (v x š x h): 102 x 19 (26) x 34 (40,2) cm
Váha: 27,5 kg / ks