Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 9
 

Bowers & Wilkins 606 S3

 

SKLADEM NA PRODEJNĚ

Stojanový reproduktor 606 S3 představuje ideální kombinaci velikosti a výkonu. Kombinuje zcela nový výškový reproduktor Titanium Dome™ s výkonnou přesností a transparentností uznávané sředobasové membrány Continuum™.

Nový model 606 S3 přebírá oceňovaný vzorec modelu 606 a dále jej rozvíjí. Díky doplnění membrány Continuum a výškového reproduktoru Titanium Dome o vylepšené reproduktorové terminály a jemně modernizovaný design je nyní 606 ještě atraktivnější pro ještě více milovníků hudby.

qY4XzDjyCZaVQYpHrUY7KH-200-80

hifivoice_logo

Vrstvené, krásné detaily
Nový model 606 S3 představuje zcela nový výškový reproduktor s titanovou kopulkou, který kombinuje výjimečné rozlišení a pronikavost s plynulou a vytříbenou reprodukcí vysokých frekvencí. Výsledek? Přesný a pohlcující vhled do vaší oblíbené hudby.

21 990 Kč
Značka Bowers & Wilkins
Webová stránka značky bowerswilkins.com
Kategorie Reprosoustavy
 

606 S3 představuje novou a ještě akusticky transparentnější mřížku výškového reproduktoru, která byla poprvé vyvinuta pro uznávané modely Signature. Spolu s novým výškovým reproduktorem Titanium Dome je rozlišení a realismus výjimečný.

Přesnost a transparentnost
Díky své kompozitní konstrukci se kužel Continuum vyhýbá náhlým změnám chování, které mohou zhoršit výkon konvenční reproduktorové jednotky. S reproduktorem 606 S3 zažijete otevřenější a neutrálnější výkon, který přenáší hlasy a nástroje s přesností a transparentností.

Modernizované svorky reproduktorů
Reproduktorové terminály nového modelu 606 S3, které jsou odvozeny od reproduktorových terminálů nedávno představených v řadě 700, mají vylepšené uspořádání a čistší cestu signálu mezi zesilovačem a reproduktory.

Výškový reproduktor: 2,5 cm - titanová kopulka
Středobasový reproduktor: 16,5 cm - membrána Continuum
Bassreflex: Flowport
Frekvenční odezva: 52 - 28 000 Hz (+/- 3 dB)
Citlivost: 88 dB / 2,83 V / m
Impedance: 8 ohm (min. 3,7)
Doporučený výkon zesilovače: 30 - 120 W
Rozměry (š x v x h): 18,9 x 34,4 x 30 cm
Váha: 7,05 kg / kus