Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
 

AUDIOQUEST SLIP-XTRM 14/4

 

Reproduktorový kabel SLIP XTRM 14/4 - prémiový reprokabel nejvyšší kvality - ideální do aplikací, kde na kvalitě zvuku opravdu záleží

Reproduktorové kabely řady SLIP jsou již mnoho let úspěšně využívány a oceňovány v mnoha instalacích. Teprve nyní však dokážeme odpovědět na otázku. "Můžete nabídnout pro náročnější zákazníky podobný kabel s vyšší kvalitou, ale se stejně snadnou instalací?" Ano, nyní vstupuje na trh nová řada reproduktorových kabelů AUDIOQUEST SLIP XTRM.

1 390 Kč
Značka AudioQuest
Kategorie Metráž
 

U nové řady kabeláže je inovovovaná geometrie kabelu True Concentric Conductor a vodiče jsou kombinací vláken s dlouhým zrnem LGC a prémiové hlazené mědi PSC. Výsledkem je vyšší čistota zvuku a nižší zkreslení, způsobované interakcí jednotlivých pramenů. Léty prověřené a oceňované vlastnosti jako ohebnost a povrch z materiálu (se značením délky), díky kterému je možné velmi snadno kabel protahovat při instalacích, však zůstávají neměnné.

Jednoduše se jedná o určitě nejvýkonější řadu reproduktorových kabelů, nejen pro instalace, s certifikací CL3 / FT4 v nabídce společnosti AudioQuest!

  • Žíly jsou samostatně izolované, společně opláštěné do jednoho vodiče
  •  Ideální pro instalace do "husích krků" a díky 4 vidičům v soustředěném svazku také do Bi-Wire aplikací
  •  MateriálPolotuhý soustředný svazek vodičů z mědi s dlouhými zrny (LGC) v kombinaci s mědí s hladkým povrchem (PSC)
  •  Průměr: 4 × 14 AWG (2,08 mm²)

  Uvedená cena je za 1 metr, objednat lze také celou cívku 50 m nebo 100 m!