Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 3
 

Pro-Ject Lube It

 

High-tech mazací olej pro gramofony Pro-Jects neinvertním ložiskem  ideální pro řady Elemental, Essential, Debut, Xpresion a Xperience

499 Kč
Značka PRO-JECT
Kategorie Gramofon Příslušenství
 

Gramofon je jemný a přesný přístroj, který potřebuje řádnou péči. Motor pohání talíř a v průběhu času se bez potřebného mazání začne ložisko opotřebovávat. Samotné mazivo se spotřebovává také, což je způsobeno mnoha faktory, jako je klima a vlhkost. Proto nelze přesně doporučit dobu, po které je nutné nové promazání ložiska. Nejlepší je proto udržovat ho neustále mastné.

 LUBE IT pomáhá udržovat ložisko v dokonalém stavu a zajišťuje tak hladké přehrávání a nízké hodnoty kolísání rychlosti. a Pokud jde o množství maziva, je doporučeno použít pouze takové množství, které považujete pro konkrétní aplikaci za dostatečné. Oleje by však nikdy nemělo být tolik, aby bylo nutné přebytečnou mastnotu čistit z gramofonu.

S mazivem Lube it můžete trvale udržet ložisko vašeho otočného talíře hladké a zajistit tak dokonalé přehrávání i po mnoha letech používání.

Olej Lube it je určen pouze pro gramofony s neinvertním ložiskem jako jsou Pro-Ject Elemental, Primary, T-Line, Essential, Debut, The Classic, Juke Box a X1- X2 

 U modelů s invertním ložiskem doporučujeme používat mazcí tuk GREASE IT .

 Obsah balení: Předplněný aplikátor s obsahem náplně 5 ml