Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 4
 

ROTEL MICHI P5 S2

 

Objevte špičkový zvuk předzesilovače Michi P5 Series 2 s dvojicí osmi kanálových DA převodníků ESS SABRE, které interpretují hudbu věrně do poslední noty.

Michi P5 Series 2 interpretuje digitální hudbu pomocí dvojice velmi přesných DA převodníků ESS SABRE ES9028PRO nakonfigurovaných výhradně pro provoz v režimu MONO. Postupné zpracování v kaskádě obvodů osmi DA převodníků vyždímá obsah do poslední kapky s mimořádně nízkým prahem šumu a výjimečně širokým prostorem.     
P5 Series 2 podporuje všechny oblíbené audio zdroje včetně analogových, digitálních, počítače s USB a podporou MQA, aptXTM HD Bluetooth a gramofonu s přenoskou Moving Magnet a Moving Coil, a dělá z něj ideální volbu pro posunutí vašeho poslechového zážitku na další úroveň.

130 000 Kč
Značka ROTEL
Webová stránka značky rotel.com
Kategorie Zesilovače
 

Předzesilovač Michi P5 Series 2 je definitivním řešením pro hudební nadšence a audiofily hledající bezkonkurenční zvukový zážitek. Dvojice na zakázku navržených, vysoce přesných osmi kanálových DA převodníků ESS SABRE ES9028PRO jsou speciálně nastavené pro monofonní režim. Každý kanál redundantně zpracovává audio signál v kaskádě osmi kanálů. Výsledkem tohoto multi převodníkového řešení je mimořádně bohatý a detailní zvuk s širokou hudební scénou.  
Dvojice stíněných toroidních transformátorů vlastní výroby napájí 16 nezávislých napájecích zdrojů. Jsou od sebe navzájem oddělené, a proto poskytují extrémně nízkou hladinu šumu a úroveň zkreslení. Výsledkem je dechberoucí zvuk, který vás pohltí jako nikdy předtím. P5 Series 2 rozpozná každou notu, obklopí vás hudbou a přenese blíže k umělci a do nahrávacího studia.   
Připojení podporuje všechny oblíbené audio zdroje včetně analogových, digitálních, počítače s USB a podporou MQA (24bit 384kHz), PCM (32bit 384kHz) a DSD/DoP 4X (11.2MHz) a bezdrátový aptXTM HD Bluetooth. Vestavěný gramofonový předzesilovač nabízí volitelné režimy pro přenosky Moving Magnet a Moving Coil.
Michi P5 Series 2 ve znamenitém a elegantním průmyslovém designu je stylový a nenápadný zároveň. Je to Michi po všech stránkách včetně nejvyšší úrovně dílenského zpracování.   
Jemný grafický displej, ovládací prvky na předním panelu, IR dálkové ovládání a výstup pro sluchátka se postarají o snadné nastavení a provoz. Rozhraní RS232 a ethernet podporují všechny oblíbené systémy centrálního řízení.   
Předzesilovač Michi P5 Series 2 splní slib vysoké akustiky i nejnáročnějším audiofilům.

 • Analogové vstupy: 4 x RCA linkový, 2 x XLR symetrický
    • Digitální vstupy: 3 x koaxiální, 3 x optický, PC-USB
    • Phono vstup: ano (MM, MC)
    • Výstupy: RCA, XLR, SUB
    • Sluchátkový výstup: ano
    • Port RS-232: ano
    • 12V spoušť: ano
    • Rozměry (Š x V x H) mm: 485 x 150 x 452
    • Hmotnost (kg): 22.9