Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 8
 

Bowers & Wilkins 805 D4 Signature

 

SKLADEM NA PRODEJNĚ

Stojanový reproduktor 805 D4 Signature je vybaven optimalizovanými technologiemi, včetně důležitého výškového reproduktoru Diamond Dome a jeho pouzdra Solid Body Tweeter-on-Top, zcela nové mřížky výškového reproduktoru a vylepšené frekvenční výhybky.

Kompaktní a výkonný
Stojanový reproduktor 805 D4 Signature je kompaktní a výkonný. Je vybaven plně optimalizovanými technologiemi, včetně našeho výškového reproduktoru Diamond Dome a výškového reproduktoru Solid Body Tweeter-on-Top. Je pozitivním důkazem toho, že i malý může být krásný.

qY4XzDjyCZaVQYpHrUY7KH-200-80

hifivoice_logo

Varianta
329 990 Kč
Značka Bowers & Wilkins
Webová stránka značky bowerswilkins.com
Kategorie Reprosoustavy
 

Výškový reproduktor Diamond Dome
Jeden z nejvýznamnějších úspěchů posledních dvou desetiletí, mimořádně tuhý a mimořádně přesný výškový reproduktor Diamond Dome, je dokonalou kombinací nízké hmotnosti, výjimečné tuhosti a vynikající přesnosti. Patnáct let poté, co jej v B&W představili, jsme nenašli lepší technologii výškových reproduktorů.

Zcela nová mřížka výškového reproduktoru
Naše těleso Solid Body Tweeter-on-Top se vyznačuje prodlouženým tvarem s delším systémem uložení tlumících trubic a zcela novou konstrukcí mřížky výškového reproduktoru, která vytváří ještě volnější a otevřenější zvuk vysokých frekvencí.

Modernizovaná frekvenční výhybka
Model 805 D4 Signature používá modernizovanou frekvenční výhybku umístěný vzadu na tuhých hliníkových trnech. Tím jsou citlivé kondenzátory izolovány od nežádoucích účinků tlaku vzduchu uvnitř skříně a vzniká velmi účinný chladič, který zajišťuje optimální výkon při používání.

Membrána Continuum™
Díky své kompozitní konstrukci se kónická membrána Continuum™ vyhýbá náhlým změnám chování, které mohou zhoršit výkon konvenčního měniče. Výsledkem je otevřenější a neutrálnější výkon modelu 805 D4 Signature. Hlasy a nástroje jsou slyšet přesně a transparentně.

Koncepce: 2-pásmová s bassreflexem
Tweeter: 1x 2,5 cm - diamant
Středobas: 1x 16,5 cm - Continuum
Basy: -
Frekvenční rozsah (+/- 3 dB): 42 - 28 000 Hz
Impedance: 8 ohm (min. 4,6 ohm)
Citlivost (2,83 V / m): 88 dB
Rozměry (v x š x h): 44 x 24 x 37,3 cm
Hmotnost (kus): 15,6 kg