Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 4
 

Marantz NR1711

 

Slim 7.2Ch 8K AV Receiver s HEOS Built-in

AV receiver Marantz NR1711 7.2ch 8K AV přináší obklopující hi-fi zvuk z kompaktního šasi. S poloviční výškou, než má tradiční AV receiver, NR1711 podporuje multi-dimenzionální audio formáty Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X, a DTS Virtual:X.

Vychutnejte si vynikající video výkon díky nejnovějším technologiím HDMI – jako jsou 8K/60Hz pass-through nebo upscaling eARC, podpora různých formátů HDR včetně HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR, a rovněž nejnovější herní technologie jako 4K/120Hz** pass-through, Variable Refresh Rate (VRR) a Auto Low Latency Mode (ALLM).

qY4XzDjyCZaVQYpHrUY7KH-200-80

stažený soubor (1)

 

Běžná cena 23 490 Kč
Ušetříte 5 500 Kč (–23 %)
17 990 Kč
Značka MARANTZ
Kategorie Receivery
 
  • Štíhlý design a výjimečné provedení:Se svým štíhlým profilem poloviční výšky se srovnání s tradičním AV receiverem, nový Marantz NR1711 přináší výjimečné provedení a kvalitu zvuku.
  • 7ch diskrétní výkonový zesilovač pro veškerou vaši domácí zábavu:S výkonem 90W na kanál si vychutnejte Vaše oblíbené filmy v překvapující kvalitě.
  • Podpora nejnovějšího HDMI:Obsahuje jeden dedikovaný 8K vstup a jeden výstup pro 8K video ze zdrojů 8K; upscaling 8K je k dispozici na všech šesti HDMI portech.
  • Podpora Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI:eARC HDMI výstup přenáší nekomprimované a object-based audio formáty jako jsou Dolby Atmos a DTS:X - přímo z aplikace smart TV do Vašeho AV receiveru.
  • Staňte se součástí akce s posledními technologiemi v oblasti kina:S 8K/60Hz pass-through nebo upscaling společně s HDR10+, HLG, Dolby Vision, a rovněž podporou Dynamic HDR zažijete výjimečnou kvalitu obrazu co do jasu, čistoty, a kontrastu.
  • Posuňte hraní na vyšší level:Zvýšení herní vzrušení s redukovaným zpožděním videa díky technologiím 4K/120Hz** pass-through, Variable Refresh Rate (VRR) a Auto Low Latency Mode (ALLM), a Quick Frame Transport (QFT).
  • Hi-Res audio streaming pro Hi-Fi nadšence:Užívejte si přehrávání Vašich oblíbených souborů v kvalitě Hi-Res s podporou FLAC, ALAC, a WAV, a rovněž DSD 2.8/5.6MHz.
  • Přináší HEOS Built-in a bezplatnou aplikaci HEOS App:Váš klíč ke streamování digitální hudby, multi-room zvuku, a hlasového ovládání – v celém vašem domově.
  • Integrovaný Bluetooth a Wi-Fi s podporou dual band 2.4GHz/5GHz:Solidní bezdrátová konektivita dokonce i ve stísněném prostředí.