Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 6
 

DENON AVR-S670H

 

AVR S670H má neuvěřitelné 8K video, prostorový zvuk s vysokým rozlišením, dekodéry Dolby TrueHD a DTS HD Master Audio. A díky vestavěnému systému HEOS® můžete streamovat hudbu přes Spotify, Tidal, Amazon Music HD,AirPlay 2, Bluetooth a další.

  • Kvalita zvuku Denon:Vyplňte menší prostory dynamickým zvukem Denon.
  • Skutečný zážitek z prostorového zvuku:Podpora Dolby TrueHD a DTS-HD pro vysoce věrné prostorové přehrávání.
  • Dostupné 8K:Podporuje nejnovější technologii 8K HDMI pro úžasnou kvalitu videa.
Běžná cena 15 990 Kč
Ušetříte 2 500 Kč (–15 %)
13 490 Kč
Značka DENON
Kategorie A/V Receivery
 

OTO JE SRDCE VAŠEHO DOMÁCÍHO KINA

Vychutnejte si 8K video a skutečný prostorový zvuk z 5.2 kanálového receiveru s bezdrátovým streamováním hudby HEOS®.

STREAMOVÁNÍ HUDBY V CELÉ DOMÁCNOSTI

Díky vestavěnému systému HEOS® můžete snadno přistupovat ke streamované hudbě a sdílet ji s reproduktory podporujícími HEOS v jiných místnostech.

VYSOCE VÝKONNÝ DISKRÉTNÍ 5 KANÁLOVÝ ZESILOVAČ

Diskrétní vysokoproudové zesilovače na všech kanálech poskytují výkon až 135 W na kanál - dostatečný výkon pro většinu reproduktorů v menším prostoru.

VESTAVĚNÉ WI-FI, AIRPLAY 2 A BLUETOOTH

Poskytuje připojení Wi-Fi i Bluetooth pro bezdrátovou síť nebo přímé streamování hudby z chytrých zařízení. Pomocí AirPlay můžete streamovat Apple Music.

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ A TECHNOLOGIE KOREKCE AKUSTIKY AUDYSSEY

Náš oceňovaný asistent pro nastavení poskytuje jasné pokyny krok za krokem, které vám pomohou začít. Obsahuje software Audyssey MultEQ pro přesnou kalibraci, která optimalizuje poslech ve vaší místnosti.

 

Technologie Dolby Audio

Vysoce věrný bezztrátový zvuk Dolby TrueHD a Dolby Digital, dekodér signálu Dolby Digital Plus a upmixer Dolby Pro Logic II pro dvoukanálové zvukové signály pro vytvoření plně pohlcujícího pětikanálového prostorového zvuku.

Technolgie DTS Surround

Vysoce věrný bezztrátový zvuk DTS-HD a DTS Surround, dekódování signálu DTS 96/24 spolu s upmixerem DTS Neo 6 pro dvoukanálové zvukové signály pro vytvoření plně pohlcujícího pětikanálového prostorového zvuku.

Připojení HDMI s ARC/eARC

Podporuje nejnovější technologie na všech vstupech a výstupech HDMI. ARC (Audio Return Channel) nebo eARC (Enhanced Audio Return Channel) usnadňuje přehrávání televizního zvuku prostřednictvím AV přijímače, a to pouze pomocí jediného připojení HDMI. eARC umožňuje přenos HD zvuku, například Dolby TrueHD a DTS HD Master Audio, zatímco ARC je omezeno na běžné 5.1kanálové zvukové formáty nebo PCM.

8K/HDCP 2.3

Vychutnejte si dokonalou kvalitu obrazu 8K na televizoru nebo projektoru 8K. Podporuje průchod 8K i 8K upscaling obsahu 4K. Podporuje HDCP 2.3, nejnovější standard ochrany proti kopírování, pro klid při streamování obsahu chráněného proti kopírování.

Brilantní barvy díky HDR 10+

Podporuje HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma) a také dynamické HDR a HDR10+ pass-through. HLG nabízí technologii HDR nad vysílaným obsahem. Dynamické HDR i HDR10+ využívají dynamická metadata k optimalizaci stínů a světel při změně obrazovky.

Dolby Vision

Dolby Vision je úžasná technologie HDR, která přináší na obrazovku mimořádné barvy, kontrast a jas. Kompatibilita s Dolby Vision zajistí, že si můžete vychutnat obsah Dolby Vision z kompatibilního zdrojového zařízení a televizoru.

Hraní her nové generace HEOS Built-in

Podporuje proměnnou obnovovací frekvenci (VRR), rychlý přenos snímků (QFT) a automatický režim s nízkou latencí (ALLM) pro plynulé hraní bez zpoždění při připojení ke kompatibilním herním zařízením.

