Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 12
 

DENON DRA-900H

 

SKLADEM NA PRODEJNĚ

DENON DRA-900H - vychutnejte si své hudební a filmové sbírky, včetně vinylů, CD, zvukových souborů ve vysokém rozlišení, Blu-ray a dokonce i nejnovějšího obsahu v rozlišení 8K, a to vše ve dvoukanálovém systému. Navíc díky vestavěnému systému HEOS® můžete bezdrátově streamovat hudbu online a sdílet ji s reproduktory podporujícími HEOS v jiných místnostech.

  • Vynikající výkon: Síťový stereofonní receiver hladce integrovaný s nejnovějšími AV technologiemi.
  • Odborně navrženo pro všechny zdroje: Vychutnejte si zvukové soubory ve vysokém rozlišení, sbírky vinylů, filmy a hry s hi-fi zvukem Denon®.
  • Vybaven pro 8K: Vychutnejte si úžasnou kvalitu videa díky nejnovější technologii 8K.

qY4XzDjyCZaVQYpHrUY7KH-200-80

Běžná cena 20 990 Kč
Ušetříte 2 000 Kč (–9 %)
18 990 Kč
Značka DENON
Kategorie Receivery
 

VESTAVĚNÁ TECHNOLOGIE HEOS®

Bezdrátově streamujte hudbu z různých streamovacích služeb do kompatibilních komponent s podporou HEOS. Přidejte reproduktory Denon® Home do dalších místností a vše ovládejte pomocí aplikace HEOS.

VYSOCE VÝKONNÝ DVOUKANÁLOVÝ ZESILOVAČ

Disponuje diskrétními vysokoproudovými zesilovači s výkonem až 145 W na kanál.

VESTAVĚNÉ WI-FI, AIRPLAY A BLUETOOTH

Poskytuje připojení Wi-Fi i Bluetooth pro bezdrátovou síť nebo přímé streamování hudby z chytrých zařízení. Pomocí AirPlay můžete streamovat Apple Music nebo jakoukoli jinou službu.

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ

Náš oceňovaný asistent pro nastavení poskytuje jasné pokyny krok za krokem, abyste mohli začít.

VÍCE NEŽ STOLETÍ INOVACÍ

Společnost Denon byla založena v roce 1910 a neúnavně usiluje o kvalitu, inovace a zvukový výkon.

 HDMI připojení s ARC/eARC

Podporuje nejnovější technologii HDMI na vstupech i výstupech. ARC (Audio Return Channel) nebo eARC (Enhanced Audio Return Channel) usnadňuje přehrávání televizního zvuku prostřednictvím přijímače, a to pouze pomocí jediného připojení HDMI.

8K/HDCP 2.3

Vychutnejte si dokonalou kvalitu obrazu 8K na televizoru nebo projektoru 8K. Podporuje průchod 8K i 8K upscaling obsahu 4K. Podporuje HDCP 2.3, nejnovější standard ochrany proti kopírování, pro klid při streamování obsahu chráněného proti kopírování.

Brilantní barvy s HDR 10+

Podporuje HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma) a také dynamické HDR a HDR10+ pass-through. HLG nabízí technologii HDR nad vysílaným obsahem. Dynamické HDR i HDR10+ využívají dynamická metadata k optimalizaci stínů a světel při změně obrazovky.

Dolby Vison

Dolby Vision je úžasná technologie HDR, která přináší na obrazovku mimořádné barvy, kontrast a jas. Je kompatibilní s Dolby Vision, takže si můžete vychutnat obsah Dolby Vision z kompatibilního zdrojového zařízení a televizoru.

Další generace hraní her

Podporuje proměnnou obnovovací frekvenci (VRR), rychlý přenos snímků (QFT) a automatický režim s nízkou latencí (ALLM) pro plynulé hraní bez zpoždění při připojení ke kompatibilním herním zařízením.

