Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 9
 

Bowers & Wilkins Zeppelin McLaren Edition

 

Nejlepší zvuk ve své třídě a ikonický design McLaren

Bezdrátový reproduktor Zeppelin McLaren Edition, který je oslavou dlouholetého a oceňovaného partnerství mezi společnostmi Bowers & Wilkins a McLaren Automotive, superautomobilů McLaren a řady Ultimate, do nichž byla společnost Bowers & Wilkins začleněna, spojuje styl inspirovaný značkou McLaren s vysoce výkonným bezdrátovým zvukem, kterým je společnost Bowers & Wilkins proslulá. Nejlepší zvuk ve své třídě se snoubí s ikonickým designem McLaren.

21 990 Kč
Značka Bowers & Wilkins
Webová stránka značky bowerswilkins.com
Kategorie Přehrávače
 

Inspirováno značkou McLaren
Zeppelin McLaren Edition je oslavou dlouholetého oceňovaného vztahu mezi společnostmi Bowers & Wilkins a McLaren Automotive a spojuje styl inspirovaný McLarenem a vysoce výkonný bezdrátový zvuk.

Designové zajímavosti
Integrace prvků McLaren Automotive je decentní, ale stylová, s šasi v šedé barvě Galvanic Grey a stojanem a světly v oranžové barvě Papaya Orange, která je inspirována slavnou oranžovou barvou, jež vznikla na prvních závodních vozech zakladatele Bruce McLarena.

Pokročilá zvuková technologie
Zeppelin McLaren Edition je bezdrátový chytrý reproduktor přepracovaný pro věk streamování. Výškové reproduktory s dvojitou membránou, středotónové měniče FST a výkonný subwoofer společně zajišťují 24bitový stereofonní zvuk s vysokým rozlišením.

Přímé streamování
Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu tak, jak chcete. Zeppelin McLaren Edition umí streamovat z Apple® AirPlay 2®, Bluetooth aptX™ Adaptive a Spotify Connect. Deezer, Last.FM, Qobuz a TIDAL jsou k dispozici prostřednictvím aplikace Bowers & Wilkins Music.

 

Vysokotónový reproduktor: 2x 25 mm s dvojitou kopulkou
Středotónový reproduktor: 2x 30 mm FST
Basový reproduktor: 1x 150 mm
Frekvenční odezva: 35 - 24 000 Hz
Bluetooth: verze 5.0
Bluetooth kodeky: aptX™ Adaptive / AAC / SBC
Streamování: B&W Music (Deezer / Qobuz / TIDAL) / AirPlay 2 / Spotify Connect
Funkce: Dynamické EQ / Digitální signálové zpracování
Rozměry (V x Š x H): 21 x 65 x 19,4 cm
Váha: 6,5 kg