Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
  • 1 z 7
 

Beyerdynamic DT 1990

 

VÝJIMEČNÁ STUDIOVÁ SLUCHÁTKA Referenční studiová sluchátka jsou určena pro přesný poslech, mixování a mastering

AAJAwto

2018-01-09-TST-beyerdynamic-dt1770-dt1990-pro-1

11 990 Kč
Značka Beyerdynamic
Webová stránka značky europe.beyerdynamic.com/
Kategorie HiFi
 

ZVUK S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM

Pokud jde o reprodukci zvuku, mezi kritické požadavky patří výkon a přesnost. To zajišťují nejnovější měniče technologie Tesla, které se vyznačují přesným rozlišením a vysokým výkonem. Brilantní výšky, bohaté a detailní středy, a přesné basy – špičková kvalita zvuku. Měniče Tesla s vysokým rozlišením, společně s otevřenou konstrukcí, zajišťují široký, dynamický a extrémně přirozený stereofonní obraz. Vyvážené podání a špičkovou kvalitu zvuku pomáhají vytvořit materiály, jako titan potažený akustickou tkaninou, a další pečlivě vybírané textilie a materiály.

MAXIMÁLNÍ KOMFORT

Perfektní konstrukce modelu DT 1990 PRO v sobě spojuje inovace s desetiletou zkušeností ve vývoji technologie sluchátek. High-tech textilie a náušníky s paměťovou pěnou zajišťují během nošené mimořádný komfort. Sluchátka jsou tak pohodlná, že téměř zapomenete, že je máte nasazená…

OTEVŘENÁ KONSTRUKCE

Díky otevřené konstrukci je dosaženo naturálního a výjimečného prostorového zvuku. Optimalizovaná reprodukce prostorového zvuku činí z modelu DT 1990 PRO spolehlivá referenční sluchátka pro mixážní a masteringové aplikace i pro kritický poslech.

DVĚ ZVUKOVÁ NASTAVENÍ

Díky vyměnitelným velurovým náušníkům si můžete vybrat mezi dobře vyváženým zvukem nebo analytickým zvukem. Součástí sluchátek jsou obě varianty náušníků, takže tento dokonalý balíček můžete použít i při náročných studiových aplikacích.

ODOLNÁ KONSTRUKCE

Sluchátka DT 1990 PRO jsou ručně vyráběna v Německu, takže si můžete být jisti jejich špičkovou kvalitou – od prvotřídního a elegantního hlavového oblouku, po eloxované hliníkové třmeny – tato nová studiová sluchátka vás osloví jejich výjimečným zpracováním už na první pohled. Samozřejmostí je pečlivost a pozornost, věnovaná kvalitě a odolnosti konstrukce.

EAN   4010118710490

 

Konstrukce sluchátek :   otevřená

Impedance                    250 ohmů

Frekvenční rozsah          5-40,000 Hz

Nominální hladina akustického tlaku   102 dB SPL (1mW/500Hz)

Konstrukce :  Circumaurální (okolo ucha)