Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
 

AUDIOQUEST WOLF

 

AUDIOQUEST WOLF - High End subwooferový kabel se zemnícím vodičem. 1x RCA - 1x RCA.

  • Vodiče z dlouhých vláken 10% stříbra
  • Dutá fluorpolymerová izolace – FEP
  • Dielectric-Bias System (DBS)
  • Čtyřvrstvý (karbonový) systém pro rozptýlení vnějších vlivů (NDS)
  • Trojitě vyvážená geometrie
  • Za studena svařované RCA konektory z červené mědi potažené stříbrem
  • Uzemnění
Varianta
26 990 Kč 33 490 Kč od 26 990 Kč
Značka AudioQuest
Kategorie Subwooferové
 

High End subwooferový kabel se zemnícím vodičem. 1x RCA - 1x RCA.

Vlk je největší z řádu psovitých, což zahrnuje mimo všechny rasy psů také lišky a kojoty. Vlci jsou extrémně inteligentní, jde přece jen o vlastnost umožňující přežití v divočině. Jsou také známí svým typickým vytím, které používají namísto štěkotu ke komunikaci s dalšími vlky. Běžně jsou vlci považováni za agresivní a „zlé,“ obecně ale spíše boje nevyhledávají a ve skutečnosti jsou docela přátelští k ostatním psům či lidem, se kterými přijdou do kontaktu. Protože jsou schopni tvořit silná emocionální pouta, není divu, že lidé cítí spřízněni s těmito komplexními a nádhernými zvířaty.

Vodiče z dlouhých vláken 10% stříbra: Pevné vodiče eliminují interakce mezi vlákny a chvění, běžné zdroje rušení. Pevné postříbřené vodiče jsou perfektní při použití vysokofrekvenčních signálů. Tyto signály právě pro svou vysokofrekvenčnost cestují téměř výlučně na povrchu vodiče. Protože je povrch tvořen vysoce čistým stříbrem, výkon je velmi blízko výkonu kabelu zčistého stříbra, ale cena takového kabelu se blíží spíše kabelu měděnému. Jedná se o neuvěřitelně cenově přijatelný způsob výroby velmi kvalitních subwooferových kabelů.

Dutá fluorpolymerová izolace – FEP: Jakýkoliv pevný materiál přiléhající k vodiči se ve skutečnosti stává součástí nedokonalého obvodu. Izolace kabelů a desky plošných spojů absorbují energii a způsobují ztráty. Část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení.Wolf vodiče využívají k izolaci dutou fluor-polymerovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a FEP je nejlepší extrudovaná pevná izolace, která absorbuje méně energie než jiné materiály. FEP dutá izolace v Niagaře má kolem sebe téměř nic než vzduch okolo pevného PSS vodiče. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk, než při použití běžných materiálů.

Dielectric-Bias System (DBS): Aktivní systém na polarizaci dielektrika. Izolace zpomaluje signál uvnitř vodiče, systém DBS vytváří silné elektrostatické pole, které "sytí" a polarizuje (organizuje) molekuly izolace. Toto minimalizuje ukládání energie v izolaci a eliminuje četná nelineární zpoždění, která se zde vyskytují. Zvuk má poté překvapivě čisté pozadí, vyniknou detaily a také dynamický kontrast. Baterie vydrží roky, zkušební tlačítko a zabudovaná LED umožňují jejich občasnou kontrolu.

Čtyřvrstvý (karbonový) systém pro rozptýlení vnějších vlivů (NDS): Dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání pozměnění zvuku.

Trojitě vyvážená geometrie: Tři vodiče ve "trojitém vyvážení" kabelu Wolf zajistí, že budou kladné i záporné signály mít stejné málo-zkreslující vodivé cesty ať už bude kabel zakončen RCA nebo XLR konektory.

Za studena svařované RCA konektory z červené mědi potažené stříbrem: Tato konstrukce konektoru umožňuje perfektní studené spojení mezi kabelem a konektorem. Toto spojení mezi konektorem a vodičem je umožněno systémem svařování za studena, které umožňuje lepší připojení a zajišťuje nedotčenou strukturální integritu vodiče. Systém svařování za studena zahrnuje kombinaci vysokého tlaku v bodě spojení a použití stříbrné pasty.

Uzemnění: Ojediněle se může vyskytnout bzučení v případě, že nejsou subwoofer a AV přijímač propojeny jedním kabelem. Pakliže se tento problém vyskytl, zkuste připojit lopatky uzemňovacího vodiče na kovové šasi subwooferu nebo k šasi vysílací jednotky.

Odkazy:

Oficiální stránky kabeluWolf (anglicky, Audioquest.com)