Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Marantz CINEMA 60 DAB

 

Marantz CINEMA 60 DAB - 7.2 Kanálový | 100 wattový AV receiver

Vysoce výkonný 7.2 kanálový AV receiver se zesílením 100 W na kanál, Dolby Atmos, DTS:X, 8K Ultra HD a vestavěným streamováním HEOS. CINEMA 60DAB je novým standardem základního luxusního domácího kina.

Receivery a zesilovače Marantz řady CINEMA, postavené na desetiletích bohatého dědictví, navržené v nadčasovém stylu a zkonstruované pro nejvyšší výkon, jsou základem nejnáročnějších domácích kin na světě.

29 990 Kč
Značka MARANTZ
Kategorie Receivery
 

 

  • Dokonalé Výkony - Poutavá prostorovost, vřelý a bohatý tón a realistická dynamika jsou legendárními charakteristickými znaky zvuku Marantz.
  • Výjimečný Design- CINEMA 60 DAB je moderním vyjádřením nadčasových principů designu a zahrnuje náš ikonický průzor, symetrii a vizuální prvky představující legendární kvalitu Marantz.
  • Technologický Leader - CINEMA 60 DAB  je vybavena nejnovějšími formáty pohlcujícího zvuku, videem v rozlišení 8K, optimalizací místnosti, streamováním a dalšími technologiemi, které vám usnadní a zkvalitní zábavu. 
  • Výkon - Mistr Zvuku Marantz pečlivě vyladil CINEMA 60 DAB pro úžasný výkon s našimi patentovanými zesilovacími obvody HDAM, aby vytvořil ten nejhudebnější zvuk ve vaší domácnosti.
  • Styl - Dokonalost je slyšet a vidět. CINEMA 60 DAB se vyznačuje architektonickým designem, který se může objevit v jakémkoli luxusním prostředí nebo zůstat nenápadný.
  • Přizpůsobitelnost - Promyšleně vybrané možnosti připojení, flexibilní uspořádání reproduktorů a možnost jemného doladění vám umožní přizpůsobit si systém CINEMA 60 DAB podle svých představ.
  • Nenásilný- Díky dodávanému dálkovému ovladači, přístupným ovládacím prvkům na předním panelu a intuitivnímu procesu nastavení na obrazovce se budete ihned cítit jako zkušený uživatel.
Počet zesílených kanálů: 7
Výkon na kanál: 100 W (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0.08% 2 kanály)
Třída zesilovače: A/B
DTS: DTS HD Master, DTS:X, DTS Neural:X, DTS Virtual:X
Dolby: Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, Dolby Atmos Music, Dolby Surround
Ostatní prostorové formáty: -
HDMI: 6 vstupů / 2 výstupy
Zpracování signálu (pre-out): 7.2
Rozměry (Š x H x V): 44,2 x 35,4 x 23,5 cm
Váha: 10,9 kg