Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 2
 

ROTEL MICHI M8

 

MICHI M8 výkonový monoblok, černý

Koncový monoblok Michi M8 nezná kompromisy. Ve třídě AB poskytuje výkon 1080 wattů do 8 ohmů a neuvěřitelných 1800 wattů do zatížení 4 ohmy. Obvodová architektura zajišťuje plynulé, přesné a uvolněné zásobení zvukem i těm nejnáročnějším reproduktorům při zachování kritické energie, rytmu a načasování.

180 000 Kč
Značka ROTEL
Webová stránka značky rotel.com
Kategorie Zesilovače
 

Ohromující kontrola a autoritativní síla monobloku Michi M8 je výsledkem dokonalé rovnováhy výzkumu a umění, které dodávají 1080 wattů výkonu ve třídě AB do 8 ohmů a neuvěřitelných 1 800 wattů pro nejnáročnější 4 ohmové reproduktory. M8 je poháněn dvojicí vlastních, nízkošumových toroidních transformátorů vlastní výroby podporovanými čtyřmi v Británii patentovaných velkokapacitních svitkových ESR kondenzátorů s nízkou impedancí a vysokou účinností pro působivé basy s výjimečnou kontrolou i při extrémním zatížení.
Pro dosažení přesnosti a nepřekonatelného výkonu je M8 vybaven skupinou 32 vysokoproudých výstupních tranzistorů, čímž se snižuje jejich zatížení a udržuje se rozhodující energie, rytmus a časování ve všech fázích zesílení. Hudebního výrazu a jemných detailů bylo dále dosaženo pomocí akustického vyladění všech kritických komponentů a symetrické konstrukce signálových obvodů.
Displej s vysokým rozlišením zdobí přední panel a poskytuje zobrazení měřiče výkonu, nebo spektrálního analyzátoru. Se vstupy XLR a RCA, dvojící reproduktorových terminálů Michi vlastní výroby, dálkovým ovládáním a plně vybaveným připojením RS232 a Ethernet poskytuje M8 maximální flexibilitu instalace. Zesilovač ve své nejlepší podobě zabalený v nejelegantnějším průmyslovém designu.

  • Výstupní výkon: 1080 W (8 Ω); 1800 W (4 Ω)
  • Impedance reproduktoru (min): 4 Ω
  • Typ zesilovače: analogový AB
  • Frekvenční odezva: 20 Hz - 20k Hz (+ 0 dB, - 0,15 dB); 10 Hz - 100 k Hz (+ 0 dB, - 0,5 dB)
  • Zkreslení THD: <0,018%
  • Rozměry (Š x V x H) mm: 485 x 238 x 465
  • Hmotnost (kg): 59.1