Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
 • 1 z 5
 

Marantz AV7706

 

MARANTZ AV7706 je vytvořen pro nadšence domácích kin, kteří chtějí vše - všestrannost, flexibilitu a muzikálnost. Předzesilovač přesně zpracovává jakýkoli druh stereo nebo vícekanálového zvukového formátu s vysokým rozlišením. Vychutnejte si vynikající kvalitu surround zvuku z nejnovějších formátů včetně Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced a Auro-3D. AV7706 zvyšuje kvalitu zvuku jemným zpracováním všech signálů prostřednictvím vlastních zesilovacích modulů Current Feedback HDAM společnosti Marantz, před jejich předáním vysoce kvalitním 11.2ch XLR nebo 11.2 RCA výstupům a samostatným výkonovým zesilovačům.

Běžná cena 69 990 Kč
Ušetříte 3 000 Kč (–4 %)
66 990 Kč
Značka MARANTZ
Kategorie A/V Receivery
 

Užijte si vynikající výkon videa díky nejnovějším technologiím HDMI, jako je 8K/60Hz pass-through nebo upscaling (úprava kvality rozlišení z nižší na vyšší), podpora různých formátů HDR včetně HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR, stejně jako nejnovější herní technologie jako 4K/120Hz pass-through, Variable Refresh Rate (VRR) a Auto Low Latency Mode (ALLM).

Klíčové charakteristiky


 • Špičkový AV předzesilovač s 11.2ch předzesilovačem XLR pro maximální flexibilitu domácího kina a věrnost hudby
 • Představujeme nejpokročilejší trojrozměrné zvukové formáty: Podporovány jsou technologie Dolby Atmos, Virtualization Technology Dolby Atmos Height, DTS:X a DTS Virtual:X, IMAX Enhanced a Auro-3D, které vám umožní poslouchat všechny Vaše oblíbené audio styly.
 • Pokročilá 32-bit konverze pro všechny kanály: Pro optimální věrnost a nejširší dynamický rozsah s nejnižším zkreslením je AV7706 vybaven pokročilými 32bitovými převodníky AKM D/A ve všech kanálech. To zajišťuje konzistentní vysokou věrnost a přesné sladění napříč všemi kanály pro maximální zážitek z poslechu.
 • Exkluzivní komponenty umocňují zvukovou signaturu Marantz: Patentované obvody HDAM společnosti Marantz, obvody Current Feedback, 32bitové převaděče AKM AK4458 a hybridní PLL Clock Jitter Reducer produkují detailnější a dynamičtější zvuk.
 • Audyssey MultEQ XT32 automatizované nastavení a akustická korekce místnosti s Dynamic Volume, Dynamic EQ, Sub EQ HT a Low Frequency Containment poskytují vyvážení celého rozsahu, včetně hlubokých basů s vylepšeným rozlišením.
 • Podpora 8K/60Hz a 4K/120Hz** pass-through pro každou zábavu: Díky nejnovější technologii s podporou HDMI si můžete vychutnat video v kvalitě 8K ze svých zdrojů 8K nebo s 8K upscalingem ze zdrojů Full HD nebo 4K.
 • HDMI eARC objektová podpora zvuku: eARC (Enhanced Audio Return Channel) podporuje přenos 3D zvuku z Vašeho TV pomocí jediného HDMI připojení pro nejjednodušší nastavení.
 • Nejlepší technologie pro domácí kina: Podpora nejnovějších formátů HDR včetně HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, barevného rozlišení 4:4:4 a BT.2020, stejně jako Dynamic HDR poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu pro jas, čistotu a kontrast.
 • Nový level pro hry: Užijte si hraní s 4K/120Hz** pass-trough, stejně jako s Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT) a Auto Low Latency Mode (ALLM), který omezuje nebo eliminuje zpoždění a trhání snímků.
 • Vestavěný HEOS: Téměř neomezené zdroje hudby: Streamujte z hudebních služeb jako Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, Tidal a další, nebo streamujte přímo z chytrých zařízení prostřednictvím AirPlay 2 nebo Bluetooth
 • Phono EQ Stage s HDAM: Komponent HDAM Marantz AV7706 překonává řešení operačních zesilovačů díky své vysoké rychlosti a udržuje čistý zvukový signál pro výjimečný zvukový výkon.
 • Duální výstupy pro subwoofer: Obklopte se varovnanými a přesnými basy. AV7706 je vybaven dvěma výstupy pro subwoofer pro vyrovnání nízkých frekvencí a zlepšení rozptylu basů, vyhýbání se špičkám a slyšitelným poklesům. Připojené subwoofery lze kalibrovat samostatně díky technologii Audyssey Sub EQ HT pro plynulejší basový výkon šitý na míru Vaší místnosti.

