Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 8
 

JBL CD350

 

JBL CD350 - Vintage CD přehrávač s USB

 CD přehrávač JBL CD350 je designově inspirován klasickým zesilovačem JBL SA600 ze 60. let. Svým retro stylem a bočními panely z ořechové dýhy bude estetickým doplňkem každého interiéru, ale nadčasový design především dokonale ladí s designem ikonických reprosoustav JBL z řady Premium Classic. Vnější vintage styling však pouze klame, protože uvnitř se skrývají nejnovější pokročilé digitální technologie ve spojení s robustní CD mechanikou schopnou přehrávat nejen klasické CD disky, ale i CD-R a CD-RW disky. Možnosti využití tohoto přehrávače ještě rozšiřuje USB port pro připojení paměťových zařízení. CD350 vychází ze zkušeností společnosti JBL jako jedné z nejúspěšnějších audiotechnických společností světové historie. Využívá nejkvalitnější komponenty i technologické postupy a je navržen tak, aby přinášel maximální hudební zážitek.

qY4XzDjyCZaVQYpHrUY7KH-200-80

21 590 Kč
Značka JBL
Kategorie Přehrávače
 

Po určité časové prodlevě lze sledovat opět nárůst prodejů CD nosičů a společnost JBL chce tento trend zachytit. Přehrávač CD 350 je kompatibilní s komerčně dostupnými CD disky i doma vypálenými disky CD-R a CD-RW a míří tak především na majitele rozsáhlých fonoték sestávajících z těchto nosičů.  Umožňuje také přehrávání souborů WAV, FLAC, MP3, AAC a WMA v rozlišení 16 až 24 bitů / 96 kHz, které prostřednictvím USB-A portu můžete číst z připojeného USB flash disku nebo externího pevného disku. Orientace mezi jednotlivými stopami je snadná a vše je přehledně zobrazeno na displeji s vysokým kontrastem a dobrou čitelností. Ovládání je možné pomocí ovládacích prvků na předním panelu nebo z dálkového ovladače (součástí balení).

  "Bit-Perfect" D/A převodník pro špičkovou kvalitu zvuku

 Srdcem přehrávače je kvalitní D/A převodník, který se stará o zpracování digitálních signálů a prezentuje transparentní zvuk s maximální věrností. Pro vaše uložené digitální soubory a CD disky se tak otevírá nová dimenze přehrávání ve vysokém rozlišení. "Bit-Perfect" zpracování digitálního signálu dokáže vytáhnout z vašich digitálních médií maximum. Přehrávač můžete připojit k audio systému prostřednictvím analogového RCA výstupu s linkovou úrovní signálu. Pro připojení k externímu DAC nebo např. k aktivním reproduktorům můžete také využít dva digitální výstupy (1 koaxiální + 1 optický). 

Kvalitní CD mechanika

Pro dokonalé přehrávání CD disků má zásadní význam kvalita CD transportu. Přehrávač CD350 je osazen robustním a spolehlivým mechanismem s výsuvným šuplíkem, který zajišťuje přesné sledování stopy záznamu laserovou čočkou.

Stylový audio systém

Ať už streamujete zvuk z mobilního zařízení, chcete poslouchat CD nebo gramofon, můžete z řadou komponentů JBL CLASSIC zažít podmanivý hudební zážitek. V konfiguraci s reproduktory JBL Classic budou zesilovače SA550 SA750, streamer MP350, CD přehrávač CD350 a gramofon TT350 díky svému vintage designu dokonale ladit mezi sebou a v interiéru vytvoří estetický a konzistentní celek.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

• Vysoce kvalitní a robustní CD transportní mechanismus

• "Bit-Perfect" D/A převodník s bitovou hloubkou 16 až 24 bitů

• Podporuje přehrávání CD, CD-R a CD-RW disků

• USB vstup pro přehrávání hudebních souborů z USB flash paměťových zařízení a externích paměťových disků

• Podporované formáty WAV, FLAC, MP3, AAC a WMA

• 2 digitální výstupy (1 x optický + 1 x koaxiální)

• 1 x RCA analogový výstup

• Přehledný displej s vysokým kontrastem

• Dálkový ovladač součástí dodávky