Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 5
 

Chord Ultima 5

 

Inovativní technologie čisté energie a vlastní komponenty v našich stereo výkonových zesilovačích jsou to, co je pohánělo Chord ULTIMA série do legendárního stavu v nahrávacím studiu i mimo něj. Jejich schopnost okamžitě reagovat a dodávat naprostou sílu při zachování transparentnosti a neuvěřitelně nízkého zkreslení vám nezbude nic jiného než mistrovské dílo.

BAREVNÉ MOŽNOSTI: 

314 990 Kč
Značka CHORD
Kategorie Zesilovače
 

ULTIMA 5 je pokraování našeho nejslavnějšího stereo výkonového zesilovače, legendárního SPM 1200 MK II (široce považovaného za definitivní zesilovač fy Chord Electronics ).

Nyní obsahuje naši nejnovější generaci ULTIMA topologie obvodu, nová ULTIMA 5 se má stát budoucí klasikou. Vzhledem k tomu, že nabízí ideální rovnováhu mezi výkonem a cenou, je ULTIMA 5 nabízí působivě dostupných 300 wattů - dost na to, aby poháněly všechny kromě těch nejnáročnějších reproduktorů.

Společnost ULTIMA 5 staví na vlastních přednostech SPM 1200 MK II a posunul výkon na další úroveň. Díky implementaci naší pokročilé korekce chyb - dual-feed-forwards , topologie zahrnující naše vlastní pokročilé koncepce v napájecích zdrojích s ultra vysokou frekvencí, jsme byli schopni dodat extrémně rychlý a silný výkon s mimořádně vysokým špičkovým výstupním proudem (rychlost při kterém lze dosáhnout dynamických špiček), přinášející úžasnou dynamiku, přesnost časování a v důsledku toho bezkonkurenční muzikálnost.

Přidejte k tomu naše obvody zesilovače s nízkým zkreslením s vlastními lateral-structure dual-die MOSFETy je ULTIMA 5  schopna řídit reproduktory bez námahy, s čistotou a přesností. The ULTIMA 5 má neuvěřitelných 32 patentovaných napájecích zařízení MOSFET, která vyžadují nejpokročilejší obvody měničů a je prosta všech zvukově degradujících částí.

ULTIMA je skutečně bezprecedentní topologie zesilovače s výjimečným výkonem a je jednou z nejpokročilejších technologií zesilovačů na světě.

Design těží z přepracované masky navržené Johnem Franksem. Precizně CNC obráběná maska je vyrobena z leteckého hliníku a má tlumící pevný přední panel o tloušťce 28 mm, vylepšený zapuštěným sférickým polykarbonátovým tlačítkem napájení, které se rozsvítí pro pohotovostní a provozní režimy; diskrétní, skrytý přepínač na předním panelu umístěný ve svislé dělené čáře umožňuje stmívatelné osvětlení.

Zadní panely zesilovače obsahují symetrické i nesymetrické připojení, vysoce kvalitní reproduktorové terminály, 12 V trigger a IEC typu C-19.

Vstupy:

1x stereofonní pár pozlacených Symetrických XLR vstupů

1x stereofonní pár pozlacených Nesymetrických RCA vstupů

1x 12V spouštěcí vstup - Chord Electronics Automatické spuštění

Výstup:

1x pár vysoce kvalitních, vysoce proudových, pozlacených reproduktorových terminálů

Výstupní výkon:              300 W RMS na kanál při 0.005% zkreslení do 8Ω

THD:                                 0.005% zkreslení

Frekvenční rozsah:         -1 dB -0.5 Hz -100 kHz

Rozměry s přiloženými nohami Integra:  18 cm (v) x 48 cm (š) x 36 cm (h)

Rozměry s volitelnými bočními bloky:     15 cm (v) x 42 cm (š) x 36 cm (h)

Hmotnost:                                                  22.4kG