Pokročilý 11.2ch předzesilovač - Zažijte variabilní nastavení domácího kina s novým procesorem / předzesilovačem Marantz AV7706. Díky 11.2ch výstupům XLR a RCA je AV7706 vybaven externím zesilovačem špičkové kvality pro ty nejnáročnější aktivní reproduktory. Užijte si audiofilský zvuk, který očekáváte od Marantz, v kombinaci s nejnovějším dekódováním videa a audia, stejně jako hlasové ovládání s Vašimi oblíbenými hlasovými asistenty.

 Sofistikovaná technika - s 11.2ch předzesilovači na obou konvenčních RCA konektorech a symetrickými XLR konektory je AV7706 navržen pro spolupráci s vysoce kvalitními externími výkonovými zesilovači, jako jsou Marantz MM8077, MM7055 a MM7025. AV7706 je nejen vynikajícím AV procesorem, ale také mimořádným analogovým předzesilovačem s deskou obvodů HDAM. Použitím proprietárních HDAM společnosti Marantz poskytuje předzesilovač AV7706 optimální separaci kanálů, minimální přeslechy a vylepšený poměr signál/šum pro přesné rozlišení detailů a stereo obraz, zatímco ELNA kompenzátory analogové sekce zajišťují výjimečnou čistotu, rozlišení a dynamiku. Vše dohromady ve správném poměru zaručuje jedinečný zvuk Marantz.

 Pokročilá konektivita 8K HDMI s podporou eARC -  Marantz AV7706 obsahuje 8 HDMI vstupů a 3 výstupy pro všechny Vaše oblíbené zdroje. Jeden dedikovaný 8K vstup podporuje 8K/60Hz nebo 4K/120Hz** pass-through, subsampling Pure Color 4:4:4, Dolby Vision, HLG, HDR10, video 21:9, 3D a BT.2020 pass-through, zatímco nejnovější standard ochrany proti kopírování HDCP 2.3 je podporován na všech HDMI vstupech. AV7706 s nejnovějšími technologiemi a specifikacemi HDMI Vám umožní posunout domácí zábavu na novou úroveň s podporou HDR10+, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Video procesor může také provést upscaling Vašeho původního zdroje videa až do kvality 8K. AV7706 je navíc vybaven HDMI eARC, který podporuje 3D zvukové formáty jako Dolby Atmos® a DTS:X® v mistrovské kvalitě z Vašeho TV zdroje. Pro Vaše pohodlí se Vaše HDMI vstupy automaticky přejmenovávají podle informací poskytnutých zdrojem, pokud jsou tyto informace k dispozici.

 Podpora Full 3D audio - Ponořte se do multidimenzionálního zvuku s nejnovějšími formáty surround, včetně Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X®, DTS Virtual:X ™, IMAX® Enhanced a Auro-3D®.

 Další kapitola filmové zábavy -  AV7706 nabízí nejkvalitnější, křišťálově čistý zážitek ze sledování videa. Užijte si své filmy s 8K/60Hz pass-through nebo upscalingem, stejně jako s nejnovější technologií HDMI, jako je Dynamic HDR a Quick Media Switching (QMS), která se používá ve filmech k eliminaci zpoždění obrazu.

 Marantz HDAM a topologie Current Feedback -  AV7706 je vybaven exkluzivní technologií Marantz Hyper Dynamic Amplifier Module (HDAM), která poskytuje ultra rychlou rychlost přeběhu, skutečně širokopásmový výkon a maximální dynamický rozsah pro optimální kvalitu zvuku. Technologie Current Feedback, kterou společnost Marantz poprvé představila před téměř 70 lety, nahrazuje konfiguraci zpětné vazby napětí, která je typická pro AV receivery, a poskytuje širokopásmovou uzavřenou smyčku a strmou rychlost přeběhu pro dokonalou věrnost u širokopásmových audio zdrojů.

