Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 10
 

POLK MAGNIFI MINI AX

 

"Cílem kompaktního soundbaru je vytvořit poslechový zážitek, který je mnohem větší, než byste očekávali, a tento trik se systému MagniFi Mini AX od společnosti Polk daří s přehledem. Z jeho snadno umístitelné hlavní skříně o šířce 30 cm a diskrétního partnerského subwooferu vychází detailní zvukové pole s plným rozsahem a znatelným dosahem a umístěním efektů, které zajišťuje interní zpracování Stereo Dimensional Array (SDA) společnosti Polk. Stejně atraktivní je i každodenní provoz a konektivita - vstupy tohoto soundbaru sahají od HDMI eARC po Wi-Fi a Bluetooth a uživatelská nastavení zahrnují režim pro zvýšení čistoty dialogů z vyhrazeného středového kanálu. Pokud máte nedostatek místa, měl by být MagniFi Mini AX na prvním místě vašeho seznamu přání."

EISA-Award-Polk-Audio-MagniFi-Mini-AX

 OCENĚN JAKO NEJLEPŠÍ KOMPAKTNÍ SOUNDBAR ROKU 2022-2023

Ultrakompaktní soundbar Dolby Atmos a DTS:X s bezdrátovým subwooferem

  • Pohlcující zvuk s Dolby Atmos, DTS:X a technologií Polk SDA 3D Audio
  • Streamování hudby přes Wi-Fi (Google Chromecast, Apple AirPlay 2, Spotify) nebo Bluetooth
  • Vnímejte každé slovo dialogu díky patentované funkci VoiceAdjust™ a vyhrazenému středovému kanálu
  • Spolupracuje s jakýmkoli televizorem: HDMI, eARC, optika, AUX
11 990 Kč
Kategorie Reprosoustavy
 

Zvuk naplňující místnost díky Dolby Atmos, DTS:X, Chromecastu a Apple AirPlay 2

Doplňte svou televizní sestavu kompaktním systémem soundbaru a subwooferu Polk a vychutnejte si filmy, hudbu a hry v kinematografickém, místnost naplňujícím prostorovém zvuku Dolby Atmos a DTS:X, vylepšeném patentovanou zvukovou technologií SDA 3D společnosti Polk. S VoiceAdjust™ uslyšíte každé slovo. Streamujte své oblíbené skladby přes Apple AirPlay 2, Chromecast, Spotify, Bluetooth a další.

Zvětšete svůj zvuk, zmenšete svůj soundbar MagniFi Mini AX má úžasně kompaktní šířku 37 cm a využívá 50 let konstrukce reproduktorů Polk a pokročilou soustavu pěti reproduktorů k vylepšení zvuku televizoru o hluboké, úderné basy, křišťálově čisté výšky a rozsáhlou 3D zvukovou scénu, která se vyrovná mnohem větším soundbarům.

Podmanivý zvuk s certifikací Magnifi Mini AX přináší do vašeho obývacího pokoje certifikovaný prostorový zvuk Dolby Atmos a DTS:X. Navíc patentovaná technologie SDA čtvrté generace společnosti Polk poskytuje ještě širší zvukovou scénu a režim 3D Audio přidává virtuální výškový rozměr, který promění jakoukoli standardní zvukovou stopu nebo hudbu, kterou posloucháte, v pohlcující prostorový zážitek.

Nejen pro filmy, ale i pro hudbu Vychutnejte si streamování hudby ve vyšší kvalitě z telefonu, tabletu nebo počítače přes Wi-Fi díky Apple AirPlay 2, Google Chromecast a Spotify Connect. K zařízením se snadno připojíte i přes Bluetooth.

S VoiceAdjust™ Uslyšíte Každé Slovo Už vás nebaví pořád sahat po ovladači hlasitosti? Už nikdy nezmeškáte ani slovo dialogu. Patentovaná technologie VoiceAdjust společnosti Polk pro zjasnění řeči pracuje v součinnosti s integrovaným středovým reproduktorem MagniFi a zvyšuje úroveň hlasů, aniž by ovlivnila zbytek zvukové stopy.

Bezdrátový subwoofer s nenásilným basem Výkonný bezdrátový subwoofer nové generace MagniFi se připojuje automaticky a může být umístěn kdekoli až do vzdálenosti devíti metrů od soundbaru, aby poskytoval hluboké nenásilné basy, kterými je společnost Polk proslulá. Pomocí funkce BassAdjust navíc můžete maximalizovat údernost basů.

Snadné Nastavení a Univerzální Kompatibilita Snadné nastavení pomocí jediného kabelu s jakýmkoli televizorem prostřednictvím rozhraní HDMI eARC/ARC (kabel HDMI je součástí dodávky), optického vstupu nebo vstupu AUX-in. Pohodlný displej OLED usnadňuje pochopení nastavení a v případě nepoužívání zmizí. Navíc zařízení MagniFi funguje s většinou dálkových ovladačů televizorů hned po vybalení z krabice (dálkový ovladač je součástí balení).

Vstupy: HDMI eARC / optika / 3,5 mm jack / USB-A (pro aktualizaci firmware)
Streaming: Wi-Fi (802.11 a/n/ac) / Google Chromecast for Audio / Apple AirPlay2 / Spotify Connect / Bluetooth 5.0
Reproduktory v soundbaru: 2x (L/P) Tweeter = 19mm + 3x (L/C/P) Středotónový = 51mm
Reproduktory v subwooferu: 1x Woofer = 127mm × 178mm
Rozměry soundbar (š x h x v): 36,6 x 10,4 × 7,9 cm
Rozměry subwoofer (š x h x v): 18,2 × 39,6 × 37,1 cm