Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 5
 

ROTEL RC-1572 MK2

 

RC-1572MKll je dostupnou vstupenkou do světa high-endu. Předzesilovač prodělal mnoho akustických zdokonalení a vylepšení, které jsou rozhodující při zpracování vašich oblíbených analogových a digitálních zdrojů v ještě vyšší kvalitě, s ještě vyšší čistotou a přirozeně obklopující přirozenou scénou.

34 000 Kč
Značka ROTEL
Webová stránka značky rotel.com
Kategorie Předzesilovače
 

Napájecí zdroj s velmi nízkou hladinou šumu obsahující toroidní transformátor vlastní výroby, je základním kamenem pečlivého konstrukčního návrhu modelu RC-1572MKII. Tvar transformátoru snižuje rozptyl elektromagnetického pole a napájí banku foliových kondenzátorů s nízkou hodnotou ESR, které dodávají stabilní proud do všech citlivých obvodů což je předpklad pro účinnou eliminaci šumu a zkreslení.

Prémiový 32bitový DA převodník Texas Instruments s podorou výstuponích filtrů vlastní konstrukce transformuje data na zvuk, jenž je s lehkostí prezentován s výjimečnými dynamickými detaily a hudebním výrazem.

Analogové, digitální, a XLR vstupy, společně s bezdrátovým Bluetooth aptX a AAC a vstupem Phono pro přenosky Moving Magnet zajišťují připojení k vašim oblíbeným hudebním zdrojům. Rozhraní PC-USB podporuje digitální audio soubory až do rozlišení 32bit/384kHz včetně MQA. Pro bezproblémový přístup k téměř neomezenému katalogu online hudby má plnou certifikaci Roon Tested.

RC-1572MKII se snadno ovládá pomocí přiloženého dálkového ovladače a displeje na předním panelu. Automatické zapínání pomocí detekce signálu, nastavení pevné hlasitosti a tónové korekce dovolují nastavení optimálně přizpůsobit.

Pro flexibilitu instalace jsou k dispozici výstupy RCA, XLR a subwoofer. Ethernet a RS232 zajišťují jednoduchou integraci s řídicími systémy a aktualizace softwaru.

Přineste si CD, digitální soubory, nebo vynilové LP desky a RC-1572MKII se stane mostem mezi mezi generaceni bez pohledu na typ hudebního nosiče, nebo věk posluchače.

  • Symetrické vstupy a výstupy XLR
  • Vstup Phono s předzesilovačem pro přenosky Moving Magnet
  • Bluetooth aptX™ a AAC
  • Prémiový DA převodník 32-bit/384kHz
  • Podpora MQA a MQA Studio
  • Certifikace Roon Tested
  • Rozměry (Š x V x H) mm: 431 x 99 x 338
  • Hmotnost (kg): 8.4
pdf