 Více než 60 let audiofilského dědictví - Společnost Marantz, která byla založena v roce 1953, má bohatou historii navrhování zvukových komponent přijímaných milovníky hudby a kritickými posluchači po celém světě. Protože na hudbě záleží, AV7706 navazuje na naši dlouhou tradici poskytování nejlepšího poslechového zážitku ve své třídě pro hudbu a kino.

 Nejhudebnější zvuk -  Široké vyladění zvukovými mistry Marantz v nejmodernějších zařízeních, s cílem poskytnout vynikající zvukovou signaturu. Žádný komponent neopustí ruce zvukových mistrů Marantz, dokud neprojde přísným testováním. Obklopte se nejhudebnějším zvukem z jakéhokoli zdroje.

 Dokonalé připojení 8K HDMI - Marantz AV7706 obsahuje osm HDMI vstupů a tři výstupy pro všechny Vaše oblíbené zdroje. S jedním vyhrazeným 8K HDMI vstupem pro podporu 8K/60Hz nebo 4K/120Hz** pass-through s dílčím vzorkováním Pure Color 4:4:4. 4K/120Hz** (4:2:0 - 8bitové) Dolby Vision, HLG, HDR10, video 21:9, 3D a BT.2020 pass-through a HDCP 2.3, nejnovější standardy ochrany proti kopírování, jsou podporovány na všech HDMI vstupech. Nový AV7706 s nejnovějšími technologiemi a specifikacemi HDMI Vám umožní posunout domácí zábavu o úroveň výš s podporou HDR10+, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Video procesor je také schopen zvýšit rozlišení Vašeho původního zdroje videa až na kvalitu 8K.

 DTS:X® a DTS Virtual:X™ - Pohlcující audio obsah DTS:X® umisťuje zvuk tam, kde by se přirozeně vyskytoval v prostoru, a vytváří tak realistický multidimenzionální zvuk. Zahrnutý modul pro prostorové přemapování DTS Neural:X ™ nabízí vylepšené ponoření a zvýšený realismus ve všech Vašich oblíbených filmech. DTS Virtual:X™ poskytuje pohlcující zvuk bez výškových kanálů a vytváří virtuální efekty výšky v uspořádání reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

 Dolby Atmos® a Dolby Atmos Height Virtualization Technology -  V Dolby Atmos® pocítíte skutečně každý rozměr. Užijte si systém reproduktorů surround 5.1 nebo 7.1 a čtyři další horní reproduktory nebo čtyři výškové reproduktory Dolby Atmos pro dokonalý zážitek z domácího kina - včetně upmixeru Dolby Surround pro starší obsahy.

Pro ty, kteří nemají stropní reproduktory, využívá Dolby Atmos Height Virtualization Technology hluboké porozumění vnímání lidského zvuku Dolby a vytváří tak pocit horního zvuku z reproduktorů na úrovni posluchače.

 IMAX® Enhanced - Získejte špičkový prémiový zážitek z domácí zábavy s technologií IMAX® Enhanced - nejnovější technologií od DTS, která stanoví nový standard pro zobrazování, zvuk, měřítko a průzračnost domácího kina. Sledujte zřetelnější a jasnější obrazy. Pociťte pohlcující zvuk, který Vám rozbuší srdce, a zažijte prémiový obsah digitálně remasterovaný pomocí IMAX.

 Auro-3D® Experience -  Auro-3D® Vás obalí do živého zvuku a pozvedne zážitek z domácího kina na úžasné nové úrovně tím, že přináší vzrušení z trojrozměrného zvuku pro hudbu, hry, vysílání a filmy. Upmixing modul Auromatic obohatí Vaši stávající audiovizuální sbírku.

 S integrovanou pamětí předvoleb duálního reproduktoru - AV7706 Vám umožní uložit dva profily Audyssey a další konfigurace zesilovače. Můžete přepínat průběžně mezi dvěma nastaveními, což Vám dává svobodu vyladit Váš zážitek z poslechu pro Váš obsah nebo prostředí poslechu.

 Amazon Alexa Voice Control - Užijte si handsfree ovládání pomocí Amazon Alexa a Vašeho hlasu. Upravte hlasitost, přeskočte na další skladbu, přepněte vstupy pro různé přehrávače médií a další — "Just Ask". Stáhněte si HEOS Home Entertainment Skill pro možnost hlasových příkazů Amazon Alexa pro AV7706, zařízení HEOS, a další vybrané produkty Marantz.

