Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
 • 1 z 10
 

DENON HOME SUB

 

Subwoofer Denon Home se bezdrátově připojuje k domácímu soundbaru Denon Home Sound Bar 550 nebo k jakémukoli domácímu bezdrátovému reproduktoru Denon a v elegantní kompaktní skříni dodává silné a detailní basy pro přehrávání hudby a filmů.

Díky vestavěnému systému HEOS lze nový subwoofer Denon Home bezdrátově spárovat se soundbarem Denon Home Sound Bar 550 a můžete k němu přidat i dvojici bezdrátových reproduktorů Denon Home a vytvořit tak skutečný prostorový zvuk 5.1, který oživí vase kino. Chcete-li vytvořit maximální výkon pro jednoreproduktorové nebo stereofonní systémy s vestavěným systémem HEOS, přidání subwooferu Denon Home zajistí bohatou basovou odezvu, kterou si dnešní nahrávky s vysokým rozlišením zaslouží. Nastavení výstupní úrovně, dolnopropustného filtru a fáze lze upravit v aplikaci HEOS a optimalizovat tak subwoofer pro náročnou akustiku místnosti.

Běžná cena 12 790 Kč
Ušetříte 1 800 Kč (–14 %)
10 990 Kč
Značka DENON
Kategorie Subwoofery
 

VÝJIMEČNÉ VLASTNOSTI

 • hluboký bas pro domácí kino i hudbu
 • 8" subwoofer v kompaktním a stylovém designu
 • kompaktní rozměry
 • snadné nastavení
 • kompletní nastavitelnost

VÝHODY POUŽITÍ

 • spáruje se snadno s jakýmkoliv reproduktorem nebo soundbarem Denon Home
 • skvěle zapadá k prémiovému designu ostatních komponentů Denon Home
 • s minimálními rozměry skvěle zapadne do vašeho interiéru
 • stačí zapojit do zásuvky a bezdrátově přes Wi-Fi spárovat s Denon Home - žádné další kabely
 • možnost nastavení přes aplikaci HEOS a to včetně pokročilých nastavení 
 • snadné spojení s Denon Home Soundbar a dvojicí reproduktorů Home pro plnohodnotný prostorový zvuk 5.1

Párování s libovolným reproduktorem nebo soundbarem Denon Home
Subwoofer Denon Home lze kombinovat s libovolným soundbarem Denon Home a reproduktorem Denon Home a dodá domácímu kinu a hudbě hluboké basy.

8" subwoofer s kompaktním a stylovým designem
Subwoofer s proslulým vzhledem Denon Home je dostatečně kompaktní, aby ve vašem pokoji zmizel, ale nebudete moci ignorovat jeho vliv na váš poslech - a sledování filmů.

Vytvořte si skutečný prostorový zvuk
S vestavěným systémem HEOS je snadné bezdrátově přidat subwoofer Denon Home k vašemu počítači. Denon Home sound bar a dvojici reproduktorů Denon Home a vytvořit tak skutečný 5.1 prostorový zvuk.

Kompletní ovládání
V aplikaci HEOS najdete pokročilá nastavení hlasitosti, nízkofrekvenčního filtru, a fáze (0/180). Subwoofer Denon Home se navíc automaticky přizpůsobuje konfiguracím integrovaným v produktové řadě Denon Home.

Snadné nastavení
Subwoofer Denon Home stačí zapojit do elektrické zásuvky a poté jej spárovat se zařízením Denon Home - bezdrátově prostřednictvím Wi-Fi. K připojení nejsou potřeba žádné další kabely, nebylo to nikdy rychlejší.

Úžasný zvuk založený na více než 110 letech inovací
Jako první japonský výrobce audio elektroniky s hlubokým dědictvím prvenství je Denon určující japonskou audio společností. Společnost byla založena v roce 1910 a umožňuje prožívat okamžiky, na kterých záleží, díky neúnavné snaze o kvalitu, inovace a zvukový výkon. Inovujeme pro lepší zážitky.

Krásně splyne s vaším interiérem
Subwoofer Denon Home s proslulým vzhledem Denon Home a kompaktním designem je připraven zapadnout prakticky do jakéhokoli interiéru.

Podporované disky USB
Subwoofer Denon Home podporuje paměťové jednotky USB prostřednictvím vestavěného portu USB. K hudebnímu obsahu na jednotce USB lze přistupovat a přehrávat jej pomocí libovolného vestavěného systému HEOS ve stejné domácí síti.

Bezdrátové připojení
Připojte se k bezdrátové síti snadno a rychle. Domácí subwoofer Denon podporuje nejnovější sítě 802.11 (včetně dvoupásmových "n", "ac") pro co nejrychlejší připojení k internetu a spolehlivé připojení k síti.

Kabelové připojení  Připojte se k domácímu systému LAN sítě prostřednictvím portu RJ-45.

Reproduktor: 8"
Vestavěný systém HEOS: Ano
Ovládací prvky: Hlasitost +/-, Ztlumit
Wi-Fi: 2,4 GHz & 5 GHz
Rozměry (š x v x h): 33 x 37,3 x 33 cm
Váha: 12,5 kg