Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 3
 

Audiolab 6000N Play

 

Audiolab 6000N Bezdrátový streamer

Audiolab 6000N Play je bezdrátový přehrávač pro streamování hudby a je nejnovějším členem uznávaných komponent Audiolab série 6000. Díky technologii DTS Play-Fi® lze hudbu streamovat přes bezdrátovou síť ve formátu s vysokým rozlišením a v případě potřeby ji lze snadno rozšířit na multi-room systém. Ve vaší bezdrátové síti můžete streamovat z jakéhokoli zdroje, včetně chytrých telefonů, tabletů nebo počítačů, nebo také NAS disku.

/ DTS Play-Fi / podpora streamování přes AirPlay a Spotify Connect

Hi-fi-choice-recommended

12 990 Kč
Značka Audiolab
Webová stránka značky audiolab.co.uk
Kategorie Síťové přehrávače
 

Stříbrné nebo černé provedení

Digital Section:  
Digital Output Level 500 +/- 50mVpp
Output Impedance 75 ohm
Maximum Resolution 192kHz/24bit
Digital Output 1 x coaxial , 1 x optical
   
D to A Converter:  
Variable Output Voltage 0 – 2.1V
DAC ES9018K2M
Frequency Response +/-0.5dB(20Hz-20kHz,ref.1kHz)
Total Harmonic Distortion (THD) <0.003% (1kHz @0dBFS , BW=20-20kHz)
Signal-to-noise Ratio (S/N) >115dB(A-weighted)
Analogue Output Impedance 100 ohm
Standby Power Consumption <0.5W
Requirements (depending on region) 220V—240V~50/60Hz
100V—120V~50/60Hz
Dimensions (LxWxH) 445 x 313 x 65.5mm
Net Weight 4.9kg

 

Digitální obvody

 Mnoho úsilí bylo vynaloženo k tomu, aby digitální obvody 6000A poskytovaly takovou úroveň kvality, kterou lze očekávat od vysoce kvalitního samostatného DAC. K provedení D/A převodu se společnost Audiolab jako vždy obrátila na referenční čipovou sadu ES9018 Sabre32, používající 32bitovou architekturu HyperStream a technologii Time Domain Jitter Eliminator k zajištění mimořádně nízkého šumu a vysokého dynamického rozsahu.

Žádná jiná společnost než Audiolab neví více o tom, jak co nejlépe využít tuto technicky vynikající, ale náročnou DAC technologii. Pokud obvody, které obklopují ES9018, nemají odpovídající standard, výsledný zvuk může znít trochu chladně a tvrdě. Pokud s ním však zacházíte správně, úroveň hudebního projevu, který tento čip z digitálního signálu extrahuje, je okouzlující. Všeobecně uznávaný M-DAC společnosti Audiolab byl jedním z prvních domácích audio komponentů, které začaly v roce 2011 používat čip ES9018, a od té doby jej společnost s úspěchem využívá.

Přímé streamování

 

Zařízení 6000N Play je konfigurováno a provozováno prostřednictvím aplikace Play-Fi, která je k dispozici pro telefony a tablety s iOS, Android a Kindle Fire, jakož i chytré hodinky Apple a Android a počítače se systémem Windows. Může také streamovat přímo ze Spotify přes Spotify Connect a je kompatibilní s DLNA a UPnP. Na samotném přístroji je minimum ovladačů – pouze tlačítko pohotovostního režimu a sada šesti tlačítek předvoleb. Tyto předvolby fungují přesně jako předvolby na tuneru DAB nebo FM; jednoduše vyberte internetovou rozhlasovou stanici nebo seznam skladeb z kompatibilní streamovací služby a uložte ji jako předvolbu pro rychlý přístup – bez potřeby aplikace.

Tato provozní jednoduchost spojená s univerzálností Play-Fi je klíčem k přitažlivosti 6000N Play. Pro některé je to perfektní způsob, jak streamovat hudbu z oblíbených služeb, jako je Spotify, Tidal a Deezer, se všemi dalšími funkcemi Play-Fi včetně multi-room audio. Pro ostatní je to prostě nejlepší způsob, jak přidat rádio do svého hifi systému, s obrovským výběrem stanic dostupných přes internet – tradiční hi-fi komponent, znovuobjevený pro streamingový věk.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.