Vestavěný systém HEOS

Díky vestavěné službě HEOS® může receiver bezdrátově streamovat hudbu z různých bezplatných i prémiových streamovacích služeb přes kompatibilní komponenty HEOS. Uživatelé si také mohou bezdrátově vychutnat svou oblíbenou hudbu v kterékoli místnosti v domácnosti. Přehrávejte stejnou skladbu v každé místnosti nebo si vyberte jinou skladbu pro každou připojenou místnost prostřednictvím různých zdrojů streamování. Přidejte reproduktory Denon Home do více místností a vše ovládejte pomocí aplikace HEOS.

Airplay 2 a hlasové ovládání Apple Siri

Pomocí AirPlay 2 můžete do receiveru bezdrátově streamovat hudbu Apple nebo ji seskupit s dalšími reproduktory kompatibilními s AirPlay a naplnit svůj domov hudbou.

Pracuje s Amazon Alexa

Ovládejte přijímač handsfree pomocí Amazon Alexa a svého hlasu. Upravte hlasitost, přeskočte na další skladbu, přepínejte vstupy pro různé přehrávače médií a mnoho dalšího - stačí požádat. Stáhněte si bezplatnou dovednost HEOS Home Entertainment Skill a povolte hlasové příkazy Amazon Alexa. Vyžaduje aplikaci Alexa a zařízení Amazon Echo, Dot nebo ekvivalentní zařízení. Dostupnost funkcí se liší podle regionu.

Podpora zvuku ve vysokém rozlišení

Vychutnejte si vynikající věrnost zvuku s oblíbenými zvukovými stopami ve vysokém rozlišení. Podporovány jsou formáty ALAC, FLAC a WAV s frekvencí až 192 kHz/24 bitů. Je také kompatibilní se soubory DSD 2,8/5,6 MHz. Přehrávejte HD zvukové stopy z jednotky USB nebo jiných připojených disků přes síť nebo z Amazon Music HD s předplatným. Podporovány jsou také běžné soubory MP3 a WMA.

Bluetooth audio vysílač

Spárujte svá oblíbená sluchátka Bluetooth s přijímačem a poslouchejte svou oblíbenou hudbu, filmy nebo televizní programy i v noci. Můžete také přehrávat zvuk z reproduktorů i sluchátek Bluetooth současně. Pokud máte v rodině člena nebo přítele se sluchovým postižením, doporučujeme toto nastavení. Najednou můžete připojit jeden pár sluchátek.

Průvodce nastavením Denon

Oceňovaný průvodce Denon Setup Assistant poskytuje jednoduché a jasné pokyny, jak začít. Stačí připojit receiver k televizoru a podle pokynů na obrazovce televizoru připojit reproduktory, provést měření reproduktorů a připojit zdrojová zařízení. Pro větší pohodlí receiver automaticky přejmenuje vstupy HDMI po připojení nebo si je můžete přejmenovat ručně podle vlastního uvážení.

Aplikace Denon AVR Remote

Tato ovládací aplikace pro iOS nebo Android umožňuje ovládat síťový přijímač, například měnit vstupy, zvukové režimy, hlasitost, ukládat a načítat rychlé volby, zobrazovat stav přijímače, informace o vstupním a výstupním signálu, měnit volitelná nastavení atd. Jakmile je vybrána hudba HEOS, aplikace dálkového ovládání AVR se automaticky přepne do aplikace HEOS pro bezproblémové ovládání mezi 2 aplikacemi.

 

Výkon: 100 W / 8 Ohm (20 Hz - 20 kHz, T.H.D. 0.08%)
Odstup signál / šum: 98 dB
Harmonické zkreslení: 0.0001 %
Tónové korekce: +/- 6 dB na 20 Hz a 20 kHz
Vstupy: Bluetooth / 2x optika / 1x koax / 1x USB / MM phono / 2x analog
Výstupy: 2.2 pre-out / sluchátkový výstup /
HDMI vstup / výstup: 6x / 1x
Vysílač Bluetooth: ano
DAB / FM tuner: ano
Streamování: HEOS / Roon / AirPlay 2 / Spotify Connect / TIDAL / Deezer / internetová rádia
DAC: PCM1690
Rozměry (š x v x h): 43,4 x 15,1 x 33,9 cm
Váha: 8,6 kg