Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 4
 

Bowers & Wilkins PX 7 S2

 

Na míru navržené 40mm měniče a 24bitová bezdrátová platforma Px7 S2 společně vytvářejí skutečně pohlcující poslechový zážitek, který vám umožní slyšet více z toho, co umělec chce, abyste slyšeli.

Poslechněte si, jak vaše hudba skutečně zní  Společnost Bowers & Wilkins je důvěryhodná mezi hudebními profesionály po celém světě, protože poskytuje ten nejdetailnější, nejpřirozenější a nejniternější zvuk. Sluchátka Px7 S2 vás přiblíží originální nahrávce, takže uslyšíte hudbu přesně tak, jak ji umělec zamýšlel.

Sluchátka Px7 S2 používají 40mm měniče navržené na míru, pečlivě nakloněné uvnitř každého náušníku, aby byl poslech skutečně soustředěný a pohlcující. Výsledkem je prvotřídní zážitek ze sluchátek.

Zrušte hluk, ne hudbu Sluchátka Px7 S2 využívají celkem šest mikrofonů pro vynikající potlačení šumu, které odstraní nežádoucí rušivé vlivy, aniž by poškodily dynamiku a energii vaší oblíbené hudby. Pečlivé umístění a natočení těchto mikrofonů zajišťuje také vynikající kvalitu hovorů, a to i v hlučném prostředí.

Prémiový design, perfektně padnoucí Sluchátka Px7 S2 byla pečlivě navržena pro pohodlný a dlouhodobý poslech, s luxusními náušníky z paměťové pěny, které dokonale obepínají a tlumí vaše uši, a s elegantním látkovým povrchem.

Běžná cena 11 490 Kč
Ušetříte 3 500 Kč (–30 %)
7 990 Kč
Značka Bowers & Wilkins
Webová stránka značky bowerswilkins.com
Kategorie Bezdrátová
 
Technická výbava: Aktivní potlačení hluku
: USB-C nabíjecí rozhraní
Bluetooth kodeky: aptX Adaptive / aptX HD / aptX / AAC / SBC
Bluetooth profily: A2DP / AVRCP / HFP / HSP / BLE GATT
Měniče: 2x 40 mm dynamický s membránou z bio celulózy
Mikrofony: 4x pro ANC + 2x pro hovory
Zkreslení: < 0,1% (1 kHz / 10 mW)
Výdrž baterie: 30 hodin
Čas dobíjení: 2 hodiny
Váha : 307 g