Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 4
 

ROTEL MICHI X3 S2

 

Elegantní, efektivní, nekompromisní. Integrovaný zesilovač Michi X3 Series 2 interpretuje hudbu výjimečně vytříbeným, autentickým a výmluvným způsobem.

Integrovaný zesilovač Michi X3 Series 2 přináší s využitím přesného osmi kanálového DA převodníku ESS SABRE ES9028PRO při výmluvné zvukové scéně bezkonkurenční poslechový zážitek a podrobně vykresluje hudbu s výjimečnou přesností a rafinovaností. Je prostorově nenáročný, elegantní a s industriálním vzhledem příjemně zapadne do jakéhokoli obytného prostoru. Výstupní výkon 350 W jsou zesíleny všechny vaše oblíbené zdroje včetně analogových (RCA, nebo XLR), digitálních, počítače s USB (MQA, PCM, DSD) a bezdrátového aptXTM HD Bluetooth. Milovníky klasických vinylových desek potěší vestavěný předzesilovač pro připojení gramofonu s přenoskou Moving Magnet. Zvuk je vyladěný, akusticky vytříbený a dílenské zpracování pečlivé tak jak to mají audiofilové rádi.

168 000 Kč
Značka ROTEL
Webová stránka značky rotel.com
Kategorie Zesilovače
 

Integrovaný zesilovač Michi X3 Series 2 nabízí bezkonkurenčně výjimečný poslechový zážitek. Hudba s ním je přesná, jemná a detaily dechberoucí. Digitální audio signál je vykreslen pomocí přesného osmi kanálového DA převodníku ESS SABRE ES9028PRO, který je nakonfigurován tak, aby každé ze zaznamenaných stop (levá a pravá) byly vyhrazeny čtyři z nich. Výsledkem je snížení hladiny šumu, menší zkreslení a výmluvně široký prostor zvukové scény.
S elegantním industriálním vzhledem Michi X3 Series 2 příjemně zapadne do jakéhokoliv obytného prostoru, přičemž jeho robustní zesílení 350 wattů dodá energii vašim oblíbeným zdrojům včetně analogových RCA a XLR, digitálním (optika, coax), počítači s USB a podporou MQA (24bit 384kHz), PCM (32bit 384kHz), DSD/DoP 4X (11.2MHz) a bezdrátovému aptXTM HD Bluetooth. Nadšenci vinylových desek mají rychlý přístup ke vstupu Phono pro gramofony s přenoskou Moving Magnet.
Michi X3 Series 2 je po všech stránkách postaven pro milovníky hudby a audiofily. Vzhled, technika a pečlivé dílenské zpracování se postarají o výjimečný zvukový přednes. Velký toroidní transformátor vlastní výroby napájí oddělené zdroje pro digitální, analogové a vysoko proudové obvody, a proto je jejich vzájemné rušení ještě více omezeno.
Obsluha a nastavení X3 Series 2 pomocí dodávaného IR dálkového ovladače Michi, ovládacích prvků a velkoplošného grafického displeje na čelním panelu je jednoduché. Dvojice platinovaných šroubovacích repro terminálů dovoluje bi-wire a tradiční způsob připojení reprosoustav. Pro soukromý poslech ze sluchátek je na předním panelu k dispozici také plnohodnotná přípojka Jack 6.3 mm.   
Rozhraní RS232 a ethernet podporují všechny oblíbené systémy centrálního řízení.

Výstupní výkon: 2 x 350 W
    • Impedance reproduktoru (min): 4 Ω
    • Typ zesilovače: analogový AB
    • Frekvenční odezva:
            ▪ Phono vstup: 20 Hz - 20k Hz (+0 dB, +0,4 dB)
            ▪ Vstupy linkové: 10 Hz - 100 k Hz (+0 dB, -0,4 dB)
    • Poměr signál / šum: 102 dB
    • Zkreslení THD: <0,008%
    • Rozměry (Š x V x H) mm: 485 x 150 x 452
    • Hmotnost (kg): 28.9