Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 12
 

T+A Solitaire T

 

Sluchátka, která překlenují propast mezi dvěma kategoriemi: audiofilské a bezdrátové. Tato uzavřená audiofilská sluchátka zapadnou do jakéhokoli high end sluchátkového systému a poskytují vynikající kvalitu zvuku, aniž by vyžadovala další elektronické zpracování signálu. Předchozí generace bezdrátových sluchátek se nemohly kvalitou ani zdaleka rovnat drátovým typům, ale Solitaire T s pasivním tlumením, aktivním potlačením šumu a vynikajícími elektronickými součástkami s vysoce kvalitními kodeky Bluetooth nabízí prakticky stejnou kvalitu při bezdrátovém připojení.

hifivoice-doporucuje

32 800 Kč
Značka T+A
Kategorie přes uši
 

Solitaire T všechny tyto vlastnosti ukrývají v nadčasově elegantním designu, který kombinuje inovativní mechanické řešení, vysoce kvalitní materiály a intuitivní ovládání s výrazným, sebevědomým, ale nenápadným vzhledem.
Solitaire T je mnohem víc než jen pár audiofilských sluchátek, cestovních sluchátek nebo kombinace obojího.
Přináší vám hudbu v kvalitě T+A bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte: doma, v práci nebo na cestě za novými obzory. T+A, ať jste kdekoli.

Hliníkové komponenty s perleťovým výbrusem jsou vyrobeny z masivu a jsou mnohem víc než jen designovým prvkem: jsou tak robustní a odolné, aby zajistily, že sluchátka zůstanou svému majiteli společníkem po dlouhá léta. Zároveň decentním, ale výrazným způsobem zdůrazňují úzký vztah výrobku k T+A referenčním sluchátkům Solitaire P.
Stejně jako design, i vstupy sluchátek Solitaire T jsou navrženy s ohledem na jeden aspekt: všestrannost. Solitaire T nekladou svému uživateli žádná omezení, protože jsou vybavena přenosem signálu prostřednictvím zcela symetrických pasivních a aktivních analogových vstupů, stejně jako USB C a nejkvalitnějších standardů bezdrátového připojení Bluetooth; konstrukce maximalizuje potenciál všech myslitelných zdrojů hudby.

Technologie

Věříme, že sluchátka patří k našim nejosobnějším produktům, a proto jsme věnovali velkou pozornost ovládání sluchátek Solitaire T. Sluchátka se okamžitě jednoduše a intuitivně používají, což podtrhuje vícesmyslová zpětná vazba. Nezáleží na tom, zda použijete tlačítko nebo přepínač – zpracované z masivního hliníku – nebo interaktivní touchpad, nebo se přepnete do prostředí vyvoláním doplňkového průhledového pole: všechny důležité vstupy jsou potvrzeny zpětnými hlášeními, namluvenými charakteristickým hlasem T+A. Se Solitaire T vidíte, cítíte a slyšíte, co děláte.

Solitaire T jsou nejuniverzálnějším produktem, jaký kdy společnost T+A vyvinula: jedná se o uzavřená audiofilská sluchátka a zároveň o lehké přenosné zařízení. A právě proto se může pochlubit ne méně než třemi kabelovými vstupy, které jsou buď digitální a analogové – pro puristy – nebo kombinují výhody obou světů: Solitaire T lze provozovat plně digitálně prostřednictvím zásuvky USB C bez jakékoli formy komprese dat. V čistě pasivním režimu přenáší Solitaire T signály plně symetricky  prostřednictvím konektorů Pentaconn nebo 3,5 mm či 6,3 mm jacku. Koncepce, kterou T+A nazývá Active Analog, vychází z analogových vstupů a maximalizuje jejich potenciál tím, že jim umožňuje přístup k ovládání hlasitosti a aktivnímu potlačení šumu pozadí. Všechny přívody mají podobu kabelu OFC s nízkou strukturální hlučností, zakončeného pozlacenými kontakty.

 

Typ sluchátek

Uzavřená kryjící ucho

Typ měniče

Dynamický

Frekvenční rozsah

4 Hz – 22 kHz

Zkreslení

< 0,05 % @ 94 dB Možnost připojení

Kabel nesymetrický jack 6,35 mm, jack 3,5 mm, symetrický 4,4 mm Pentaconn, USB C, Bluetooth

Použité materiály

Termoplast, hliník, umělá hypoalergenní kůže

Baterie

Lithium Ion 1200 mAh

provoz 70 h, 35 v HQ módu

Hmotnost

326 g bez kabelu