Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 6
 

Chord 2GO

 

Streamer/server 2go transformuje schopnosti Hugo 2 a přidává k oceňovanému DAC/pre/sluchátkovému zesilovači ethernetové i bezdrátové streamování plus 4 TB paměťové karty microSD.

29 990 Kč
Značka CHORD
Kategorie Přehrávače
 

2go je vysoce výkonný streamer/server, který přeměňuje Hugo 2 DAC na plně vybavené zařízení s podporou Wi-Fi a Ethernetu s až 4 TB přehráváním z knihovny SSD, což přináší osvědčené výhody kvality zvuku naší oceněné- vítězná technologie Hugo 2 DAC pro síťový zvuk.

2go těží z 2x 2 TB slotů pro microSD karty pro digitální ukládání a přehrávání, což umožňuje Hugo 2 jako vysokokapacitní digitální hudební server (pomocí MPD), kromě jeho schopností streamování hudby. Rozhodující je, že při použití 2go s Hugo 2 (po nabití) mohou všechny formy digitálního přehrávání těžit ze samotného napájení z baterie, což eliminuje potřebu externích napájecích zdrojů pro dokonalý puristický zvuk.

2go obsahuje vysoce pokročilé miniaturizované elektronické inženýrství, které v souladu se všemi našimi zesilovači a DAC využívá patentovanou britskou technologii. Přidáním 2go do Hugo 2 vznikne zvukově nejpokročilejší kompaktní hudební streamer, který je dnes k dispozici.

Bezdrátové pohodlí (2,4 GHz Wi-Fi a A2DP Bluetooth) se snoubí se stabilitou a výkonem kabelového (gigabitového) ethernetového připojení, které nabízí provoz plug and play bez nutnosti nastavení. 2go také těží z komplexního audio rozhraní a nabízí přehrávání Tidal, Qobuz a internetových rádií se Spotify (a dalšími) určenými pro budoucnost. 2go je také Roon Ready, nabízí zvuk bez mezer a podporu DoP/Bit Perfect, stejně jako je plně kompatibilní s DLNA (server/renderer) a připraven na AirPlay.

Klíčovým rysem 2go je jeho funkce automatického přepínání vstupu: každé audio rozhraní je vždy zapnuté, proto je přepínání mezi vstupy stejně snadné jako klepnutí na „play“ ve zvolené aplikaci ovládacího bodu; Pohodlí 2go – automaticky přepíná mezi všemi svými vstupy a poskytuje uživatelům bezproblémový zážitek při přehrávání hudby z různých zdrojů nebo dokonce streamovacích služeb.

Kompatibilita:   Aby 2go fungovalo jako plně funkční streamer, je potřeba propojení s Hugo 2 (DAC/Předzesilovač/Sluchátkový zesilovač) nebo 2yu .

Zdroj napájení: Interní baterie s výdrží až 10 hodin (přibližně) přehrávání. Režim Desktop se aktivuje po vložení nabíjecího kabelu Micro USB).

Bezdrátové připojení: Wi-Fi s dlouhým dosahem 2,4 GHz

                                    Bluetooth 4.1 A2Dp

Režimy WiFi:              Connect to (umožňuje 2go připojit se ke stávající 2,4GHz WiFi síti) nebo režim Hotspot (aktivovaný v aplikaci Gofigure, který umožňuje 2go                                              vysílat vlastní WiFi síť s SSID a heslem v případě, že se zařízení nemůže připojit ke statické síti ).

Kabelové připojení:    Gigabitový (GbE) ethernet

Podpora PCM a DSD:  44,1 kHz – 768 kHZ (16bit – 32bit) | DSD 64 až DSD 256 (přes DoP)

Podpora formátu souborů:   ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG VORBIS, ALAC, WMA, MP3 a další…

Počáteční nastavení, konfigurace a aktualizace:  Prostřednictvím bezplatné aplikace Gofigure dostupné na iOS a v obchodě Google Play

Úložiště hudby:            2x slot na Micro SD kartu na desce (až 4 TB celkového úložiště)

Přehrávání:                   Koncový bod Roon, DLNA (server a render), AirPlay, Bluetooth audio (A2DP), Tidal, Qobuz, internetové rádio a další přibývají…

Přehrávání bez mezer: Podporováno

Rozměr 2go:                                        50 mm x 100 mm x 21 mm
 
váha 2go:                                             159 g
 
Kombinovaná hmotnost 2go Hugo2:  549 g