Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 10
 

Marantz STEREO 70s

 

Pořiďte si pořádnou domácí zábavu s pouhými dvěma reproduktory. Veškeré technologie, které najdete v plnohodnotných AV receiverech, ve štíhlém stereofonním receiveru s přepínáním HDMI, vestavěným streamováním HEOS, phonem a rádiem FM/DAB+.

Vstupte do nového světa vysokého výkonu, historického dědictví a legendárního řemesla.

75 Wattů Na Kanál

Vestavěný plně diskrétní stereofonní zesilovač produkuje čistý, detailní, teplý, prostorový a dynamický zvuk z jakéhokoli zdroje.

Běžná cena 23 990 Kč
Ušetříte 1 000 Kč (–4 %)
22 990 Kč
Značka MARANTZ
Kategorie Stereo receivery
 

8K HDMI

STEREO 70s je kompatibilní s různými video streamery, herními systémy a televizory díky šesti vstupům HDMI, z nichž tři jsou 8K.

Dvojitý Výstup Pro Subwoofer

Přidejte hluboké a působivé basy díky dvěma výstupům pro subwoofer. Charakteristiku výhybky můžete ovládat v nabídce nastavení.

Výstupy Pre-Amp

Využijte režim předzesilovače pro připojení externího zesilovače pro ještě vyšší kvalitu zvuku a větší výkon, pokud se později rozhodnete pro upgrade.

 Domácí kino z pouhých dvou kanálů

Vstupy HDMI a ARC usnadňují připojení k chytrým televizorům, herním konzolím a streamovacím zařízením. Nabídka nastavení je snadno ovladatelná prostřednictvím displeje na obrazovce a rozsáhlá správa subwooferu je obvyklejší u vícekanálových receiverů prostorového zvuku. STEREO 70s vám tyto funkce nabízí v přístroji, který podporuje dva reproduktory a snadno se nastavuje.

High Resolution Audio

Objevte neuvěřitelnou věrnost skladeb se zvukem ve vysokém rozlišení díky možnosti dekódovat až 24bitové/192kHz bezztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV a také stopy DSD 2,8MHz a 5,6MHz prostřednictvím portu USB na zadním panelu a síťových zdrojů. Můžete také poslouchat další oblíbené typy souborů, jako jsou MP3.

Štíhlý a elegantní

Design Marantz je nadčasově elegantní - je výrazem hudebních zvukových krajin, které jeho produkty vytvářejí. Naše filozofie symetrie je patrná ve zvuku i v designu. Díky pečlivě zkonstruovanému kompaktnímu šasi se STEREO 70s vejde tam, kam se běžná zařízení nevejdou.

HEOS® Built-in Multi-Room-Streaming

Díky vestavěné technologii HEOS® si můžete vychutnat oblíbenou hudbu v kterékoli místnosti svého domova a vychutnat si bezdrátový zvuk v celé domácnosti. Přehrávejte stejnou skladbu v každé místnosti nebo si vyberte jinou skladbu pro každou připojenou místnost - volba je na vás.

Výstupní výkon: 75 W / kanál (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0.08% 2 kanály)
Výkonový zesilovač: Diskrétní, třída A/B
Počet zpracovávaných kanálů: 2.1
HDMI vstupy / výstupy: 6 / 1
Analogové vstupy / výstupy: 3 / 1
Phono vstup: Ano (MM)
Digitální vstup: 1x koax / 1x optika
Multiroom výstup: 1x analogový
Multikanálový pre-out: 2.2
AM / FM tuner: Ano
HDMI: HDCP 2.3 / ARC / až 8K
Dynamický obraz: HDR / HLG / Dolby Vision / HDR10+ / Dynamic HDR
Zvuk ve vysokém rozlišení: Ano (FLAC HD 192/24 / WAV 192/24 / ALAC 192/31 / DSD 5,6 MHz)
Streamovací platforma: HEOS / Roon
Síťová připojení: Ethernet / Wi-Fi / Bluetooth (vč. přenosu do sluchátek)
Rozměry (š x v x h): 44,2 x 10,9 x 38,6 cm
Váha:

8,4 kg