Vestavěný systém HEOS®

Díky vestavěné službě HEOS může váš AV receiver bezdrátově streamovat hudbu z různých bezplatných i prémiových streamovacích služeb přes kompatibilní komponenty HEOS. Uživatelé si také mohou bezdrátově vychutnat svou oblíbenou hudbu v kterékoli místnosti v domácnosti. Přehrávejte stejnou skladbu v každé místnosti nebo si vyberte jinou skladbu pro každou připojenou místnost prostřednictvím různých zdrojů streamování. Přidejte reproduktory Denon Home do více místností a vše ovládejte pomocí aplikace HEOS.

Airplay 2 a hlasové ovládání Apple Siri

Pomocí AirPlay 2 můžete bezdrátově streamovat hudbu ze služby Apple do AV receiveru nebo ji seskupit s dalšími reproduktory kompatibilními s AirPlay a naplnit svůj domov hudbou.

Spolupracuje s Amazon Alexa

Ovládejte AV receiver pomocí Amazon Alexa a svého hlasu. Upravte hlasitost, přeskočte na další skladbu, přepínejte vstupy pro různé přehrávače médií a mnoho dalšího - stačí si říct. Stáhněte si bezplatnou dovednost HEOS Home Entertainment Skill a povolte hlasové příkazy Amazon Alexa. Vyžaduje aplikaci Alexa a zařízení Amazon Echo, Dot nebo ekvivalentní zařízení. Dostupnost funkcí se liší podle regionu.

Podpora zvuku s vysokým rozlišením

Vychutnejte si vynikající věrnost zvuku s oblíbenými zvukovými stopami ve vysokém rozlišení. Podporovány jsou formáty ALAC, FLAC a WAV s rozlišením až 192 kHz/24bit. Je také kompatibilní se soubory DSD 2,8/5,6 MHz. Přehrávejte HD zvukové stopy z jednotky USB nebo jiných připojených disků přes síť nebo z Amazon Music HD s předplatným. Podporovány jsou také běžné soubory MP3 a WMA.

Vysílač zvuku Bluetooth

Spárujte svá oblíbená sluchátka Bluetooth s AV přijímačem a poslouchejte svou oblíbenou hudbu, filmy nebo televizní programy i v noci. Můžete také přehrávat zvuk z reproduktorů i sluchátek Bluetooth současně. Pokud máte v rodině člena nebo přítele se sluchovým postižením, doporučujeme toto nastavení. Najednou můžete připojit jeden pár sluchátek.

Asistent nastavení Denon

Oceněný průvodce Denon Setup Assistant poskytuje jednoduché a jasné pokyny, jak začít. Stačí připojit AV receiver k televizoru a podle pokynů na obrazovce televizoru připojit reproduktory, provést měření reproduktorů a připojit zdrojová zařízení. Pro větší pohodlí AV receiver automaticky přejmenuje vstupy HDMI po připojení nebo je můžete přejmenovat ručně podle vlastního uvážení.

Sada technologií Audyssey pro korekci akustiky

AV receivery Denon používají sadu softwaru Audyssey pro jednoduché a přesné nastavení a kalibraci. Pomocí dodávaného měřicího mikrofonu Audyssey změří všechny reproduktory ve vašem domácím kině a vyladí AV receiver tak, aby poskytoval co nejplynulejší a nejoptimálnější celkový poslech ve vaší místnosti. Tento AV receiver podporuje technologii korekce místnosti Audyssey MultEQ. Dalšími podporovanými funkcemi Audyssey jsou Dynamic EQ a Dynamic Volume.

Denon AVR Remote aplikace

Tato ovládací aplikace pro iOS nebo Android umožňuje ovládat AV receiver, například měnit vstupy, zvukové režimy, hlasitost, ukládat a načítat rychlé volby, zobrazovat stav AVR, informace o vstupním a výstupním signálu, měnit volitelná nastavení atd. Po výběru hudby HEOS se aplikace dálkového ovládání AVR automaticky přepne do aplikace HEOS, aby bylo možné plynule pracovat mezi dvěma aplikacemi.

Pracuje s Google Assistant

Spusťte hudbu v aplikaci HEOS a požádejte asistenta Google o ovládání hlasitosti, přehrávání, pozastavení, přeskakování skladeb, ztlumení a zrušení ztlumení.

 

Vícekanálový zvuk: bude upřesněno
Zpracovávaných kanálů: bude upřesněno
Počet zesilovačů: bude upřesněno
Kalibrace akustiky: bude upřesněno
Streamování hudby: bude upřesněno
HDMI vstup / výstup: bude upřesněno
Podporované rozlišení: bude upřesněno
Vstupy digitální: bude upřesněno
Vstupy analogové: bude upřesněno
Výkon na kanál: bude upřesněno
Rozměry (š x v x h): bude upřesněno
Váha : bude upřesněno