Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
 

AUDIOQUEST SLIP-XTRM 14/2

 

Reproduktorový kabel SLIP XTRM 14/2 - prémiový reprokabel nejvyšší kvality - ideální do aplikací, kde na kvalitě zvuku opravdu záleží

Reproduktorové kabely řady SLIP jsou již mnoho let úspěšně využívány a oceňovány v mnoha instalacích. Teprve nyní však dokážeme odpovědět na otázku. "Můžete nabídnout pro náročnější zákazníky podobný kabel s vyšší kvalitou, ale se stejně snadnou instalací?" Ano, nyní vstupuje na trh nová řada reproduktorových kabelů AUDIOQUEST SLIP XTRM.

749 Kč
Značka AudioQuest
Kategorie Metráž
 

nové řady kabeláže je inovovaná geometrie kabelu True Concentric Conductor a vodiče jsou kombinací vláken s dlouhým zrnem LGC a prémiové hlazené mědi PSC. Výsledkem je vyšší čistota zvuku a nižší zkreslení, způsobované interakcí jednotlivých pramenů. Léty prověřené a oceňované vlastnosti jako ohebnost a povrch z materiálu (se značením délky), díky kterému je možné velmi snadno kabel protahovat při instalacích, však zůstávají neměnné.

 Jednoduše se jedná o určitě nejvýkonější řadu reproduktorových kabelů, nejen pro instalace, s certifikací CL3 / FT4 v nabídce společnosti AudioQuest!

  •  Žíly jsou samostatně izolované, společně opláštěné do jednoho vodiče
  •  Ideální pro instalace do "husích krků"
  •  MateriálPolotuhý soustředný svazek vodičů z mědi s dlouhými zrny (LGC) v kombinaci s mědí s hladkým povrchem (PSC)
  •  Průměr: 2 × 14 AWG (2,08 mm²)