Naše stránky slouží jako produktový katalog. Veškeré zboží lze vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Olomouci.
Výprodej Efekt lupa
 • 1 z 12
 

DENON AVC A110 Anniversary

 

Při příležitosti oslav 110. výročí značky Denon, přinášíme na trh neuvěřitelně vybavený 13.2kanálový 8K AV zesilovač AVC-A110 z limitované, stříbrno-grafitové výroční série. S odkazem na více jak stoletou tradici mistrovských audio produktů je Denon neuvěřitelně hrdý na nově oznámenou vlajkovou loď, která Vám nabídne nejdokonalejší pohlcující zážitky z domácího kina, jaké jste kdy měli možnost prozatím poznat, kdy kombinuje zcela obklopující scénu prostorového zvuku z oblíbených 3D zvukových formátů, jakými jsou Dolby Atmos, DTS:X, DTS:X Pro, IMAX Enhanced, Auro-3D a dalších s podporou 8K rozlišení pro okázale ostrý a živý obraz filmů. S potěšením Vám na tento oslavný Zesilovač z Výroční Série nabízíme automatickou prodlouženou záruku 5 let.

Běžná cena 155 990 Kč
Ušetříte 36 000 Kč (–23 %)
119 990 Kč
Značka DENON
Kategorie AV zesilovače
 
 • Definujeme kvalitu zvuku už od 1910: Denon s hrdostí uvádí naši vlajkovou loď, 13.2kanálový 8K AV zesilovač AVC-A110 z limitované edice Výroční série ve stříbrno-grafitovém provedení.
 • Špičková monolitická architektura předčí každé očekávání: Dosahuje výkonu až 210W na kanál, 13ti kanálový AVC-A110 nabízí věrohodný, přesný a výkonný zvuk charakteristický pro Denon, jaký si zasloužíte.
 • Důvěryhodná garance: Balení obsahuje Certifikát Pravosti (Certificate of Authenticity) oražený schválením hlavního inženýra Denonu a úžasnou, 5letou zárukou.
 • Luxusní domácí kino: Díky nejnovějším technologiím v oblasti HDMI podpory si můžete užívat 8K kvalitu obrazu přímo z vašich 8K video zdrojů v té nejvyšší dostupné kvalitě – k dispozici máte 1 podporovaný 8K vstup a 2 výstupy pracující s 8K/60Hz a 4K/120Hz pass-through. Převzorkování videa do 8K (upscaling) je dostupný na všech 8 HDMI vstupech.
 • Užijte si oblíbený 3D prostorový zvuk: Posuňte se novou úroveň domácí zábavy díky zvuku nové generace, který zcela naplní místnost díky podpoře formátů Dolby Atmos, DTS:X, DTS:X Pro, IMAX Enhanced a Auro-3D.
 • Podpora HDMI eARC: Připojte si televizi přes hlavní HDMI výstup pomocí HDMI s podporou eARC a budete si moct dopřát nekomprimované, objekově orientované zvukové formáty, jakými jsou Dolby Atmos a DTS:X, přímo z aplikací určených pro chytré televize rovnou do AV zesilovače.
 • Nejnovější v oblasti kompatibility videa:Nejnovější v oblasti kompatibility videa: Díky podpoře pokročilých HDR formátů; včetně HDR10, HLG, Dolby Vision, HDR10+ a Dynamického HDR; zažijete daleko lepší jas, kontrast a barevnou věrnost obrazu.
 • Nová generace pohlcení filmovou scénou: S 8K/60Hz pass-through nebo schopností převzorkování (upscaling), Dynamickému HDR a funkci Quick Media Switching (QMS) si užijete nejplynulejší, křišťálově čistý obraz v nejvyšší dostupné kvalitě.
 • Hrajte více her: Díky podpoře funkcí Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR) a Quick Frame Transport (QFT) si hráči počítačových videoher užijí hraní bez sekání, s menším zpožděním a zamezeným trháním framů pro ještě plynulejší hru a vyšší herní napětí.
 • Technologie HEOS Built-in pro bezdrátové vícezónové streamování hudby: Budete moct poslouchat v kterékoli připojené zóně a užijete si tak opravdové kompletní ozvučení celého domu. AVC-A110 rovněž spolupracuje i s nově uvedenou řadou bezdrátových reproduktorů Denon Home, která Vám umožní ozvučení celého domu také.
 • Bezdrátové streamování z nejoblíbenějších hudebních služeb: Užívejte si všechny vaše oblíbené hudební služby jako Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer a další pro nekonečné momenty radosti z poslechu. AVC-A110 Vám dovolí pouštět si hudbu také pomocí AirPlay 2, tedy budete moci streamovat oblíbené skladby přímo z Apple Music.