Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 4
 

Audiolab 6000A - PLAY

 

Audiolab 6000A Play je nejnovější přírůstek do světoznámé řady 6000.

Kombinace proslulého a nejmodernějšího integrovaného zesilovače 6000A s uznávaným bezdrátovým streamovacím audio přehrávačem 6000N Play - to je audiolab 6000A Play.

qY4XzDjyCZaVQYpHrUY7KH-200-80

Varianta
28 490 Kč
Značka Audiolab
Webová stránka značky audiolab.co.uk
Kategorie Zesilovače
 

Audiolab 6000A Play obsahuje uznávanou platformu DTS Play-Fi pro bezdrátové streamování ve vysokém rozlišení (až 24bitů / 96kHz s kompatibilními službami jako TIDAL nebo Qobuz). Můžete streamovat z libovolného zdroje ve vaší bezdrátové síti, včetně smartphonů, tabletů nebo počítačů, stejně jako z jednotky NAS. Ať už chcete přehrávat hudbu jakkoli, díku Audiolabu 6000A Play ji dostanete vždy v mimořádné kvalitě.

Platforma DTS Play-Fi nabízí spoustu hudebních možností z celého světa. Spotify, Qobuz, Tidal, HD Tracks, Deezer, Amazon Music, Napster, KKBox a Sirius XM. Procházejte rozhlasového průvodce s tisíci stanic a podcastů nebo streamujte z domácího mediálního serveru s kompatibilitou DLNA.

Audiolab 6000A především nabízí flexibilitu bez kompromisů. S hlubokými, dobře definovanými basy, expresivními středy a sladkými, jemnými výškami - reprodukce 6000A otevírá okno do světa hudby, zapojuje posluchače přirozenou, nevynucenou energií, která plně odpovídá zdrojovému materiálu.

Klíčové vlastnosti:
Plně analogové a digitální obvody zachovány z oceňovaného a špičkového integrovaného zesilovače Audiolab 6000A s vestavěnou technologií bezdrátového streamování
Výkonové zesilovače třídy AB: 2x 50 W do 8 ohmů, 2x 75 W do 4 ohmů
Referenční DAC ESS Sabre32 ES9018K2M
Tři uživatelem volitelné digitální filtry
Nízkošumový JFET MM phono předzesilovač
Ethernetové připojení - kabelové připojení k internetu pro širokopásmové aplikace
Automatická aktivace zařízení pomocí 12V spínání
Technologie DTS Play-Fi přenáší hudbu přes standardní Wi-Fi sítě a přináší dokonale synchronizovaný zvuk bez zpoždění a nulové ztráty kvality zvuku.
Bezztrátové streamování zvuku 24bitů / 192kHz s kompatibilními streamovacími službami a formáty.
Multi-room
Aplikace DTS Play-Fi. Jednoduše si stáhněte bezplatnou aplikaci a okamžitě odešlete skladby přes Wi-Fi do libovolného reproduktoru v kterékoli místnosti v domě
Libovolný operační systém. Plně kompatibilní se všemi operačními systémy: Apple iOS, Android, Windows PC a Fire OS.
Rozměry (š x v x h): 445 x 80 x 330 mm
Hmotnost: 7,9 kg