 Google Assistant Voice Control - Požádejte své zařízení Google Home, aplikace Google nebo jiná zařízení s integrovaným Google Assistant, aby ovládala obsah ve Vašem poslechovém prostředí. Spusťte hudbu v aplikaci HEOS a poté požádejte Google Assistant o ovládání hlasitosti, přehrávání, pozastavení, přeskočení skladeb a další. Funkce "Works with the Google Assistant" se neustále vyvíjí.

 AirPlay 2 a Apple Siri Voice Control - Streamujte audio ze svých oblíbených hudebních služeb, jako jsou Apple Music a Spotify, nebo sledujte videa ze služeb, jako je YouTube a Netflix z jakéhokoli zařízení iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV. Poslechněte si audio dokonale synchronizované s Vašimi reproduktory ze zdrojů AirPlay 2. AirPlay 2 také podporuje zvuk z více místností - bezdrátově streamujte obsah do více zařízení kompatibilních s AirPlay 2 současně s vylepšeným vyrovnáním audia pro plynulé přehrávání. AirPlay 2 poskytuje ovládání a seskupování kompatibilních zvukových zařízení v aplikaci Apple Music nebo Home. Použijte AirPlay 2 v aplikaci nebo ovládejte hlasem prostřednictvím Siri.

 Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay 2 - Systém duální antény umožňuje streamovat nejoblíbenější hudební služby přes Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay 2. Poslouchejte své playlisty na Spotify, TuneIn, Deezer a dalších. Pomocí AirPlay 2 si můžete snadno vychutnávat hudbu Apple.

 Integrované streamování do více místností HEOS® - Integrovaná technologie HEOS® Vám umožní vychutnat si oblíbenou hudbu v jakékoli místnosti Vašeho domova a dosáhnout tak bezdrátového domácího audio zážitku. Přehrajte stejnou skladbu v každé místnosti nebo vyberte jinou skladbu pro každou propojenou místnost - výběr je na Vás. Vychutnejte si hudbu ze Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, SoundCloud, TIDAL, Napster, Deezer nebo z místních knihoven hudebních souborů. S dalšími komponenty HEOS, jako jsou reproduktory podporující HEOS, přehrávejte veškerou hudbu v jedné místnosti nebo více místnostech.

 Podpora audia ve vysokém rozlišení - Objevte neuvěřitelnou věrnost audio stop ve vysokém rozlišení se schopností dekódovat až 24-bit/192kHz soubory ALAC, FLAC a WAV lossless, a také stopy DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz (audiofilský formát SACD) prostřednictvím USB portu na předním panelu a síťových zdrojů. Můžete také poslouchat další populární typy souborů, například MP3.

 Přenos audio signálů prostřednictvím Bluetooth - Vychutnejte si své oblíbené audio bez probuzení celého domu - přenosem zvuku přicházejícího z AV předzesilovače do sluchátek Bluetooth. AV7706 Vám dokonce umožňuje přehrávat zvuk ze sluchátek Bluetooth i připojených reproduktorů současně. Pokud máte člena rodiny nebo přítele, který je sluchově postižený, doporučujeme toto nastavení.

Certifikováno "Roon Tested" - Získejte více ze své digitální hudební knihovny s prohledávatelnými a vyhledávatelnými informacemi o Vašich oblíbených umělcích a skladbách. Najděte texty, data koncertů, fotografie, životopisy, recenze a další. Je vyžadována registrace.

 Multi-source, Multi-room - Sledujte film v jedné místnosti, zatímco jiný člen rodiny přehrává skladbu ze Spotify v jiné zóně bez přerušení. Užijte si až 11.2ch surround zvuk v hlavní místnosti a samostatný zdroj nebo hudební stream až ve dvou dalších zónách. Připojte samostatný stereo zesilovač a reproduktory k výstupu pre-out pro 2. a 3. zónu.

 All Zone TV Audio - Sdílejte zvuk hlavní zóny z TV do všech svých zón bez ztráty plně diskrétního vícekanálového přehrávání v hlavní zóně. Vyberte "Source" pro druhou nebo třetí zónu z aplikace AVR Remote App, aby se zvuk hlavní zóny nepřepnul na stereo PCM.

