Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 5
 

ROTEL S 14

 

Integrovaný síťový streamer S14 je řešení all-in-one poskytující maximálně pohodlný přístup k téměř neomezenému hudebnímu obsahu s výkonem 150 wattů ve třídě AB. Obal alba na displeji, dodávaný dálkový ovladač, jednoduchá obsluha a intuitivní nastavení jsou zárukou toho, že S14 se stane srdcem vašeho hudebního systému.

60 000 Kč
Značka ROTEL
Webová stránka značky rotel.com
Kategorie Zesilovače
 

Integrovaný streamovací zesilovač S14 poskytuje hladký přístup k téměř neomezenému katalogu online hudby s promyšlenou jednoduchostí. Toto zařízení all-in-one streamuje hudbu přímo z oblíbených zdrojů a vykresluje jí s přesnými detaily, čistotou a výkonem až 150 wattů ve třídě AB a zatížením i nejnáročnějšími reprosoustavami s impedancí 4 ohmy.

S přispěním vice něž 60 let zkušeností s vývojem audio komponentů vykresluje S14 ze vstupu USB soubory s digitální hudbou, včetně MQA, v 32 bitovém DA převodníku ESS Sabre. Obvody vestavěného zesilovače zásobují pole vysoko proudových výstupních tranzistorů napájené velkým toroidním transformátorem dodávajícím zvuku přesnost a výjimečnou kontrolu basů.

Pohodlný a intuitivní S14 podporuje jak kabelové, tak i dvoupásmové Wi-Fi připojení k počítačové síti což instalaci činí flexibilnější. Obálku alba, jeho název, skladby a jméno umělce jsou zobrazeny na čelním panelu barevným grafickým displejem. Jednoduché ovládání a nastavení zařízení je dostupné použitím tlačítek na předním panelu, nebo přiloženým dálkovým ovladačem.

Tisíce internetových rozhlasových stanic, podcastů, a hudbu s vysokým rozlišením streamovanou z Tidal a Qobuz umožní vaše oblíbená aplikace pro iOS a Android.   

Digitální vstupy: koaxiální, optický, PC-USB a bezdrátový Bluetooth aptXTM, stejně jako analogový RCA na zadním panelu S14 umožňují připojení vašich dalších oblíbených zdrojů hudby jako jsou CD přehrávače, tunery a gramofony s linkovým výstupem. Zadní port USB-A podporuje přímé přehrávání souborů MP3, WMA a AAC z paměťového flash disku.

  • 2 x 150 W robustního výkonu ve třídě AB při 4 ohmech
  • Bezdrátový Bluetooth aptX™ HD a AAC
  • Prémiový DA převodník ESS 32 bitů
  • Podpora MQA a MQA Studio
  • Certifikát Roon Ready