Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 8
 

Audiolab 6000N Play

 

Audiolab 6000N Bezdrátový streamer

Audiolab 6000N Play je bezdrátový přehrávač pro streamování hudby a je nejnovějším členem uznávaných komponent Audiolab série 6000. Díky technologii DTS Play-Fi® lze hudbu streamovat přes bezdrátovou síť ve formátu s vysokým rozlišením a v případě potřeby ji lze snadno rozšířit na multi-room systém. Ve vaší bezdrátové síti můžete streamovat z jakéhokoli zdroje, včetně chytrých telefonů, tabletů nebo počítačů, nebo také NAS disku.

/ DTS Play-Fi / podpora streamování přes AirPlay a Spotify Connect

Hi-fi-choice-recommended

stažený soubor (1)

Varianta
14 190 Kč
Značka Audiolab
Webová stránka značky audiolab.co.uk
Kategorie Síťové přehrávače
 

 

Digitální vstup USB-A, USB-B
Digitální výstup Koaxiální RCA, Optický
D/A převodník ES9018K2M
Analogový výstup RCA (Line)
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) > 115 dB
THD+N (%) <0,003% (1kHz @ 0dBFS, BW = 20-20kHz)
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Deezer, Qobuz, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay 2, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Multiroom aplikace DTS Play-Fi
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 445
Výška (mm) 80 (včetně nožiček)
Hloubka (mm) 330
Hmotnost (kg) 5

 

Digitální obvody

 Mnoho úsilí bylo vynaloženo k tomu, aby digitální obvody 6000A poskytovaly takovou úroveň kvality, kterou lze očekávat od vysoce kvalitního samostatného DAC. K provedení D/A převodu se společnost Audiolab jako vždy obrátila na referenční čipovou sadu ES9018 Sabre32, používající 32bitovou architekturu HyperStream a technologii Time Domain Jitter Eliminator k zajištění mimořádně nízkého šumu a vysokého dynamického rozsahu.

Žádná jiná společnost než Audiolab neví více o tom, jak co nejlépe využít tuto technicky vynikající, ale náročnou DAC technologii. Pokud obvody, které obklopují ES9018, nemají odpovídající standard, výsledný zvuk může znít trochu chladně a tvrdě. Pokud s ním však zacházíte správně, úroveň hudebního projevu, který tento čip z digitálního signálu extrahuje, je okouzlující. Všeobecně uznávaný M-DAC společnosti Audiolab byl jedním z prvních domácích audio komponentů, které začaly v roce 2011 používat čip ES9018, a od té doby jej společnost s úspěchem využívá.

Přímé streamování

 

Zařízení 6000N Play je konfigurováno a provozováno prostřednictvím aplikace Play-Fi, která je k dispozici pro telefony a tablety s iOS, Android a Kindle Fire, jakož i chytré hodinky Apple a Android a počítače se systémem Windows. Může také streamovat přímo ze Spotify přes Spotify Connect a je kompatibilní s DLNA a UPnP. Na samotném přístroji je minimum ovladačů – pouze tlačítko pohotovostního režimu a sada šesti tlačítek předvoleb. Tyto předvolby fungují přesně jako předvolby na tuneru DAB nebo FM; jednoduše vyberte internetovou rozhlasovou stanici nebo seznam skladeb z kompatibilní streamovací služby a uložte ji jako předvolbu pro rychlý přístup – bez potřeby aplikace.

Tato provozní jednoduchost spojená s univerzálností Play-Fi je klíčem k přitažlivosti 6000N Play. Pro některé je to perfektní způsob, jak streamovat hudbu z oblíbených služeb, jako je Spotify, Tidal a Deezer, se všemi dalšími funkcemi Play-Fi včetně multi-room audio. Pro ostatní je to prostě nejlepší způsob, jak přidat rádio do svého hifi systému, s obrovským výběrem stanic dostupných přes internet – tradiční hi-fi komponent, znovuobjevený pro streamingový věk.