 Připojení Smart TV - Marantz AV7706 lze ovládat pomocí dálkového ovladače Smart TV pomocí funkce HDMI CEC přidružené k Vašemu TV. Jednoduše nastavte "HDMI Control" na Vašem receiveru na ON, poté nastavte "Smart Menu" na ON a začněte ovládat AV7706 pomocí dálkového ovladače Vašeho TV. Domovská obrazovka Smart Menu nabízí rychlý přístup k výběru zdroje a prostorového režimu, nabídce nastavení AVR a čtyř Smart Select.

 Aplikace Marantz AVR Remote - Aplikace Marantz AVR Remote pro iOS a Android poskytuje úplnou kontrolu nad nejnovějšími síťovými AV receivery a předzesilovači Marantz. Slouží k zapnutí / vypnutí, úpravě hlasitosti, vstupu a nastavení nebo k okamžitému přepnutí na integrovanou aplikaci HEOS®.

 Pohodlné funkce Smart Select - Přiložený dálkový ovladač má čtyři funkční tlačítka Smart Select, takže můžete uložit svá preferovaná nebo často používaná nastavení a snadno je vyvolat za běhu - včetně vstupního zdroje, úrovně hlasitosti, zvukového režimu, konfigurace Audyssey a dokonce i nastavení "All Zone Stereo" pro párty režim. Stisknutím tlačítka AV7706 okamžitě kdykoli nakonfiguruje receiver na požadované nastavení.

 Jednoduché nastavení - Stručný návod pro uživatele AV7706 poskytuje jednoduché a přímé pokyny, jak začít. Jakmile připojíte TV k AV7706 přes HDMI, na obrazovce TV se zobrazí průvodce asistent nastavení Marantz, který Vás provede nastavením. Průvodce nastavení Vám pomůže provést zásadní nastavení pro nejlepší možnou kvalitu zvuku bez ohledu na Vaši konfiguraci. AV7706 také automaticky po připojení přejmenuje HDMI vstupy, nebo je můžete přejmenovat manuálně pro Vaše pohodlí.

 Pokročilý Audyssey MultEQ XT32 -  AV7706 je vybaven kompletní sadou pokročilých DSP algoritmů Audyssey Platinum a obsahuje automatickou akustickou korekci místnosti Audyssey MultEQ XT32. S dodávaným měřicím mikrofonem analyzuje MultEQ XT32 výstup každého reproduktoru (včetně subwooferů) až na 8 měřicích místech a generuje přesné digitální filtry, které optimalizují každý kanál pro správnou odezvu frekvence a časové domény. Audyssey Dynamic Volume vyrovnává rušivé skoky v hlasitosti (například televizní reklamy), takže můžete poslouchat na nižších úrovních a přitom si užívat jasný dialog, hudbu a zvuk. Audyssey Dynamic EQ poskytuje čirost celého rozsahu na jakékoli úrovni poslechu a Audyssey Low Frequency Containment využívá pokročilé psychoakustické algoritmy k zajištění vyvážení v celém rozsahu, včetně hlubokých basů, aniž by rušil sousedy nebo osoby v jiných místnostech Vašeho domova. Audyssey Sub EQ HT poskytuje individuální přizpůsobení DSP každého subwooferu v nastavení duálního subwooferu pro hlubší basy s vylepšeným rozlišením. Navíc Vám aplikace Audyssey MultEQ Editor dostupná při zakoupení v obchodě s aplikacemi umožní prohlížet a upravovat nastavení pro podrobné ladění a přizpůsobit zvuk přesněji Vaší místnosti a vkusu.

 Možnosti externího ovládání - Funkce externího ovládání RS232 a IP pro snadné přizpůsobení a kompatibilitu s integračními řešeními třetích stran. Marantz AV7706 nabízí možnost ovládání IP pro hlavní řídicí zařízení třetích stran a také certifikaci Control4 SDPP (Simple Device Detection Protocol) pro bezproblémovou integraci s domácí automatizační technikou Control4. Na zadním panelu se nacházejí IR (infračervené) vstupy a výstupy dálkového ovládání pro kompatibilitu dálkového ovládání s ostatními komponenty systému domácího kina.

Podpora DTS: Ano (vč. Virtual:X)
Podpora Dolby: Ano (vč. Atmos)
Auro 3D / IMAX Enhanced: Ano / Ano
Počet kanálů: 11.2
HDMI vstupy / výstupy: 8 / 3
Podpora vysokého rozlišení: 8K@60 Hz / 4K@120 Hz
Rozměry: 440 x 411 x 185 mm
Hmotnost: 10,4 kg