Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 9
 

Marantz CINEMA 50

 

Marantz CINEMA 50 - 9.4 kanálový | 110 Wattový AV Zesilovač

Prvotřídní 9.4 kanálový zesilovač s výkonem 110 wattů na kanál, Dolby Atmos, DTS:X a Auro-3D, 8K Ultra HD a vestavěné streamování HEOS®. CINEMA 50 je výkonný AV zesilovač pro velmi kvalitní domácí kina.

Receivery Marantz řady CINEMA, postavené na desetiletích bohatého dědictví, navržené v nadčasovém stylu a zkonstruované pro maximální výkon, jsou základem nejnáročnějších domácích kin na světě.

Běžná cena 43 990 Kč
Ušetříte 1 000 Kč (–2 %)
42 990 Kč
Značka MARANTZ
Kategorie Receivery
 

 

  • Bezkonkurenční Výkon - Poutavá prostorovost, vřelý a bohatý tón a realistická dynamika jsou legendárními charakteristickými znaky zvuku Marantz.
  • Technologický Leader - CINEMA 50 je vybavena nejnovějšími formáty pohlcujícího zvuku, videem v rozlišení 8K, optimalizací akustiky místnosti, streamováním a dalšími technologiemi, které vám usnadní a zkvalitní zábavu.
  • Vynikající Design- CINEMA 50 je moderním vyjádřením nadčasových designových principů a vyznačuje se ikonickým průzorem Marantz, symetrickým designem a ovládacími prvky na předním panelu elegantně skrytými před zraky. 
  • Výkon - Zvukový Mistr Marantz pečlivě vyladil CINEMA 50 pro úžasný výkon s našimi patentovanými zesilovacími obvody HDAM, aby vytvořil ten nejhudebnější zvuk ve vaší domácnosti.
  • Styl - Dokonalost je slyšet a vidět. CINEMA 50 se vyznačuje architektonickým designem, který se může projevit nebo zůstat nenápadný v jakémkoli luxusním prostředí.
  • Přizpůsobitelnost - Promyšleně zvolené možnosti připojení, flexibilní uspořádání reproduktorů a možnost jemného doladění vám umožní přizpůsobit si systém CINEMA 50 podle svých představ.
  • Nenásilný - Díky dodávanému dálkovému ovladači, přístupným ovládacím prvkům na předním panelu a intuitivnímu procesu nastavení na obrazovce se budete ihned cítit jako zkušený uživatel.

 

Počet zesílených kanálů: 9
Výkon na kanál: 110 W (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0.08% 2 kanály)
Třída zesilovače: A/B
DTS: DTS HD Master, DTS:X, DTS Neural:X, DTS Virtual:X
Dolby: Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, Dolby Atmos Music, Dolby Surround
Ostatní prostorové formáty: IMAX Enhanced, Auro-3D, 360 Reality Audio, MPEG H, Multichannel Stereo
HDMI: 6 vstupů / 3 výstupy
Zpracování signálu (pre-out): 11.4
Rozměry (Š x H x V): 44,2 x 40,4 x 23,5 cm
Váha: 13,5 kg