Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 4
 

REL Classic 98

 

Představujeme Classic 98 – symfonii půvabu poloviny století a nejmodernější technologie. Toto mistrovské dílo, které čerpá ze zlatého věku sterea, je víc než jen kývnutí na ikonický design REL; je to reimaginace, mísící estetiku minulosti s dnešní technologickou zdatností a výkonem.

Navrženo k zahřátí srdce

PŘIKÝVNUTÍ IKONICKÉMU DESIGNU

Classic 98 kanálů esence našich proslulých 10” designů směřujících dolů z konce 90. let. Bohatá, přírodní ořechová dýha vyzařuje teplo a autentičnost, připomínající stereo zařízení z poloviny století. Zaoblená křivka, zvýrazněná jemnou odhalovací linií, představuje moderní řemeslné zpracování a zároveň respektuje dřívější design. Zadní panel zesilovače s hedvábným stíněním z bílého zlata a kontrastními knoflíky evokuje vzpomínky na éru, zatímco lesklé černé logo umístěné na matném pozadí dodává současný nádech.

36 990 Kč
Značka REL
Kategorie Subwoofery
 
  • 10” reproduktor, 300W RMS
  • Zesilovač třídy D
  • Uzavřená ozvučnice, aktivní měnič zespodu
  • Nejnižší frekvence v místnosti (-6 dB) 27 Hz
  • Bezdrátové připojení: HT-Air MKII Wireless
    nebo AirShip II (prodává se samostatně)
  • Šířka x výška x hloubka: 350 x 470 x 298,5 mm + hloubka 44,5 mm při vysokoúrovňovém připojení
  • Čistá hmotnost 18,1 kg

The Heart of Classic 98: 10” downfiring driver, vytvořený naší tradiční technikou papírového kužele, oživuje vintage REL zvuk. Tento měnič, zkonstruovaný tak, aby zvládl množství výkonu nabízeného v Classic 98, zajišťuje zvuk, který není jen silný, ale také čistý a hluboce rezonující. Zatímco Classic 98 zachovává estetiku našich historických modelů, hraje hlasitěji a hlouběji a nabízí zvukový zážitek, který spojuje spolehlivost a technologii moderních REL s retro vzhledem a zvukem.

Paper Cone Mastery: Za tepla lisovaný, lehký papír tvoří vnější 2/3 kužele. Vnitřní kryt je prémiový vzduchem sušený papír, který zpevňuje řidiče a umožňuje Classic 98 překonat mnoho našich produktů z minulosti. Přírodní butylový rám vytváří jemnou, dobově správnou dynamiku, která vydrží.

Zesilovač Excellence: V 90. letech byla nabídka 300W zesilovače za dostupnou cenu významnou výzvou. Dnes jsme využili jeden z našich nejnovějších návrhů zesilovačů – vysokoproudý, bleskově rychlý zesilovač třídy D. Tato moderní síla je nejen dynamická, ale je také důkazem našeho závazku poskytovat špičkový výkon bez kompromisů v oblasti cenové dostupnosti.

High-Level Connectivity & Filters : Tento výkonný přístroj jsme spárovali s High-Level konektivitou a moderní technologií vstupních filtrů. Tyto filtry s rychlou odezvou 8 ms jsou intuitivní a účinné. A pokud jste přemýšleli o starých, matoucích ABC filtrech, dobře, některé věci je lepší nechat v minulosti! Abychom zážitek ještě vylepšili, začlenili jsme jedinečné verze limiterů LimitLess™ a Perfect Filters™, které zajišťují, že zesilovač Classic 98 je harmonickou směsí moderny a vintage.

V rámci produktové řady REL si Classic 98 vytváří své jedinečné místo, jehož cena je těsně pod T9/x. Zatímco oba modely představují vzor špičkového výkonu, nabízejí odlišné zážitky. Classic 98 je navržen pro milovníky, kteří touží po vintage REL zvuku a stylu, který nabízí nostalgickou cestu zpět do zlatého věku sterea, přesto je naplněn pokroky a spolehlivostí moderních technologií.

T9/x je naproti tomu ztělesněním síly a hloubky, zabalené do elegantního moderního designu. Je přizpůsobený pro ty, kteří hledají špičkový výkon, je to všestranný adept na poskytování jak v hudbě, tak v prostředí domácího kina, což zajišťuje komplexní zvukový zážitek.

Pro ty, kteří mají zálibu v čistě domácím kině, je naše Serie HT správnou volbou. Je vytvořen pro špičkový výkon 0,1/LFE a je ztělesněním filmového pohlcení, které zajišťuje, že každá scéna bude cítit stejně dobře, jako ji vidíte.

Jádrem naší značky je závazek posouvat hranice. Naše bezdrátová technologie je toho důkazem a vede v oboru jak v inovacích, tak ve výkonu. Neupřednostňujeme pouze dynamický rozsah; zajišťujeme, že je dodáván s nulovou kompresí. Výsledkem tohoto nasazení je špičková kvalita zvuku ve spojení s uživatelsky přívětivým ovládáním.

Pro Classic 98 jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout dvě špičkové bezdrátové možnosti přizpůsobené různým potřebám:

AirShip II – AirShip II, vytvořený pro naše referenční modely, je majákem pokročilé bezdrátové technologie. Pracuje na frekvenci 5,8 GHz a podporuje připojení na vysoké úrovni i .1/LFE, a to i současně. To zajišťuje špičkový divadelní výkon, takže je volbou pro ty, kteří požadují to nejlepší.

HT-Air MKII Wireless — HT-Air MKII nabízí elegantní a cenově výhodné bezdrátové řešení, které je příklonem k našim modelům HT. Vysílá na frekvenci 5,8 GHz a bezchybně přenáší buď stereo nízkoúrovňové signály nebo signály .1/LFE bez komprese. Nicméně stojí za zmínku, že High-Level Connectivity není podporována s HT-Air MKII.