Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
 • 1 z 4
 

Dynaudio Special Forty + Stand 20 zdarma

 

Jubilejní regálové reproduktory vyrobené u příležitosti 40. výročí založení firmy Dynaudio. Special Forty ztělesňují 40 let výzkumu a inovací v jednom kompaktním, ale zato nebojácném reproduktoru. Základem je speciálně navržený výškový měnič Esotar Forty, který nenajdete v žádném jiném reproduktoru. Tento 28 mm skvost s hedvábnou lakovanou kalotou byl navržen tak, aby maximalizoval proudění vzduchu pro ukázkovou kultivovanost a přesnost. Doplňuje jej 170 mm středobasový měnič odvozený z vyšších sérií Confidence a Evidence. Jeho membrána je vyrobena z MSP (polymeru silikátu hořčíku), což je patentovaný materiál, který poskytuje tu správnou kombinaci tuhosti, tlumení a stability. Oba měniče jsou poháněny hybridním magnetickým systémem s neodymovými magnety pro dokonalou kontrolu dynamiky.

Celek podtrhuje krásné povrchové provedení skříňky s jemně pruhovanou dýhou ve dvou limitovaných barvách ve vysokém lesku.

Hliníkové stojany pro větší regálové reproduktory Dynaudio. Poskytují stabilní platformu všem velkým stojanovým reproduktorům od modelu Emit 20 až po Special Forty a Contour 20. Pro nepodporované nebo starší modely jako například Contour 1.4 nebo Confidence C1 je také možné zakoupit volitelný adaptér.

82 990 Kč
Značka DYNAUDIO
Kategorie Reprosoustavy
 
 • jubilejní regálové reproduktory Dynaudio
 • 28 mm výškový měnič Esotar Forty s hedvábnou kalotou
 • 170 mm středobasový měnič z MSP (polymeru silikátu hořčíku)
 • hybridní magnetický systém s neodymovými magnety
 • výhybka prvního řádu s dělící frekvencí 2000 Hz
 • široký frekvenční rozsah od 41 Hz až do 23 000 Hz
 • limitovaná povrchová úprava ve vysokém lesku
 • navrženy i vyrobeny v Dánsku

 • Stand 20 má v přední části dutý vnitřek a dodává se s plastovým pytlem, který usnadňuje plnění stojanu pískem bez rozsypání. V zadní části se nachází šikovná přihrádka na kabely s velkým výřezem v horní části, což umožňuje snadné vedení reproduktorových kabelů bez rizika ohnutí. Základna je standardně vybavena gumovými nožičkami, které se používají při umísťování stojanu na tvrdé podlahy. Součástí jsou také praktické hroty, které jsou ručně nastavitelné z horní strany základny. Horní deska je osazena nepřilnavými gumovými podložkami, které poskytují dostatečné tření, aby reproduktory nespadly ani při naklonění stojanu v rozmezí 10 stupňů, a zároveň minimalizují nechtěné vibrace.
 • Stand 20 má celohliníkovou konstrukci s jemným strukturovaným povrchem. Tvar sloupku i základny odpovídá designovému jazyku nejnovějších reproduktorů Dynaudio. Logo je nenápadně integrováno v odlitku základny, což v porovnání s běžným nalepeným logem poskytuje prémiový vzhled a dlouhotrvající odolnost. Stand 20 je k dispozici v černé a bílé povrchové úpravě.