Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 6
 

Bowers & Wilkins Formation FLEX

 

Formation Flex

Bezdrátová aktivní reprosoustava Formation Flex je skutečně flexibilní.  Je řešena tak, aby i samotná dokázala vytvořit příjemnou zvukovou kulisu, nicméně použijete-li dvě tyto reprosoustavy, lze jejich spárováním vytvořit dokonalé stereo, které v případě potřeby můžete na basech zdokonalit ještě přiřazením bezdrátového subwooferu Formation Bass. Další možností je přiřazení dvou reprosoustav Formation Flex k soundbaru Formation Bar tak, aby fungovaly pro zadní surroundové kanály. Díky technologii Formation je přitom bezdrátový přenos v rozlišení 96kHz/24 Bit u všech reprosoustav perfektně přesný a synchronizovaný. Reprosystém je kompatibilní s AirPlay 2, Spotify, Bluetooth a Roon (Roon Ready).

Formation Flex používá 2-pásmovou konfiguraci s jedním vysokotónovým a jedním středobasovým reproduktorem, které jsou napájeny digitálním zesilovačem o výkonu 2x 50W (50W pro výšky a 50W pro středobas).

10 990 Kč
Značka Bowers & Wilkins
Webová stránka značky bowerswilkins.com
Kategorie Reprosoustavy
 

B&W Formation - Mulizónový audio systém od Bowers & Wilkins  -  základní myšlenkou systému Formation je vytvořit bezdrátové audio propojení mezi přístroji, které by bylo stejně kvalitní, jako propojení kabelem. Proto se jedná se o systém, ve kterém přístroje mezi sebou komunikují nezávisle na domácí WiFi. Vytvářejí vlastní patentovanou síť s „mesh“ topologií, kdy spolu všechny jednotky komunikují napřímo. To zvyšuje spolehlivost spojení a také zlepšuje synchronizaci – max. odchylka v synchronizaci mezi přístroji je kolem 1 mikrosekundy a mezi dvěma reprosoustavymi Formation Duo je ještě menší. Streamování probíhá v rozlišení 96kHz/24 Bit.

Celý systém se nastavuje pomocí aplikace B&W Formation app, dostupné pro Android a iOS. Samozřejmostí je kompatibilita s Apple AirPlay 2, Spotify Connect, Roon Ready, aptX HD a Bluetooth 4.1.

MODEL: FLEX
Popis:: Bezdrátový reprosystém
Koncepce:: 2 pásma
Technické vlastnosti / funkce:: Apple AirPlay 2 technologie
Spotify® Connect 
Roon Ready
Bluetooth In
Digital Signal Processing (DSP)
Digitální zesilovač 
Dynamic EQ
Měniče:: 1x Ø25mm vysokotónový s dvouvrstvou membránou
1x Ø100mm středobasový s tkanou membránou ze skelných vláken
Frekvenční rozsah:: 50Hz - 28kHz
Výkon vestavěného zesilovače:: 2x 50W (50W výšky + 50W středobas)
Napájení:: 100V – 240V – 50/60Hz
Spotřeba v režimu spánku:: Méně než 6W
Terminály:: Počítačová síť (RJ45 Ethernet či WiFi)
USB – pouze pro servisní účely
Bluetooth verze:: 4.1, Class 2 ( AptX HD, AAC, SBC )
Rozměry (V x Š x H):: 215 x 130 x 130 mm
Hmotnost:: 2.3 kg 
AirPlay 2 kompatibilita:: iPhone, iPad, a iPod touch s iOS 11.4 či vyšším, Apple TV 4K či Apple TV (4th Generation) s tv OS 11.4 či vyšším, Mac nebo PC s iTunes 12.8 či vyšším