Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 8
 

Marantz CD 60

 

Marantz CD 60 - Díky svému modernímu stylu a nejmuzikálnějšímu zvuku inspiruje CD 60 posluchače k objevování nových detailů v jejich oblíbených CD.

 Ikonický design pro moderní milovníky CD  Vyroben z vysoce kvalitních materiálů a vyladěný Mistrem Zvuku pro inspirování posluchačů a objevování jejich oblíbených CD.

Běžná cena 23 990 Kč
Ušetříte 3 000 Kč (–12 %)
20 990 Kč
Značka MARANTZ
Kategorie CD Přehrávače
 
  • Objevte Nový Zvuk u Klasických CD - CD 60 je pro ty, kteří si váží své sbírky CD a při každém poslechu se snaží objevit nové detaily.
  • Luxusní Design - Odpovídá Nejmuzikálnějšímu Zvuku
  • Díky architektonickému designu, moderním materiálům a intuitivnímu ovládání je CD 60 stejně úžasný na pohled jako na poslech.
  • Krásné Spárování se Zesilovači Marantz - Shodný vizuální design a kompatibilní technologie dělají z CD 60 přirozený doplněk k zesilovačům MODEL 40n, MODEL 30 nebo jiným zesilovačům Marantz.
  • Bohatý, Vřelý a Vzdušný Zvuk - Odborně vyladěný legendárním Zvukovým Mistrem Marantz pro ten nejmuzikálnější zvuk. Hoden Vaší Sbírky CD 60 je přehrávač CD, který si vaše cenná sbírka CD zaslouží.
  • Optimalizovaný Obvod HDAM - V modelu CD 60 byl patentovaný obvod HDAM oproti předchozí verzi ještě více optimalizován díky symetrickému umístění součástek na desce plošných spojů a vytvoření přímější cesty signálu. Tato aktualizace zlepšuje zvukovou scénu oproti předchozím modelům ve snaze o Nejmuzikálnější Zvuk.
  • Napájecí Zdroj s Vysokými Proudy - Napájecí zdroj CD 60 využívá rychlé Schottkyho bariérové diody s vysokým proudem, kondenzátory pro ukládání proudu s vyšší hodnotou a vylepšené regulátory napětí ve srovnání s předchozími modely této třídy. Předimenzované kondenzátory v napájecím zdroji zlepšují stabilitu proudu a snižují šum při velmi náročném poslechu.
  • Přehrává Hi-Res Soubory z USB Vstupů
  • CD 60 dokáže přehrávat soubory MP3, WMA, AAC a WAV, FLAC HD, ALAC, AIFF (až 192 kHz/24bit) a DSD (až 5,6 MHz) z připojeného paměťového zařízení USB.

 

DETAILY

Tlačítko Vstup: Přepíná mezi USB vstupem a CD.

Obrazovka: Zobrazuje všechny potřebné informace o nastavení, ovládání produktu a přehrávané hudbě.

USB-A: Digitální přehrávání souborů na USB disku.

Kontrola Přehrávání: Play, Pauza, Stop a navigace mezi skladbami vašich CD.

 

Mechanika: JTL101Y
Podporované disky: CD / CD-R / CD-RW
Analogové audio výstupy: 1x zlacené cinche
Digitální audio výstupy: 1x koaxiální / 1x optický
Frekvenční rozsah: 2 - 50 000 Hz (-3 dB)
Celkové harmonické zkreslení: 0,0015% (CD)
Odstup signál/šum: 118 dB (CD)
Dynamický rozsah: 101 dB (CD)
Výstupní obvody: HDAM + HDAM-SA2
Napájecí transformátor: EI
D/A převodník: ES9016K2M
Volitelný filtr: Ano (1, 2)
Rozměry (š x v x h): 44,2 x 12,9 x 39,6 cm
Váha: 7,5 kg