Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 10
 

Bowers & Wilkins 801 D4 Signature

 

Podlahové reprosoustavy 801 D4 Signature jsou vybaveny optimalizovanými technologiemi, včetně důležitého výškového reproduktoru Diamond Dome a vysokotónového pouzdra Solid Body Tweeter-on-Top, zcela nové mřížky výškového reproduktoru a modernizované frekvenční výhybky.

Optimalizováno pro dokonalost
801 D4 Signature je optimalizovaná verze našeho nejpokročilejšího reproduktoru. Vyznačuje se pečlivě vyvinutou technologií, pečlivě propracovaným designem a jedinečnými povrchovými úpravami, které ústí ve vrcholný výkon. Jedná se o vlajkovou loď společnosti Bowers & Wilkins, reproduktor dovedený k dokonalosti.

qY4XzDjyCZaVQYpHrUY7KH-200-80

hifivoice_logo

Varianta
1 299 990 Kč
Značka Bowers & Wilkins
Webová stránka značky bowerswilkins.com
Kategorie Reprosoustavy
 

Výškový reproduktor Diamond Dome
Jeden z nejvýznamnějších úspěchů posledních dvou desetiletí, mimořádně tuhý a mimořádně přesný výškový reproduktor Diamond Dome, je dokonalou kombinací nízké hmotnosti, výjimečné tuhosti a vynikající přesnosti. Patnáct let poté, co jej B&W představili, nenašli lepší technologii výškových kopulek.

Šasi tweeteru z jednoho kusu kovu
Výškový reproduktor Solid Body Tweeter-on-Top má prodloužený tvar s delším systémem uložení tlumících trubic a zcela novou konstrukci mřížky výškového reproduktoru, která vytváří ještě volnější a otevřenější zvuk vysokých frekvencí.

Modernizovaná výhybka
Model 801 D4 Signature používá modernizovanou frekvenční výhybku, umístěnou vzadu na tuhých hliníkových trnech. Tím jsou citlivé kondenzátory izolovány od nežádoucích účinků tlaku vzduchu uvnitř skříně a vzniká velmi účinný chladič, který zajišťuje optimální výkon při používání.

Hliníková horní deska
Každý nový model řady 800 Signature má výrazně vylepšenou konstrukci skříně se zcela novou, optimalizovanou hliníkovou horní částí pro ještě větší tuhost. Stejná konstrukce také poskytuje dokonalý montážní bod pro detaily kabinetu s luxusní celokoženou modrou kůží od Connolly pro modely Midnight Blue Metallic a celokoženou černou kůží pro modely California Burl Gloss.

Koncept: 3-pásmové s bassreflexem
Tweeter: 1x 2,5 cm - diamant
Středy: 1x 15 cm - Continuum
Basy: 2x 25 cm - Aerofoil
Frekvenční rozsah (+/- 3 dB): 15 - 28 000 Hz
Impedance: 8 ohm (min. 3 ohm)
Citlivost (2,83 V / m): 90 dB
Rozměry (v x š x h): 122,1 x 45,1 x 60 cm
Váha (kus): 100,6 kg