Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
Akce Efekt lupa
  • 1 z 10
 

Bowers & Wilkins PX8

 

Sluchátka s potlačením hluku přes uši Px8 jsou vlajková loď mezi bezdrátovými sluchátky. Je to dokonalá kombinace výjimečného výkonu, prvotřídních materiálů, inteligentních technologií a chytrých funkcí.

Nová reference ve sluchátkách V B&W nikdy nevyrobili lepší sluchátka než Px8. 24bitový DSP s vysokým rozlišením ve spolupráci se zcela novou technologií měničů přináší vynikající rozlišení, které dokáže zachytit nuance v hudbě, které by jinak mohly být přehlédnuty. Tohle je poslech přes sluchátka na zcela nové úrovni pohlcení a realismu.

Barevné provedení: 

  • Černá kůže 
  • Hnědo-šedá kůže
  • Royal Burgundy
Běžná cena 13 990 Kč
Ušetříte 2 000 Kč (–14 %)
11 990 Kč
Značka Bowers & Wilkins
Webová stránka značky bowerswilkins.com
Kategorie Sluchátka
 

Pod úhlem uložené uhlíkové membrány
Přesně zkosené karbonové měniče Px8 snižují zkreslení, což vede k výraznému zlepšení čistoty zvuku. Ve spojení s plně optimalizovaným "motorovým systémem" měniče s přepracovaným magnetem, kmitací cívkou a prostorovým zvukem je výsledkem bezkonkurenční přesnost a realističnost.

Zvuk ve vysokém rozlišení s pokročilým DSP
Px8 využívá adaptivní bezdrátovou technologii aptX™ a výkonné digitální zpracování signálu, které zajišťuje vynikající kvalitu 24bitového zvuku s vysokým rozlišením z vhodných streamovacích služeb. Můžete se také připojit k notebooku přes USB a vychutnat si streamování ve vysokém rozlišení.

Zrušte hluk, ne hudbu
Patentovaná technologie potlačení šumu Px8 zajišťuje vynikající výkon bez vlivu na hudebnost. Šest mikrofonů spolupracuje na dosažení nejlepších výsledků, a to jak při potlačování šumu, tak při čistších hlasových hovorech.

Pohodlí po delší dobu
Nosná konstrukce z litého hliníku a jemné čalounění kůží Nappa vás nenechají na pochybách, že sluchátka Px8 jsou stejně výjimečná, jako zní. A díky 30 hodinám poslechu na jedno nabití si můžete zážitek užívat více než den v kuse.

  

Měniče: 2x 4 cm dynamická uhlíková membrána s plným rozsahem
Mikrofony: 4x pro ANC + 2x pro hovory
Zkreslení: < 0,1%
Baterie: LiIon (30 hodin provozu / 15 min = 7 hodin provozu)
Bluetooth kodeky: aptX™ Adaptive / aptX™ HD / aptX™ / AAC / SBC
Technická řešení: Hybridní potlačení hluku / Propouštění okolního hluku / Snímač detekce nasazení / Bluetooth 5.2 s aptX™ Adaptive / Nabíjení a zvukové rozhraní USB-C
Rozměry (Š x H x V): 18,9 x 6,3 x 23,3 cm
Váha: 320 g